Trending

WowApp – opinie, poradnik. Czy naprawdę wypłaca?

 

Aplikacja WowApp

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy o zarabianiu na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

{tocify} $title={Spis treści}

WowApp – co to?

WowApp jest aplikacją chyba najbardziej rozbudowaną, jeśli chodzi o możliwości zarabiania. Co ciekawe, jest wyposażona w komunikator, który wyglądem przypomina popularny Messenger czy WhatsApp i czatując z jakąś osobą można... zarobić. Tak, to prawda, jednak za samo pisanie z kimś zarobimy bardzo niewiele, dosłownie kilka groszy lub ułamki grosza. Użytkownicy WowApp otrzymują 70% zysków z reklam, a jakiś procent jest również przekazywany organizacjom charytatywnym. Aplikacja istnieje już bardzo długo, premierę miała w 2013 roku, jednakże WowApp nie jest szczególnie popularny. Oceny ma raczej dobre, ale też dosyć mało osób podzieliło się opinią na jej temat. Aplikacja WowApp jest dostępna do pobrania w Sklepie Play, App Store, a także jest wersja na komputer, ale aplikacji na komputerze brakuje wielu opcji, dlatego posiadanie apki na komputerze powinno być jedynie ewentualnym dodatkiem. Czy jest to aplikacja warta uwagi?

Zarejestruj się w WowApp

Rejestracja

Rejestracja w aplikacji WowApp jest możliwa po ukończeniu 16 roku życia. Aplikacja została tak zrobiona, że dołączyć do WowApp da się tylko i wyłącznie z linku polecającego dowolnej osoby, dlatego jeśli chcesz się zarejestrować, to zrób to klikając w powyższy przycisk :) Jeśli chodzi o proces rejestracji, to jest on raczej prosty. Rejestrując się z linku powyżej możecie zawsze liczyć na moją pomoc pisząc do mnie w komunikatorze w WowApp. Zarówno w kwestii samego WowApp, jak i wszystkich innych sposobów na zarabianie w internecie.

WowApp – jak zarabiać, omówienie metod zarobku

W aplikacji zbiera się Wowcoins. Oczywiście rodzaje wykonywanych czynności różnią się wysokością wynagrodzenia. Niektóre czynności są warte uwagi, a inne raczej powinniśmy sobie odpuścić, ponieważ wynagrodzenie jest bardzo niskie, lub jest za niskie w stosunku do skali trudności (ale tu oczywiście samemu musimy zdecydować). 1 wowcoins = 0.01 $, czyli jakieś 4 grosze, 100 wowcoins to 1 $, czyli około 4 zł. Jeśli chodzi o aplikację WowApp na smartfonie, to gdy mamy ją włączoną, to główną zakładką, gdzie mamy najwięcej sposobów na zarabianie jest zakładka "Zyski". 

Możliwości zdobywania wowcoins – zakładka "Zyski"

Zakładka "Zyski"
 1. Oglądanie krótkich filmików (trwają kilkanaście-kilkadziesiąt sekund), instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
 2. Ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
 3. Robienie zakupów przez internet w sklepach, które oferują cashback,
 4. Granie w gry mobilne (zazwyczaj trzeba ukończyć jakiś level, by otrzymać premię), przestrzegam jednak przed ofertami, gdzie wymagana jest jakaś wpłata pieniężna, takie oferty polecam omijać szerokim łukiem,
 5. Wypełnianie ankiet - przede wszystkim polecam ankiety od firmy TapResearch oraz CPX Research, ponieważ w przeciwieństwie do innych firm zlecających ankiety, jeśli zostaniemy zdyskwalifikowani z ankiety, to i tak dostaniemy nagrodę pocieszenia w wysokości 2 wowcoins,
 6. Zapraszanie znajomych do dołączenia do sieci WowApp,
 7. Codzienne, gwarantowane wowcoiny z UBI. UBI to Uniwersalny Dochód Podstawowy (Universal Basic Income - UBI) - jest to zysk za używanie aplikacji dostępny do odebrania raz na 24h,
 8. Playtime (Czas gry) - polega to na instalowaniu różnych gier, jednak w tym przypadku wynagrodzenie jest za czas spędzony w grze, czyli wystarczy odpalić grę i można zostawić telefon, nie trzeba w nią grać. Najlepiej wyłączyć sobie w ustawieniach wygaszanie ekranu, można też ustawić jasność ekranu na możliwie najmniejszą. Co istotne, jeśli jest napisane, że aby otrzymać daną ilość Wowcoins należy grać przez np. 2 godziny, nie oznacza to, że musimy mieć włączoną grę przez 2 godziny jednym ciągiem. Można sobie to rozłożyć, np. 15 min, potem można zamknąć grę, a czas zostanie uwzględniony (w tym przypadku zostanie 1h 45 min).

Oprócz wyżej wymienionych sposobów możemy zdobywać ułamki Wowcoin'a za czatowanie z innymi osobami w aplikacji oraz za wykonywanie połączeń audio i wideo.  Aby dodać osobę do kontaktów należy w aplikacji puknąć w lupkę na pasku na samej górze i następnie wyszukać daną osobę po imieniu i nazwisku. Drugi sposób to kliknięcie w trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji i możemy tam wybrać opcję "Dodaj kontakt", albo utworzyć nową grupę, do której możemy dodać dowolną ilość osób.  Jeśli mamy już jakieś osoby w kontaktach, to w aplikacji wystarczy przejść do zakładki "Czaty". W niej możemy już wybrać osobę lub grupę, do której chcemy coś napisać. WowApp twierdzi, że zarabiamy na pisaniu z ludźmi, ale w praktyce monety otrzymujemy z reklam, które wyświetlają się nam właśnie wtedy, gdy będziemy w zakładce „Czaty”. Jednak za czatowanie czy wykonywanie połączeń audio/wideo zarobimy dziennie jedynie części 1 wowcoina, więc bardzo niewiele. 

Na czym najwięcej da się zarobić?

Aplikację przetestowałem już dokładnie, mogę powiedzieć, że zdecydowanie najwięcej zarobić można na wykonywaniu takich zadań, które polegają na pobraniu jakiejś gry i ukończeniu levelu. Nagrody za takie zadania wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Oprócz tego można trochę wyciągnąć na wypełnianiu ankiet, choć w moim przypadku niezbyt "siadały" mi ankiety w tej aplikacji, ale można spróbować. Zdarzało mi się jednak ukończyć dobrze płatne ankiety. Dotychczas najwięcej za ankietę, którą udało mi się zaliczyć, otrzymałem 171 wowcoins, czyli 6,80 zł. Była to ankieta od dostawcy Peanut Labs. Można też trochę zarobić na cashbacku, ale jednak aby na tym zarobić musimy zrobić jakieś zakupy przez internet, a to rzecz jasna wymaga wkładu finansowego. Nie każdy też lubi kupować przez internet. Pozostałe metody zarabiania niestety są o wiele mniej opłacalne i przede wszystkim płatne. Najbardziej dochodowe metody zarabiania znajdują się w zakładce „Zyski”, w podzakładce „Szybki zysk”.  Skąd nazwa „szybki zysk”? Wzięła się ona z tego, że w podzakładce tej są dostępne opcje zarobkowe, po których wykonaniu od razu otrzymamy wynagrodzenie. Poniżej wyjaśniam, gdzie są umieszczone wszystkie metody zarabiania, w kolejności od sposobu najbardziej płatnego do najmniej.

Gdzie można znaleźć dobrze płatne zadania?

Ale do rzeczy. Jeśli chodzi o zarabianie na pobieraniu aplikacji i graniu w gry, to musimy przejść najpierw do zakładki "Zyski", potem do "Szybki zysk" i na końcu do zakładki "Zobacz oferty od naszych 6 partnerów". Mamy tam właśnie oferty od 6 firm. Najbardziej opłacalne są oferty Fyber i Iron Source. Mają dużo wysoko płatnych misji i warto się na nich skupić. Jeśli tylko wykonaliśmy poprawnie jakieś zadanie, spełniliśmy wszystkie wymagania, powinniśmy otrzymać należytą ilość Wowcoins. Jeśli tak by się nie stało, warto napisać do supportu. Bardzo kluczowe jest pamiętać o tym, że jeżeli w przeszłości na tym samym urządzeniu miało się zainstalowaną choćby przez moment daną grę, a potem ją odinstalowało, a teraz ponownie pobrało, to niestety premia nie zostanie przyznana. Generalnie to jest nawet tak, że jeśli kiedyś, będąc zalogowanym na tym samym koncie Google, pobrało się daną grę, to teraz nie dostaniemy premii. Reasumując, nagrodę dostaniemy tylko wtedy, gdy zainstalowaliśmy grę po raz pierwszy, będąc zalogowanym na tym koncie Google i oczywiście spełniliśmy wymagania (np. osiągnięcie danego levelu w ciągu iluś dni). Niestety gier jest tak wiele, że czasem możemy nie pamiętać, czy w daną grę graliśmy, czy też nie.

Gdzie można znaleźć płatne ankiety?

Jeśli chodzi o wypełnianie ankiet, to musimy wrócić się do zakładki "Zyski", ponownie pukamy w "Szybki zysk", i na samym dole mamy ankiety od czterech firm.

Cashback

Cashback również jest ciekawą opcją zwielokrotnienia naszych zysków, gdyż pozwala nam nieco zaoszczędzić na zakupach przez internet. Niestety WowApp nie współpracuje ze wszystkimi sklepami, ale na ilość sklepów nie ma co narzekać, jest dostępnych wiele popularnych sklepów. Co do cashbacku, to tutaj wystarczy, że będziemy w zakładce "Zyski", a potem pukniemy w przycisk "Cashback". Zostaniemy przekierowani na stronę internetową i będziemy mogli wybrać sklep, w którym chcemy zrobić zakupy. Cashback zazwyczaj jest przyznawany w ciągu 24h od dokonania zakupu. Co ciekawe, w przypadku Cashbacku nie obowiązuje zasada 60 dni. Jest to na plus i na minus, w zależności od sklepu. Każdy sklep ma inny czas, po jakim akceptuje cashbacki. Są sklepy, gdzie np. możemy sobie coś kupić i środki nie będą objęte kwarantanną 60 dniową i może się zdarzyć tak, że jednego dnia coś kupimy, a drugiego dnia będziemy od razu zlecić wypłatę. Jednak są też sklepy, które mają kwarantannę aż 90 dniową i dla wszystkich środków WowApp jest kwarantanna 60 dniowa, ale nie dotyczy to cashbacku. Jeśli zrobiliśmy zakupy np. za kilkaset złotych i otrzymaliśmy kilka tysięcy wowcoinów, a sklep akceptuje cashbacki w ciągu 24h, to będziemy mogli wypłacić pieniądze z WowApp już na drugi dzień.

A gdzie są dostępne nagrania wideo?

Nagrania wideo są ukryte w zakładce "Szybki zysk".

Gdzie jest dostępna opcja "Playtime"?

Opcja "Playtime", podobnie jak ankiety, nagrania video i zadania, jest widoczna po przejściu do zakładki "Szybki zysk".

Dlaczego nie otrzymałem(-am) cashbacku, mimo dokonania pomyślnie zakupów przez internet?

Załóżmy, że dzisiaj zrobiłeś(-aś) duże zakupy przez internet, w sklepie partnerskim aplikacji WowApp, i cieszysz się, że część środków wydanych na zakupy zostanie Ci zwrócona. Budzisz się następnego dnia, a cashbacku nie otrzymałeś(-aś). Myślisz sobie, że ok, to tylko kwestia godzin, jak otrzymam cashback. Ale kolejnego dnia roboczego otwierasz aplikację WowApp i wciąż nie został Ci przyznany cashback. Pojawia się niepokój i frustracja. Tak, w niektórych, nielicznych przypadkach cashback nie zostanie przyznany. Zatem jakich błędów nie popełniać przy cashbacku?

 • Unikaj klikania „Wstecz” – przykładowo jeśli mamy już w koszyku wszystkie produkty, które chcemy kupić, i przechodzimy już do wybrania opcji dostawy, płatności itp., to koniecznie wybierz preferowaną przez ciebie opcję, tak aby potem tego już nie zmieniać, bo w przypadku cofania się w celu zmiany opcji, ciasteczka przeglądarki nie zadziałają już prawidłowo i niestety cashback nam przepada.
 • Drugą sprawą są zakładki w przeglądarce. Nie jest to regułą, ale może się tak zdarzyć, że jeśli przechodzimy w przeglądarce przez różne zakładki, ciasteczka również mogą nie zadziałać poprawnie. Tak więc najlepiej poruszać się po danym sklepie w obrębie jednej karty w przeglądarce.
 • Kolejną kwestią są aplikacje. Weźmy, dajmy na to, zyskującą popularność aplikację Shopee. Jeżeli wejdziemy na WowApp i chcemy coś kupić na Shopee i mamy na telefonie aplikację Shopee, ale kiedy wchodzimy na Shopee poprzez WowApp'a, może tak być, że mamy włączoną już aplikację Shopee w tle. Reasumując, przed odpaleniem cashbacku, należy zamknąć wszystkie aplikacje działające w tle, musi to być uruchomienie bezpośrednie przez WowApp, a nie tylko wywołanie aplikacji już aktywnej w tle.
 • Na koniec podam jeszcze jeden powód, przez który możemy nie otrzymać cashbacku – łączymy się z naszym WiFi w domu lub przez kiepskiej jakości internet na zewnątrz i na nasze nieszczęście w momencie, gdy zostajemy przekierowani do sklepu, akurat utraciliśmy połączenie z internetem. Wtedy ciasteczka mogą nie zostać nadpisane i nici z naszego cashbacku. Warto zatem upewnić się, że mamy dobrą prędkość sieci.

Dlaczego nie naliczyło mi punktów za grę od Playtime lub któregoś z dostawców płatnych gier?

 • Najczęstszym błędem popełnianym przez użytkowników jest tzw. czyszczenie pamięci telefonu. Niektóre telefony mają funkcje czyszczenia telefonu i usuwanie z niego zbędnych plików. Niestety ta funkcja jest w tym przypadku bardzo ryzykowna, bo takie czyszczenie kasuje także identyfikatory reklam i ciasteczka, na których bazują zarówno gry, jak i cashbacki. Załóżmy, że gramy sobie w jakąś grę z Playtime. Zainstalowaliśmy sobie jakąś grę i nabija nam wowcoiny normalnie. Ale w pewnym momencie wyczyściliśmy sobie telefon, aby go przyspieszyć, i po takiej właśnie akcji nie będzie nam już naliczało wowcoinów za grę. Wtedy Playtime będzie działał tylko dla nowo zainstalowaych gier, po tamtym czyszczeniu telefonu.
 • Kolejnym błędem, także stosunkowo częstym, jest instalowanie tej samej gry kilkakrotnie na telefonie. Powiedzmy, że daną grę mieliśmy na telefoinie zainstalowaną nawet kilka lat temu, jednak jest po niej ślad w historii. Jeśli graliśmy w daną grę nawet 5 lat temu i zainstalowaliśmy ją teraz ponownie,  to niestety nie otrzymamy wynagrodzenia. Wszyscy dostawcy płatnych zadań premiują tylko i wyłącznie za nowo zainstalowane gry po raz pierwszy na danym urządzeniu.
 • Jeszcze jedna wskazówka, dotycząca gier od dostawcy Playtime i wyłącznie gier na levele. Te gry dzielą się na dwie grupy. Są gry, które rzeczywiście wynagradzają za zdobyty poziom, ale są też gry, które tak jakby podszywają się pod zdobywanie leveli, a de facto otrzymujemy wynagrodzenie po obejrzeniu reklamy, które wyświetli się po zdobyciu poziomu. Czyli jeśli tą reklamę pominiemy, to nie dostaniemy wynagrodzenia.

Czy da się zarabiać w WowApp na komputerze?

Tak, istnieje możliwość zarabiania w przeglądarce na komputerze. W tym celu musimy najpierw dodać do przeglądarki rozszerzenie. Gdy już je dodaliśmy, otwórzmy nową kartę w przeglądarce, a zamiast standardowo wyszukiwarki Google zobaczymy tę stronę: https://smartweb.wowapp.com/ . Właśnie ta strona jest przeznaczona do zarabiania w przeglądarce, jednak oczywiście wcześniej należy dodać sobie wspomniany wyżej dodatek do przeglądarki.

System poleceń

WowApp umożliwia również zarabianie Wowcoins z poleconych. Dość powiedzieć, że aplikacja ma aż 8 poziomów poleconych! Za poleconych z pierwszego poziomu otrzymujemy 10% ich zarobków. Każdy kolejny poziom to o około połowę mniejsze zyski procentowe. Oznacza to, że na zapraszaniu znajomych możemy sporo zarobić! Dotąd nie spotkałem się z taką aplikacją, a nawet stroną, gdzie byłoby aż 8 poziomów poleconych. Wystarczy, że skutecznie zaprosimy jedną osobę, a ona zacznie zapraszać kolejne osoby, a te kolejne mogą zaprosić kolejne, i tak dalej... Można więc zbudować sporą sieć. Jeśli chodzi o program partnerski, to jest to duży plus dla tej aplikacji.

System poleconych w WowApp

Jak budować sieć poleconych?

Pierwsza opcja to zapraszanie za pomocą udostępniania swojego reflinka. Im więcej osób mamy w sieci poleconych, tym więcej możemy zarobić na pisaniu z nimi przez wspomniany wcześniej komunikator. To da nam dodatkowy zarobek zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora.

Drugi sposób to rejestracje nieznajomych osób. Do aplikacji nie da się dołączyć samodzielnie, więc jest jakaś szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Taki "przywilej" trzeba włączyć w ustawieniach. Opcję tę można aktywować zarówno będąc na telefonie, jak i na komputerze.

Na komputerze – należy przejść do strony: https://www.wowapp.com/account/earnings/dashboard i wykonać następujące czynności:

Po zalogowaniu musimy przejść do zakładki „Info o profilu", a następnie zaznaczyć „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”.

Na telefonie – należy otworzyć aplikację WowApp, a później:

Rozwinąć menu (lewy górny róg), kliknąć przycisk „Wizytówka”, po czym zostaniemy przeniesieni do naszego profilu, tam znajdziemy opcję „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”.

Prócz tego wymagane jest, aby mieć dodane zdjęcie profilowe. Jeśli ktoś nie chce dodawać swojego prywatnego zdjęcia, wcale nie musi tego robić. Może to być jakiekolwiek inne zdjęcie, np. przedstawiające swego kota itd. W ten oto sposób możemy zdobywać poleconych, nawet jeśli nigdzie nie promujemy aplikacji.

Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci

Tablica wyników

Tablica wyników w WowApp umożliwia zapoznanie się z tym, jak idzie nam zarabianie w porównaniu z różnymi osobami. Porównanie to dotyczyć może znajomych, osób w Polsce, a nawet na świecie. Nie jest to co prawda potrzebne, ale pozwala się nieco zorientować jak zarabiają inni i jaki potencjał ma w sobie sama aplikacja.

Ile można zarobić w WowApp?

Z racji tego, iż aplikacja jest bardzo rozbudowana i jest wiele możliwości zarabiania, to ciężko jest oszacować, ile można zarobić. Jednak myślę, że maksymalnie, nie wliczając zdobyczy z poleconych, w miesiąc da się zarobić nawet kilkaset złotych, ale przy sporym wysiłku. Trzeba by było grać w różne gry i przeskakiwać levele, co nie jest zawsze takie proste. Po pewnym czasie może się to znudzić, więc nie jest to najprzyjemniejsza metoda. Ale jeśli lubisz grać na telefonie, to jak najbardziej możesz skorzystać i sobie zarobić. W 2021 roku doszła nowa opcja zarabiania - "Playtime". Jeśli trafi nam się gierka za wysokie wynagrodzenie za czas spędzony w grze, to dzięki tej metodzie możemy ładnie zarobić. Jednak patrząc na całokształt aplikacji, mimo wielu sposobów zarobku, małym nakładem sił, nie grając w gry, zarobimy bardzo mało. Oczywiście mając dużo poleconych możemy zarabiać pasywnie. Udało mi się też zauważyć, że osoby mające konto w WowApp mieszkające w innych krajach bardziej rozwiniętych od Polski (np. Niemcy, Wielka Brytania) mogą zarabiać znacznie więcej w tej aplikacji. W pewnych krajach są po prostu wyższe stawki np. za ankiety czy gry.

Wypłata z WowApp – czy płaci?

Tak, WowApp jest jak najbardziej wypłacalny. Już kilka razy bez problemu wypłacałem z tej aplikacji na portfel PayPal. 

W WowApp przelicznik jest taki: 100 wowcoins = 1$. 

Jakie są metody wypłat oraz ile wynosi minimum do wypłaty?

Wypłata na konto bankowe

Wypłata na PayPal

Co ważne, od momentu otrzymania danej ilości Wowcoins muszą minąć aż 2 miesiące, żeby zostały dopisane do naszego salda. Ilość Wowcoins dostępnych do wypłaty można sprawdzić tutaj.

Jak zlecić wypłatę?

Aplikacja WowApp jest naprawdę rozbudowana i dlatego też wiele osób na początku nie wie, w jaki sposób można wypłacić pieniądze. Aby zlecić wypłatę, należy przejść do zakładki „Zyski”, a następnie zjechać na sam dół i nacisnąć przycisk „Wypłać środki”. Zostaniemy wtedy przekierowani do strony internetowej, gdzie będziemy musieli m.in. wpisać kwotę, jaką chcemy wypłacić.

Dowód wypłaty

Mój najnowszy dowód wypłaty – 7,85 $ na PayPal (czas oczekiwania na wypłatę – 1 dzień)

Dowód wypłaty z WowApp

WowApp – zalety i wady

Zalety:

 • aplikacja w 100% wypłacalna;
 • aplikacja w języku polskim;
 • dostępna aplikacja na PC;
 • wiele możliwości zarabiania;
 • bardzo dobry support, można nawet pisać w języku polskim;
 • aż 8 poziomów poleconych – świetny system poleceń;
 • możliwość pisania ze znajomymi na czacie w aplikacji;
 • możliwość wypłaty zarówno na PayPal, jak i na konto bankowe;
 • jedną z metod zarabiania jest UBI, czyli pasywny dochód;
 • aplikacja istnieje już wiele lat i jest stabilna finansowo;
 • WowApp ciągle się rozwija
 • możliwość rejestracji już od 16 roku życia
 • bez żadnych inwestycji

Wady:

 • zdobyte wowcoiny są zamrażane na 60 dni, ale jest to po to, by WowApp miał czas na to, by wykryć ewentualnych oszustów i co za tym idzie – uniknąć mniejszych zysków od reklamodawców, dlatego też aplikacja jest tak stabilna od wielu lat;
 • dosyć wysokie prowizje w przypadku chęci wypłaty środków na konto bankowe

Jak usunąć konto?

Jeżeli ktoś byłby zawiedziony tą aplikacją i koniecznie chciałby zlikwidować swoje konto, to musi skontaktować się z supportem WowApp'a, bo samodzielnie konta usunąć się nie da. Niemniej jednak warto raz jeszcze zastanowić się nad taką decyzją, gdyż spowodowałaby ona nieodwracalną utratę danych.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

WowApp to aplikacja nr 1 na liście najlepszych aplikacji do zarabiania, ale korzystając z innych apek jeszcze bardziej powiększymy swoje dochody.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

WowApp – opinie

Aplikacja WowApp ma sporo opcji zarobkowych i wydaje się być aplikacją wartą uwagi. Na uwagę zasługuje fakt, że jest stabilna finansowo od blisko 10 lat i nigdy nie miała problemów z wypłacalnością, co stanowi wzór dla niektórych aplikacji, które szybko bankrutują, zamieniają się w scamy i po prostu znikają z sieci. Można co prawda w niej zarobić miesięcznie nawet kilkaset złotych, ale bez poleconych jest to bardzo trudne, musiałoby się grać niemal cały czas w gry dostępne w ofertach Fyber czy Iron Source. Ale komuś może pasować taka forma zarabiania. Z kolei od momentu, gdy doszła opcja zarabiania na czasie spędzonym w grze, można zgarnąć przyzwoite wynagrodzenie, szczególnie osoby mieszkające w niektórych krajach mogą liczyć na wysokie zarobki w tej sekcji. Natomiast bardzo podoba mi się system poleconych, bowiem jest aż 8 poziomów poleconych, dzięki czemu możemy skorzystać na zapraszaniu osób. Moim zdaniem jednak są lepsze aplikacje jeśli chodzi o stosunek wynagrodzenia do skali trudności, czyli do wysiłku włożonego, by zarobić. Istnieją takie aplikacje, gdzie za naprawdę łatwe czynności i przy niskim nakładzie sił możemy zarobić bez poleconych kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Pobierz WowApp

Co sądzisz o aplikacji WowApp? Czy według Ciebie jest aplikacją wartą uwagi? Napisz komentarz poniżej.

64 Komentarze

 1. Warta uwagi aplikacja, oferująca wiele możliwości. Z pewnością was nie zawiedzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, pierwsze słyszę - trzeba spróbować. W tych czasach, wiadomo, każda suma jest przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do przetestowania na nowy rok jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aplikacja rzeczywiście daje sporo możliwości zarobkowych i do tego część z zysków trafia na organizacje charytatywne, warta uwagi

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest oczywiste, że można w internecie zarabiać, jest wiele prostych sposobów, między innymi panele z ankietami i aplikacji, między innymi i WowApp, Ja osobiście jestem zwolennikiem ankiet jest to o wiele prostsze i zajmuje mniej czasu , fakt, paneli z ankietami jest sporo i jeżeli ktoś uczestniczy w kilku, automatycznie zarobki się zwiększają. Nie są to kokosy ale na "papierosy" można dorobić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chcesz zarabiac - zarejestruj się w Wowapp i to wszystko - do dziela!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna aplikacja,jest wypłacalna

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam zainstalowaną tą aplikację na telefonie. Jednak mało korzystam, gdyż nie gram w gry, a inne sposoby zarobku tak jak piszesz - mało opłacalne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Warto spróbować. W artykule wszystko dokładnie wytłumaczone, instrukcja na pewno się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 10. Od jakiegoś czasu korzystam z apki i nie powiem, ciekawie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Apka warta przetestowania. Wydaje się ciekawym sposobem na zarabianie. Warto to sprawdzić

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze i kompleksowo wyjaśnione warto spróbować co właśnie uczyniłem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Super alternatywa dla zarabiania pieniędzy!

  OdpowiedzUsuń
 14. Aplikacją godna polecenia . Warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 15. Aplikacja solidna i godna polecenia-działa doskonale.

  OdpowiedzUsuń
 16. Aplikacja solidna i godna polecenia-działa poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ciekawa aplikacja, polecam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wydaje się ciekawa, warto ją przetestować.

  OdpowiedzUsuń
 19. Aplikacja warta uwagi, i w artykule jest wszystko dobrze i przejrzyście opisane.

  OdpowiedzUsuń
 20. Przyjrzę się temu bliżej .

  OdpowiedzUsuń
 21. chętnie skorzystam :))

  OdpowiedzUsuń
 22. Super opisane, muszę w końcu spróbować :)

  JK

  OdpowiedzUsuń
 23. To jest ciekawe. Warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 24. Aplikacja super, polecam każdemu !

  OdpowiedzUsuń
 25. Super opcja do zarabiania online, wszystko dokładnie i przejrzyście opisane. Warto zainstalować i przetestować.

  OdpowiedzUsuń
 26. Aplikacja może i super ale najpewniejsze pieniądze to własna praca

  OdpowiedzUsuń
 27. Też zarabiam w internecie, jednak z aplikacji jeszcze nie korzystałam . Zaraz sprawdzam każdy grosz się przyda ☺️

  OdpowiedzUsuń
 28. Interesujacy artykul. zaraz sciagne i przetestuje

  OdpowiedzUsuń
 29. korzysta ktoś już przez dłuższy czas z tej apki?

  OdpowiedzUsuń
 30. Interesująca aplikacja, chętnie z niej skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 31. Wygląda zachęcająco. W wolnej chwili sprawdzę.

  OdpowiedzUsuń
 32. Świetny blog! Wszystko jasne wytłumaczone i opisane

  OdpowiedzUsuń
 33. Korzystam z tej apki już jakiś czas, gram też w zakładce PlayTime, ale od niedawna i nie wiem dlaczego ale w ostatniej grze doliczają mi tylko połowę zdobytych wowcoinsów. Dlaczego ?

  OdpowiedzUsuń
 34. Powiem szczerze, że treść bloga zrobiła na mnie wrażenie. Wszystko szczegółowo opisane aż miło się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 35. mega info! namówiłeś od razu żeby założyć aplikację :D

  OdpowiedzUsuń
 36. korzystałem z kilku takich aplikacji, zarabialem troche ta wyglada na ich tle ciekawie. Warto wypróbować

  OdpowiedzUsuń
 37. znam kilka takich apek na niektorych fajnie sie zarabia, Ta zainstalowałem i wypróbuje , Wyglada obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 38. Dzięki za przydatne info! Na pewno skorzystam!

  OdpowiedzUsuń
 39. Dzięki, bardzo fajne wytłumaczone:)

  OdpowiedzUsuń
 40. Dzięki, bardzo fajne wytłumaczone:)

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetny poradnik, może komuś pomóc, polecam :).

  OdpowiedzUsuń
 42. Świetny poradnik, może komuś pomóc, polecam :).

  OdpowiedzUsuń
 43. Świetny i pomocny poradnik, każdemu pomoże, świetnie wytłumaczone. :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Artykuł krok po kroku opisuje działanie aplikacji- jest dużo różnych opcji do wyboru i myślę że warto spróbować i zarobić :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Dziękuję za wskazówki, wiem od czego zacząć i jak to działa!

  OdpowiedzUsuń
 46. Fajnie wyjaśnione dla początkujących, zainstaluję ta apkę i sprawdzę co i jak

  OdpowiedzUsuń
 47. ciekawe czy zarobki są adekwatne do poświęconego czasu

  OdpowiedzUsuń
 48. Świetny blog . Wszystko jasno przedstawione łapka w górę ! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 49. fajny, przejrzysty poradnik, bardzo pomocny, mysle, ze raczej skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Ciekawe i dokładne przedstawienie aplikacji i jej możliwości, na pewno ją zainstaluję :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Bardzo dużo szczegółowych informacji na temat aplikacji, super, dotychczas nie miałam ale teraz napewno ją zainstaluję.

  OdpowiedzUsuń
 52. Świetnie, szczegółowo przedstawione informacje na temat aplikacji. Dotychczas jej nie miałam, ale po przeczytaniu tego artykułu napewno ją zainstaluję.

  OdpowiedzUsuń
 53. Lubię WowApp bo płaci już tyle lat i oby tak pozostało :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Aplikacja przedstawia się bardzo interesująco, na pewno warta wypróbowania

  OdpowiedzUsuń
 55. Szczegółowe informacje. OK!

  OdpowiedzUsuń
 56. Jak każdy program, ma wady i zalety

  OdpowiedzUsuń
 57. Jak każdy program, ma wady i zalety

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza