WowApp - opinie, jak zarabiać w 2021

 

WowApp jest aplikacją chyba najbardziej rozbudowaną jeśli chodzi o możliwości zarabiania. Co ciekawe, jest wyposażona w komunikator, który wyglądem przypomina popularny Messenger czy WhatsApp i czatując z jakąś osobą można... zarobić. Tak, to prawda, jednak za samo pisanie z kimś zarobimy bardzo niewiele, dosłownie kilka groszy lub ułamki grosza. Użytkownicy WowApp otrzymują 70% zysków z reklam, a jakiś procent jest również przekazywany organizacjom charytatywnym. Aplikacja istnieje już bardzo długo, premierę miała w 2013 roku, jednakże WowApp nie jest szczególnie popularny. Oceny ma raczej dobre, ale też dosyć mało osób podzieliło się opinią na jej temat. Aplikacja WowApp jest dostępna do pobrania w Sklepie Play, App Store, a także jest wersja na komputer, ale aplikacji na komputerze brakuje wielu opcji, dlatego posiadanie apki na komputerze powinno być jedynie ewentualnym dodatkiem. Czy jest to aplikacja warta uwagi?
Zarejestruj się w WowAppRejestracja


Rejestracja w aplikacji WowApp jest możliwa po ukończeniu 16 roku życia. Aplikacja została tak zrobiona, że dołączyć do WowApp da się tylko i wyłącznie z linku polecającego dowolnej osoby, dlatego jeśli chcesz się zarejestrować, to zrób to klikając w powyższy przycisk :) Jeśli chodzi o proces rejestracji, to jest on raczej prosty. Rejestrując się z linku powyżej możecie zawsze liczyć na moją pomoc pisząc do mnie w komunikatorze w WowApp. Zarówno w kwestii samego WowApp, jak i wszystkich innych sposobów na zarabianie w internecie.WowApp - jak zarabiać, omówienie metod zarobku


W aplikacji zbiera się Wowcoins. Oczywiście rodzaje wykonywanych czynności różnią się wysokością wynagrodzenia. Niektóre czynności są warte uwagi, a inne raczej powinniśmy sobie odpuścić, ponieważ wynagrodzenie jest bardzo niskie, lub jest za niskie w stosunku do skali trudności (ale tu oczywiście samemu musimy zdecydować). 1 wowcoins = 0.01 $, czyli jakieś 4 grosze, 100 wowcoins to 1 $, czyli około 4 zł. Jeśli chodzi o aplikację WowApp na smartfonie, to gdy mamy ją włączoną, to główną zakładką, gdzie mamy najwięcej sposobów na zarabianie jest zakładka "Zyski". Możliwości zdobywania wowcoins - zakładka "Zyski"


Zakładka "Zyski"

  1. Oglądanie krótkich filmików (trwają kilkanaście-kilkadziesiąt sekund), instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
  2. Ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
  3. Robienie zakupów przez internet w sklepach, które oferują cashback,
  4. Granie w gry mobilne (zazwyczaj trzeba ukończyć jakiś level, by otrzymać premię),
  5. Wypełnianie ankiet - przede wszystkim polecam ankiety od firmy TapResearch, ponieważ w przeciwieństwie do innych firm zlecających ankiety jeśli zostaniemy zdyskwalifikowani z ankiety, to i tak dostaniemy nagrodę pocieszenia (najczęściej jest to kilka wowcoins),
  6. Reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, bo domyślnie jest wyłączona),
  7. Zapraszanie znajomych do dołączenia do sieci WowApp,
  8. Codzienne, gwarantowane wowcoiny z UBI. UBI to Uniwersalny Dochód Podstawowy (Universal Basic Income - UBI) - jest to zysk za używanie aplikacji dostępny do odebrania raz na 24h,
  9. Playtime (Czas gry) - polega to na instalowaniu różnych gier, jednak w tym przypadku wynagrodzenie jest za czas spędzony w grze, czyli wystarczy odpalić grę i można zostawić telefon, nie trzeba w nią grać. Najlepiej wyłączyć sobie w ustawieniach wygaszanie ekranu, można też ustawić jasność ekranu na możliwie najmniejszą. Co istotne, jeśli jest napisane, że aby otrzymać daną ilość Wowcoins należy grać przez np. 2 godziny, nie oznacza to, że musimy mieć włączoną grę przez 2 godziny jednym ciągiem. Można sobie to rozłożyć, np. 15 min, potem można zamknąć grę, a czas zostanie uwzględniony (w tym przypadku zostanie 1h 45 min).

Oprócz wyżej wymienionych sposobów możemy zdobywać ułamki Wowcoin'a za czatowanie z innymi osobami w aplikacji oraz za wykonywanie połączeń audio i wideo.  Aby dodać osobę do kontaktów należy w aplikacji puknąć w lupkę na pasku na samej górze i następnie wyszukać daną osobę po imieniu i nazwisku. Drugi sposób to kliknięcie w trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji i możemy tam wybrać opcję "Dodaj kontakt", albo utworzyć nową grupę, do której możemy dodać dowolną ilość osób.  Jeśli mamy już jakieś osoby w kontaktach, to w aplikacji wystarczy przejść do zakładki "Czaty". W niej możemy już wybrać osobę lub grupę, do której chcemy coś napisać. Jednak za czatowanie czy wykonywanie połączeń audio/wideo zarobimy dziennie jedynie części 1 wowcoina, więc bardzo niewiele. 


Aplikację przetestowałem już dokładnie, mogę powiedzieć, że zdecydowanie najwięcej zarobić można na wykonywaniu takich zadań, które polegają na pobraniu jakiejś gry i ukończeniu levelu. Nagrody za takie zadania wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Oprócz tego można trochę wyciągnąć na wypełnianiu ankiet, choć w moim przypadku niezbyt "siadały" mi ankiety w tej aplikacji, ale można spróbować. Można też trochę zarobić na cashbacku, ale jednak aby na tym zarobić musimy zrobić jakieś zakupy przez internet, a to rzecz jasna wymaga wkładu finansowego. Nie każdy też lubi kupować przez internet. Pozostałe metody zarabiania niestety są o wiele mniej opłacalne i przede wszystkim płatne.


Ale do rzeczy. Jeśli chodzi o zarabianie na pobieraniu aplikacji i graniu w gry, to musimy przejść najpierw do zakładki "Zyski", potem do "Szybki zysk" i na końcu do zakładki "Zobacz oferty od naszych 6 partnerów". Mamy tam właśnie oferty od 6 firm. Najbardziej opłacalne są oferty Fyber i Iron Source. Mają dużo wysoko płatnych misji i warto się na nich skupić. Jeśli tylko wykonaliśmy jakieś zadanie, powinniśmy otrzymać należytą ilość Wowcoins. Jeśli tak by się nie stało, warto napisać do supportu. 


Natomiast jeśli chodzi o wypełnianie ankiet, to musimy wrócić się do zakładki "Zyski", ponownie pukamy w "Szybki zysk", i na samym dole mamy ankiety od 3 firm. 


Co do cashbacku, to tutaj wystarczy, że będziemy w zakładce "Zyski", a potem pukniemy w przycisk "Cashback". Zostaniemy przekierowani na stronę internetową i będziemy mogli wybrać sklep, w którym chcemy zrobić zakupy.System poleceń


WowApp umożliwia również zarabianie Wowcoins z poleconych. Dość powiedzieć, że aplikacja ma aż 8 poziomów poleconych! Za poleconych z pierwszego poziomu otrzymujemy 10% ich zarobków. Każdy kolejny poziom to o około połowę mniejsze zyski procentowe. Oznacza to, że na zapraszaniu znajomych możemy sporo zarobić! Dotąd nie spotkałem się z taką aplikacją a nawet stroną, gdzie byłoby aż 8 poziomów poleconych.  Wystarczy, że skutecznie zaprosimy jedną osobę, a ona zacznie zapraszać kolejne osoby, a te kolejne mogą zaprosić kolejne, i tak dalej... Można więc zbudować sporą sieć. Jeśli chodzi o program partnerski to jest to duży plus dla tej aplikacji.


Jak budować sieć poleconych?


Pierwsza opcja to zapraszanie za pomocą udostępnianiu swojego reflinka. Im więcej osób mamy w sieci poleconych, tym więcej możemy zarobić na pisaniu z nimi przez wspomniany wcześniej komunikator. To da nam dodatkowy zarobek, zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora.


Drugi sposób to rejestracje nieznajomych osób. Do aplikacji nie da się dołączyć samodzielnie, więc jest jakaś szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Taki "przywilej" trzeba włączyć w ustawieniach. Aby to zrobić, po zalogowaniu musimy przejść do zakładki „Info o profilu", a następnie zaznaczyć „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

Tablica wyników


Tablica wyników w WowApp umożliwia zapoznanie się z tym, jak idzie nam zarabianie w porównaniu z różnymi osobami. Porównanie to dotyczyć może znajomych, osób w Polsce, a nawet na świecie. Nie jest to co prawda potrzebne, ale pozwala się nieco zorientować jak zarabiają inni i jaki potencjał ma w sobie sama aplikacja.Ile można zarobić w WowApp?


Z racji tego, iż aplikacja jest bardzo rozbudowana i jest wiele możliwości zarabiania, to ciężko jest oszacować, ile można zarobić. Jednak myślę, że maksymalnie, nie wliczając zdobyczy z poleconych, w miesiąc da się zarobić nawet kilkaset złotych, ale przy sporym wysiłku. Trzeba by było grać w różne gry i przeskakiwać levele, co nie jest zawsze takie proste. Po pewnym czasie może się to znudzić, więc nie jest to najprzyjemniejsza metoda. Ale jeśli lubisz grać na telefonie, to jak najbardziej możesz skorzystać i sobie zarobić. Jednak patrząc na całokształt aplikacji, mimo wielu sposobów zarobku małym nakładem sił, nie grając w gry zarobimy bardzo mało. Oczywiście mając dużo poleconych możemy zarabiać pasywnie.Wypłata z WowApp - czy płaci?


Tak, WowApp jest jak najbardziej wypłacalny. Już kilka razy bez problemu wypłacałem z tej aplikacji na portfel PayPal. W WowApp przelicznik jest taki: 100 wowcoins = 1$. W aplikacji zdobyte Wowcoins możemy wymienić na kilka sposobów:


Co ważne, od momentu otrzymania danej ilości Wowcoins muszą minąć aż 2 miesiące, żeby zostały dopisane do naszego salda. Ilość Wowcoins dostępnych do wypłaty można sprawdzić tutaj: https://www.wowapp.com/account/cashoutMój najnowszy dowód wypłaty - 1,28 $ na PayPal (czas oczekiwania na wypłatę - 1 dzień)Podsumowanie - opinie


Aplikacja WowApp ma sporo opcji zarobkowych, ale niezbyt mnie przekonuje. Można co prawda w niej zarobić miesięcznie nawet kilkaset złotych, ale bez poleconych jest to bardzo trudne, musiałoby się grać niemal cały czas w gry dostępne w ofertach Fyber czy Iron Source. Ale komuś może pasować taka forma zarabiania. Natomiast bardzo podoba mi się system poleconych, bowiem jest aż 8 poziomów poleconych, dzięki czemu możemy skorzystać na zapraszaniu osób. Moim zdaniem jednak są lepsze aplikacje jeśli chodzi o stosunek wynagrodzenia do skali trudności, czyli do wysiłku włożonego, by zarobić. Istnieją takie aplikacje, gdzie za naprawdę łatwe czynności i przy niskim nakładzie sił możemy zarobić bez poleconych kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Pobierz WowApp


Co sądzisz o aplikacji WowApp? Czy według Ciebie jest aplikacją wartą uwagi? Napisz komentarz poniżej.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza