Trending

Pagazani – alternatywa dla ySense? Opinie

 

Pagazani

Czym jest Pagazani?

Pagazani to globalna platforma pozwalająca zarabiać pieniądze. Zarządzana jest przez Adnitech LLC, która jest spółką z siedzibą na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Portal Pagazani jak na razie jest mało znany, a wyglądem trochę przypomina cieszący się popularnością serwis ySense, który istnieje już bardzo długo. Jeśli chcesz dowiedzieć się o wadach i zaletach Pagazani, a przede wszystkim, czy warto założyć tutaj konto, to przeczytaj ten wpis do końca.

{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w Pagazani

Kliknij tu, aby zarejestrować się w Pagazani

Oczywiście zarabianie nie jest możliwe bez wcześniejszego założenia konta w serwisie. W formularzu rejestracyjnym musimy podać swoje imię i nazwisko, maila, nick oraz hasło. Aby założyć konto w Pagazani, musimy mieć skończone 16 lat. W celu zakończenia procesu rejestracji musimy potwierdzić swojego maila poprzez kliknięcie linku aktywującego nasze konto, który otrzymaliśmy na naszej skrzynce pocztowej. Niekiedy takie maile wpadają do folderu „Spam”, więc musimy o tym pamiętać. Po potwierdzeniu maila możemy już zabrać się za zarabianie.

Jak zarabiać w Pagazani?

W Pagazani zarabiać możemy na wiele sposobów, więc myślę, że dla każdego coś się znajdzie.

Pagazani – metody zarabiania:

 • Wypełnianie ankiet

Wypełnianie ankiet to chyba sposób na najszybsze zarabianie na tej stronie, a zarazem najprostszy. Na ankietach możemy tutaj nieźle zarobić, ponieważ ankiety pojawiają się bardzo często. W Pagazani mamy do czynienia z tzw. routerem ankiet, czyli oznacza to, że Pagazani nie jest klasycznym panelem ankietowym, bo to zewnętrzne firmy (panele) udostępniają ankiety. Tych dostawców płatnych ankiet na ten moment jest aż 7, ale mogę zdradzić, na których dostawcach warto się skupić, ponieważ w przypadku niektórych dostawców zakwalifikowanie się do ankiety to rzadkość. Najczęściej ankiety wypełniam od dostawców: CPX Research, YourSurveys, PEANUTLABS i Speak Up! Najmniej polecam dostawców Pollfish, WANNADS i ROM, bo firmy te potrafią doprowadzić do rozgoryczenia, które spowodowane jest oczywiście seryjnym wyrzucaniem z ankiet.

Ankiety w Pagazani

 • Wykonywanie zadań dostępnych w Offerwallach

Drugą metodą na zarabianie w Pagazani jest wykonywanie różnych zadań, które oferują nam Offerwalle. Tutaj możemy zarobić nawet sporo więcej niż na ankietach, ale trzeba się postarać, żeby faktycznie zgarnąć premię.

Na czym polegają takie zadania?

Najczęściej zadania polegają na zainstalowaniu jakiejś gry bądź po prostu innej aplikacji i wykonaniu dodatkowych czynności. W przypadku gier zazwyczaj musimy osiągnąć jakiś level (często musimy zmieścić się w czasie), a jeśli chodzi o pozostałe aplikacje, to przeważnie trzeba wykupić jakąś subskrypcję, np. w HBO Max. Osobiście raczej jestem zwolennikiem zadań, w których nie jest wymagany żadny wkład finansowy z naszej strony. Jakiś czas temu właśnie podjąłem się takiego zadania, że należało wykupić subskrypcję w serwisie HBO Max, gdzie subskrypcja kosztowała 30 złotych, a zysk miałby wynieść około 20 złotych. I niestety okazało się, że premia nie została mi przyznana, kontaktowałem się też z Offerwallem, gdzie było to zadanie. Ale do tej pory nie otrzymałem żadnego odzewu z ich strony... A wszystko zrobiłem poprawnie. Wprawdzie zadanie wykonałem na innym serwisie niż Pagazani, ale dostawca tego zadania, AYET Studios, dostępny jest również w Pagazani. Sprawdź najczęstsze powody nieotrzymania nagrody za zadanie.

 • Odbieranie codziennych bonusów

Każdego dnia możemy odebrać dzienny bonus o wartości 1 centa. Jest to bardzo skromny bonus, ale do jego odebrania wystarczy jedno kliknięcie, więc szybko i bez problemu każdy może go sobie odebrać.

System poleconych

W Pagazani jest dobry program partnerski, a co za tym idzie – pozwala to generować ciekawy dochód pasywny poprzez zapraszanie znajomych. Oczywiste jest, że interesują was liczby, więc już mówię. Za każdego poleconego najpierw dostaniemy jednorazowy bonus, a jego wartość jest uzależniona od kraju, w którym ta osoba przebywa. W przypadku Polski jest to 5 centów. Jednak na tym zyski z poleconych wcale nie muszą się kończyć, bo będziemy stale otrzymywać prowizję w wysokości 20% od każdego zarobku naszego poleconego. Czyli przykładowo nasz polecony wypełni ankietę, a my zarobimy 20% wynagrodzenia za tę ankietę, oczywiście bez uszczerbku na zarobkach osoby zaproszonej.

I naprawdę warto polecać ten serwis, szczególnie w taki sposób, by dotrzeć do większej ilości osób, ponieważ jeżeli mielibyśmy już 101 poleconych, to zarabialibyśmy już nie 20%, lecz 25%! Z kolei jeśli zaprosilibyśmy już 201 osób, to inkasowalibyśmy aż 30% prowizji od każdego zarobku poleconego! To już naprawdę wysokie procenty, toteż wtedy moglibyśmy znacząco zwiększyć swoje zarobki. Do zapraszania służy oczywiście unikalny reflink.

Ile można zarobić w Pagazani?

Zarobienie kilku tysięcy miesięcznie na tej stronie jest niemożliwe, ale kilkuset złotych już tak. Musielibyśmy jednak zrobić jakieś dobrze płatne zadanie, wypełniać często ankiety. Jeśli dołożylibyśmy do tego polecanie strony znajomym bądź nieznajomym, to wtedy odkryjemy już w pełni potencjał zarabiania na tej stronie. Na wypłatę jesteśmy w stanie uzbierać bardzo szybko, w ciągu nawet dwóch dni.

Wypłata z Pagazani – czy jest legit?

Strona została przeze mnie już sprawdzona, i tak, Pagazani jest wypłacalny.

Pagazani – metody wypłat oraz minimum do wypłaty:

 1. PayPal – 10$,
 2. Amazon – 10$,
 3. Payoneer – brak minimum,
 4. International – brak minimum,
 5. Wypłata w kryptowalucie – brak minimum

Jak zlecić wypłatę?

Wypłatę możemy zlecić po przejściu do zakładki Redeem.

Dowód wypłaty

Poniżej mój najnowszy dowód wypłaty na PayPal

Dowód wypłaty z Pagazani

Zalety i wady Pagazani

Zalety:

 • strona wypłacalna,
 • możliwość rejestracji już od 16 lat,
 • wypłaty na PayPal,
 • wiele metod zarabiania,
 • dobry program partnerski,
 • relatywnie szybkie zarabianie,
 • brak KYC,
 • bez inwestycji

Wady:

 • strona dostępna jedynie w języku angielskim

Pagazani – jak usunąć konto?

Czasem zdarza się, że dana strona czy aplikacja nie spełnia naszych oczekiwań, i chcielibyśmy usunąć swoje konto. W Pagazani mamy możliwość samodzielnego skasowania swojego konta, a zrobić to możemy po przejściu do ustawień, następnie zjechać na sam dół i wybrać opcję „Delete account”. Sugeruję jednak przemyślenie takiej decyzji, bo wiązać się to będzie z nieodwracalnym usunięciem naszych danych, a ponadto nie będziemy mogli założyć nowego konta przez 60 najbliższych dni.

Opinie o Pagazani

Pagazani to naprawdę świetna platforma do zarabiania pieniędzy, która pozwala gromadzić również pasywny dochód za pomocą zaproszonych przez nas poleconych. Myślę, że jest całkiem dobrą alternatywą dla znanego serwisu ySense, także niewątpliwie warto spróbować. Opinie na innych stronach są pozytywne, choć nie ma ich jeszcze zbyt wiele.

Macie jakieś doświadczenia ze stroną Pagazani? Jeżeli tak, to zachęcam Was do zostawienia komentarza.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza