Trending

Jak zarobić 100 złotych na PayPal lub konto bankowe nic nie robiąc?

Jak zarobić 100 złotych na PayPal lub konto bankowe nic nie robiąc?

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

{tocify} $title={Spis treści}

Z tego artykułu dowiesz się, jak zarobić 100 złotych na PayPal albo konto bankowe praktycznie nic nie robiąc.

Z tego sposobu mogą skorzystać wszyscy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Sposób ten znajduje się w serwisie internetowym Picodi. Picodi to strona oferująca cashback, czyli częściowy zwrot pieniędzy wydanych na zakupy internetowe. Jeśli ciekawi was, dlaczego ktoś miałby nam zwracać pieniądze za zakupy, zapraszam tutaj, jest to opisane na przykładzie innego serwisu cashback, ale zasada jest ta sama. Jeśli nie masz jeszcze konta w Picodi, możesz założyć konto, klikając w poniższy link.

Zarejestruj się w Picodi

Na stronie Picodi trwa promocja, w ramach której możemy zarobić aż 100 złotych. Warunkiem jest zaproszenie 2 osób, które zarejestrują się w serwisie Picodi używając naszego linku i dokonają zakupu za minimum 50 złotych do 12.05.2023. Musimy jednak się spieszyć, bo promocja kończy się już 12 maja 2023 roku. Co ciekawe, tak jak przed tą promocją, za każdą osobę dodatkowo dostaniemy 10 złotych. Nie wiem natomiast, czy gdybyśmy zaprosili tylko jedną osobę, to czy wtedy dostalibyśmy 50 złotych, czy tylko 10 złotych.

Jest to niewątpliwie atrakcyjna promocja, ale oczywiście może być problemem znalezienie 2 osób, które dodatkowo zrobią zakupy na kwotę minimum 50 złotych.

Picodi współpracuje z wieloma sklepami, takimi jak Allegro czy Pyszne.pl, więc każdy bez problemu powinien znaleźć coś dla siebie, co mógłby kupić. 

Oferta znajduje się w zakładce ,,Polecaj i zarabiaj”, tam znajdziemy swój link polecający, który możemy udostępniać swoim znajomym, na grupach na FB o zarabianiu czy forach internetowych.

Picodi posiada również aplikację mobilną, dostępną zarówno w Sklepie Play, jak i App Store.

Jak zachęcić osoby do rejestracji i zrobienia zakupów za min. 50 złotych?

Warto zwrócić uwagę, że osoba zaproszona na start również otrzyma 10 złotych, jeżeli dokona zakupu na kwotę minimum 50 złotych. Tak więc w rzeczywistości zakup wynosiłby 40 złotych. Możemy też chętnym osobom zaoferować część otrzymanej prowizji, np. 15 zł blikiem lub na PayPal. Wtedy możemy właśnie taką osobę jeszcze bardziej przekonać do zrobienia zakupu. A my i tak będziemy na plusie, bo za 2 osoby otrzymamy 100 zł.

Dobrym pomysłem na zachęcenie osób do zakupu może być poinformowanie ich o możliwości otrzymania 20 złotych za pierwszy zakup na Pyszne.pl, gdyż wtedy taka osoba jeszcze mniej wyda na zakupy.

Jak wypłacić pieniądze?

Z Picodi mamy możliwość wypłaty środków na konto bankowe lub PayPal, a minimum do wypłaty wynosi tylko 20 złotych. 

Jeśli macie jakieś pytania, to zapraszam do zadawania ich w komentarzach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza