Trending

Current – zarabianie na słuchaniu muzykiMoją przygodę z blogowaniem o tematyce zarabiania w internecie zaczynam od recenzji aplikacji mobilnej na smartfony, w której zarabiamy między innymi za słuchanie muzyki! Tak, to prawda. Ale o tym za chwilę. Aplikację można pobrać za darmo ze Sklepu Play (w przypadku Androida) lub z App Store (dla iPada, iPhone'a oraz iPoda touch). Apka swoją premierę miała już w sierpniu 2018 roku i od tego czasu ma już ponad 10 mln pobrań, co jest świetnym wynikiem. Większość ocen aplikacji Current w Sklepie Play (posiadam Androida) jest pozytywnych (średnia 4,5 gwiazdek na 1 mln opinii).


{tocify} $title={Spis treści}


Rejestracja w aplikacji Current


Aby korzystać z aplikacji teoretycznie wymagane jest ukończenie 13 roku życia, ale obecnie nie ma tam żadnej weryfikacji naszej tożsamości, której nie przeszłaby osoba poniżej 13 roku życia. Jedyną weryfikacją, którą miałem było potwierdzenie rejestracji w Current poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na podany przy rejestracji adres mailowy. Rejestracja jest bardzo prosta. Po zainstalowaniu aplikacji na telefon, uruchamiamy ją, a następnie rejestrujemy się poprzez adres e-mail lub konto Google. 

Aby pobrać aplikację i się zarejestrować kliknij w poniższy link: (jeśli teraz jesteś na tej stronie na urządzeniu innym niż telefon/tablet, to skopiuj poniższy link i wejdź w niego w przeglądarce na telefonie/tablecie, albo wejdź na mojego bloga na telefonie/tablecie pod adres: https://www.forsazinternetu.pl/2021/04/current-zarabianie-na-sluchaniu-muzyki.html i kliknij w link poniżej. Aplikacja ta nie jest przeznaczona na laptopy/komputery.


kliknij tutaj

👇

Pobierz i zarejestruj sięJak zarabiać w Current?


1. Słuchanie muzyki


Tak jak w tytule postu - główną i najważniejszą metodą zarobku w tej aplikacji jest słuchanie muzyki. Aby zacząć zarabiać na słuchaniu muzyki należy przejść do zakładki Earn, następnie kliknąć Start (w pasku Check-In Streak), po czym klikamy w charakterystyczny znak wznawiania odtwarzania. I w zasadzie już zarabiamy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że abyśmy zarabiali Current points (o których zaraz wspomnę), głośność multimediów nie może być zerowa (nie ma znaczenia czy jest to minimalna głośność, ważne byśmy choć umiarkowanie słyszeli muzykę). Jeśli nie chcemy słuchać muzyki możemy podłączyć do telefonu słuchawki i problem z głowy. Zarabiamy również wtedy, gdy ekran smartfonu jest wyłączony, ponieważ aplikacja działa w tle. Natomiast co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy zarabianie wciąż jest aktywne, średnio co kilka godzin automatycznie zarabianie zostaje wyłączone i aby je aktywować należy przejść do zakładki Earn i kliknąć w czerwony pasek gdzie widnieje napis: "MUSIC EARNING IS OFF: TAP HERE TO ACTIVATE", klikamy GOT IT i po obejrzeniu krótkiej reklamy będziemy znów zarabiać.  Tak to wygląda, niestety co jakiś czas trzeba tam zajrzeć i to aktywować. Jeśli chodzi o dostępne polskie stacje radiowe - z tego co mi wiadomo dostępne jest tylko RMF Maxxx, natomiast jeśli chcemy słuchać innej muzyki, to wedle własnych upodobań wyszukujemy ją ;)


2. Oglądanie reklam


Ale zarabiamy nie tylko na słuchaniu muzyki. Drugą możliwością zarobku jest ogladanie reklam - wystarczy być w zakładce Earn, klikamy w pole Videos i klikamy w krótkie, 15-sekundowe filmiki. Jeśli nam się nudzi to jak najbardziej możemy sobie poklikać, w momencie gdy oglądamy filmiki nie zarabiamy jednak za słuchanie muzyki (jest wyłączone).
3. Wypełnianie ankiet


Kolejną opcją zysku jest wypełnianie ankiet ( zakładka Earn > Surveys) i można sporo zarobić na tym, aczkolwiek mnie osobiście rzadko kiedy udało się zaliczyć jakąś ankietę.


4. Płatne zadania ( granie w gry itp.)


Przedostatnim sposobem na zarobek jest wykonywanie płatnych zadań, które są oczywiście w zakładce menu Earn > Offers. Jeśli uda się zaliczyć poprawnie dane zadanie, można nieźle zarobić.


5. Program partnerski (poleceni)


Zarabiać można także poprzez polecanie aplikacji Current - każdy ma swój unikalny reflink (link polecający), który można udostępnić np. swoim znajomym przez komunikatory, na swoim blogu, forach, czy grupach. Jeśli ktoś z naszego linku polecającego pobierze i zarejestruje się w aplikacji zdobędziemy poleconego. Będziemy wtedy dożywotnio zarabiać 5% zarobków poleconego, co dodatkowo pomnaża nasze zyski :)


Wypłata z Current

Czy aplikacja Current naprawdę wypłaca?


Na samym wstępie zaznaczę, że tak, aplikacja Current jak najbardziej wypłaca, ostatnia wypłata (10.03.2021). W internecie jest dostępnych wiele dowodów wypłat. Ja od siebie także umieszczę swój dowód wypłaty 😉(kliknij, aby powiększyć)Możliwości wypłat jest wiele. Najlepszą i chyba najpopularniejszą jest wypłata na podany przez nas adres portfela Paypal. Na wypłatę od momentu jej zlecenia czekałem 3 dni. Oprócz wypłaty na serwis Paypal są dostępne metody wypłaty takie jak:jakieś konto VIP w popularnych giełdach krypto, konto VIP w Lord of the Rings, BTC (tu potrzeba weryfikacji), 20$ na kartę podarunkową modephone.com, zwiększenie prędkości zarabiania za słuchanie muzyki w current (czego nie polecam, bo się po prostu nie opłaca), są też nagrody rzeczowe jak słuchawki, smartwatch-e , czy przenośny mini głośnik bluetooth, oraz karta podarunkowa Google Play. Ja polecam wypłacać najlepiej na procesor Paypal, a jeśli nie, to na kartę podarunkową Google Play, ponieważ reszta dla mnie nie jest godna uwagi. Tzn. co do tych nagród rzeczowych - sporo osób pisało, że nie otrzymali tych nagród lub czekali na nie bardzo długo (kilka miesięcy), a obecnie mamy pandemię, dlatego zdecydowanie polecam wypłacać na portfel Paypal, pieniądze powinny być na naszym portfelu w ciągu max. 10 dni od momentu zlecenia wypłaty. Nie wspomniałem jeszcze o Current points - za słuchanie muzyki otrzymujemy różnie, raz 0,4 Current points na minutę , raz nieco więcej, to się waha. Minimum do wypłaty na Paypal to 1 dolar (7950 pkt), ale patrząc na przeliczniki punktów, zdecydowanie lepiej jest poczekać aż uzbieramy więcej punktów, bo już za 22500 pkt dostaniemy 10 dolarów. Jakbyśmy osobno zlecali wypłaty po 1 dolarze zamiast raz po 10 $, to zobaczmy - 7950 pkt (1 $) razy 3 to jest 23850 pkt. Jaki wniosek? Jeśli byśmy osobno zlecali wypłaty po 1 dolarze mając 23850 pkt, to łącznie będziemy mieli tylko 3 dolary, a możemy za 22500 pkt mieć 10 dolarów... Mam nadzieję ,że recenzja się spodobała, jeśli korzystasz już z tej aplikacji to zachęcam Cię do skomentowania tego postu :)Prześlij komentarz

Nowsza Starsza