Trending

[SCAM!] Mode Earn App (dawniej Current) – opinie i opis aplikacji

Mode Earn App

Mode Earn App – co to?

Mode Earn App to aplikacja mobilna na smartfony, w której zarabiamy między innymi za słuchanie muzyki! Tak, to prawda. Ale o tym za chwilę. Aplikację można pobrać za darmo ze Sklepu Play (w przypadku Androida) lub z App Store (dla iPada, iPhone'a oraz iPoda touch). Apka swoją premierę miała już w sierpniu 2018 roku i od tego czasu ma już ponad 10 mln pobrań, co jest świetnym wynikiem. Większość ocen aplikacji Mode Earn App w Sklepie Play (posiadam Androida) jest pozytywnych (średnia 4,5 gwiazdek na 1 mln opinii).


{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w aplikacji Mode Earn App

Aby korzystać z aplikacji, teoretycznie wymagane jest ukończenie 13 roku życia, ale obecnie nie ma tam żadnej weryfikacji naszej tożsamości, której nie przeszłaby osoba poniżej 13 roku życia. Jedyną weryfikacją, którą miałem było potwierdzenie rejestracji w Mode Earn App poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na podany przy rejestracji adres mailowy. Rejestracja jest bardzo prosta. Po zainstalowaniu aplikacji na telefon uruchamiamy ją, a następnie rejestrujemy się poprzez adres e-mail lub konto Google. Uwaga! Przy rejestracji powinniśmy podać tego samego maila, który mamy powiązany z naszym kontem PayPal, gdyż przy wypłacie nie będzie można wpisać maila, będzie brany automatycznie mail podany podczas rejestracji.

Aby pobrać aplikację i się zarejestrować, kliknij w poniższy link: (jeśli teraz jesteś na tej stronie na urządzeniu innym niż telefon/tablet, to skopiuj poniższy link i wejdź w niego w przeglądarce na telefonie/tablecie, albo wejdź na mojego bloga na telefonie/tablecie pod adres: https://www.forsazinternetu.pl/2021/04/current-zarabianie-na-sluchaniu-muzyki.html i kliknij w link poniżej. Aplikacja ta nie jest przeznaczona na laptopy/komputery.


kliknij tutaj

👇

Pobierz i zarejestruj się


Jak zarabiać w Mode Earn App?

 • Słuchanie muzyki

Tak jak w tytule posta — główną i najważniejszą metodą zarobku w tej aplikacji jest słuchanie muzyki. Aby zacząć zarabiać na słuchaniu muzyki należy przejść do zakładki Earn, następnie kliknąć Start (w pasku Check-In Streak), po czym klikamy w charakterystyczny znak wznawiania odtwarzania. I w zasadzie już zarabiamy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że abyśmy zarabiali points (o których zaraz wspomnę), głośność multimediów nie może być zerowa (nie ma znaczenia, czy jest to minimalna głośność, ważne byśmy choć umiarkowanie słyszeli muzykę). Jeśli nie chcemy słuchać muzyki, możemy podłączyć do telefonu słuchawki i problem z głowy. Zarabiamy również wtedy, gdy ekran smartfonu jest wyłączony, ponieważ aplikacja działa w tle. Natomiast co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy zarabianie wciąż jest aktywne, średnio co kilka godzin automatycznie zarabianie zostaje wyłączone i aby je aktywować, należy przejść do zakładki Earn i kliknąć w czerwony pasek gdzie widnieje napis: "MUSIC EARNING IS OFF: TAP HERE TO ACTIVATE", klikamy GOT IT i po obejrzeniu krótkiej reklamy będziemy znów zarabiać.  Tak to wygląda, niestety co jakiś czas trzeba tam zajrzeć i to aktywować. Jeśli chodzi o dostępne polskie stacje radiowe — z tego co mi wiadomo dostępne jest tylko RMF Maxxx, natomiast jeśli chcemy słuchać innej muzyki, to wedle własnych upodobań wyszukujemy ją ;)

 • Oglądanie reklam

Ale zarabiamy nie tylko na słuchaniu muzyki. Drugą możliwością zarobku jest ogladanie reklam — wystarczy być w zakładce Earn, klikamy w pole Videos i klikamy w krótkie, 15-sekundowe filmiki. Jeśli nam się nudzi to jak najbardziej możemy sobie poklikać, w momencie gdy oglądamy filmiki, nie zarabiamy jednak za słuchanie muzyki (jest wyłączone).
 • Wypełnianie ankiet

Kolejną opcją zysku jest wypełnianie ankiet ( zakładka Earn > Surveys) i można sporo zarobić na tym, aczkolwiek mnie osobiście rzadko kiedy udało się zaliczyć jakąś ankietę.

 • Płatne zadania ( granie w gry itp.)

Przedostatnim sposobem na zarobek jest wykonywanie płatnych zadań, które są oczywiście w zakładce menu Earn > Offers. Jeśli uda się zaliczyć poprawnie dane zadanie, można nieźle zarobić. Zobacz najczęstsze powody nieotrzymania nagrody za zadanie, żeby unikać popełniania błędów, przez co możemy nie dostać wynagrodzenia.

 • Program partnerski (poleceni)

Zarabiać można także poprzez polecanie aplikacji Mode Earn App — każdy ma swój unikalny reflink (link polecający), który można udostępnić np. swoim znajomym przez komunikatory, na swoim blogu, forach, czy grupach. Jeśli ktoś z naszego linku polecającego pobierze i zarejestruje się w aplikacji, zdobędziemy poleconego. Będziemy wtedy dożywotnio zarabiać 5% zarobków poleconego, co dodatkowo pomnaża nasze zyski.

Ile można zarobić?

Aplikacja Mode Earn App kiedyś płaciła nieco więcej za słuchanie muzyki, ale za to doszły nowe metody zarabiania – nowy dostawca płatnych ankiet i nowe oferty. Wypełniając regularnie ankiety, oglądając krótkie reklamy i słuchając muzyki, moim zdaniem da się z tej aplikacji wyciągnąć te kilkanaście-kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Jeśli do tego zabralibyśmy się za jakąś dobrze płatną grę od dostawcy płatnych zadań, to realny miesięczny zysk z tej apki oscylowałby w granicach 100 zł, może nawet i więcej. Warto również nie lekceważyć systemu poleceń, dzięki któremu możemy zwiększyć swoje zarobki, zarabiając 5% tego, co zarobi nasz polecony dożywotnio.

Wypłata z Mode Earn App

Czy aplikacja Mode Earn App naprawdę wypłaca?

Niestety Mode Earn App przestało wypłacać. Aplikacja okazała się oszustwem.

Na samym wstępie zaznaczę, że tak, aplikacja Mode Earn App jak najbardziej wypłaca, ostatnia wypłata (01.02.2022). W internecie jest dostępnych wiele dowodów wypłat. Ja od siebie także umieściłem swój dowód wypłaty, który znajdziesz poniżej.

Jakie są metody wypłat oraz ile wynosi minimum do wypłaty?

Możliwości wypłat jest wiele. Najlepszą i chyba najpopularniejszą jest wypłata na podany przez nas adres portfela PayPal. Na wypłatę od momentu jej zlecenia czekałem 3 dni. Oprócz wypłaty na serwis PayPal są dostępne metody wypłaty takie jak: jakieś konto VIP w popularnych giełdach krypto, konto VIP w Lord of the Rings, BTC (tu potrzeba weryfikacji), 20$ na kartę podarunkową modephone.com, zwiększenie prędkości zarabiania za słuchanie muzyki w Mode Earn App (czego nie polecam, bo się po prostu nie opłaca), są też nagrody rzeczowe jak słuchawki, smartwatch-e , czy przenośny mini głośnik bluetooth, oraz karta podarunkowa Google Play. Ja polecam wypłacać najlepiej na procesor Paypal, a jeśli nie, to na kartę podarunkową Google Play, ponieważ reszta dla mnie nie jest godna uwagi. Tzn. co do tych nagród rzeczowych - sporo osób pisało, że nie otrzymali tych nagród lub czekali na nie bardzo długo (kilka miesięcy), a obecnie mamy pandemię, dlatego zdecydowanie polecam wypłacać na portfel PayPal, pieniądze powinny być na naszym portfelu w ciągu max. 10 dni od momentu zlecenia wypłaty. Nie wspomniałem jeszcze o Mode Earn App points - za słuchanie muzyki otrzymujemy różnie, raz 0,07 points na minutę , raz nieco więcej, to się waha. 

Minimum do wypłaty na PayPal to 0,10 $ (1750 punktów, ale patrząc na przeliczniki punktów, zdecydowanie lepiej jest poczekać, aż uzbieramy więcej punktów, bo już za 22500 pkt dostaniemy 10 dolarów. Jakbyśmy osobno zlecali wypłaty po 10 centów zamiast raz po 10 $, to zobaczmy - mając 22500 punktów, moglibyśmy maksymalnie 12 razy wypłacić po 10 centów. Ale summą summarum zarobimy jedynie +/- 1,20 $. A przecież za tyle punktów możemy raz wypłacić 10 dolarów i prawie 9$ mamy w kieszeni... Wniosek zatem jest taki, że mimo tego, że próg wypłat jest niski, to warto uzbierać więcej punktów i wypłacić więcej, zatem wypłaty zlecać rzadziej, ale dużo większe.

Jak zlecić wypłatę?

Wypłatę możemy zlecić, przechodząc do zakładki „Radeem”, a następnie wybrać daną metodę nagrody.

Dowód wypłaty

Dowód wypłaty z Mode Earn App


Mode Earn App – zalety i wady

Zalety:

 • dostępny PayPal,
 • niezły program partnerski,
 • wiele metod zarabiania,
 • nie wymaga żadnych inwestycji,
 • brak KYC, 
 • możliwość rejestracji już od 13 roku życia

Wady:

 • brak języka polskiego,
 • powolne zarabianie w przypadku jedynie słuchania muzyki

Jak usunąć konto?

Gdyby aplikacja nie przypadła nam do gustu i koniecznie chcielibyśmy usunąć swoje konto, to w aplikacji nie da się tego zrobić, więc konieczny by był kontakt z supportem. Taką decyzję jednakże warto rozważyć ponownie, bo będzie się to wiązało z permanentną kasacją naszych danych.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Mode Earn App to jedna z lepszych aplikacji do zarabiania online, ale istnieje wiele innych aplikacji, dzięki którym zwiększymi swoje zyski.

Wypłacalne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Mode Earn App – opinie, czy warto?

Aplikacja Mode Earn App ma wiele pozytywnych opinii, także na pewno można ją wypróbować. Choćby dlatego, że jest wypłacalna, jest kilka sposobów na zarabianie, a także można otrzymywać dożywotnie punkty z poleconych. Co prawda 5% to nie jest dużo, ale zawsze coś. Zarabianie na słuchaniu muzyki też powinno zachęcać do pobrania tej aplikacji.

 

Mam nadzieję, że recenzja się spodobała, jeśli korzystasz już z tej aplikacji, to zachęcam Cię do skomentowania tego posta :)Prześlij komentarz

Nowsza Starsza