Trending

Jak zarobić nawet 400 złotych w 10 minut – Trading 212

 

Jak zarobić nawet 400 złotych w 10 minut – Trading 212

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy o zarabianiu na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

Londyńska firma Trading 212 ogłosiła nową promocję, dzięki której możemy szybko zarobić nawet 400 złotych. Trading 212 rozdaje darmowe akcje firm o wartości do 100 euro, czyli ponad 400 złotych.

{tocify} $title={Spis treści}

Kto może skorzystać z promocji?

Niestety z promocji skorzystać mogą tylko osoby pełnoletnie.

Jak otrzymać bonus?

Wykonanie zadania zajmie nam maksymalnie 10 minut. Zadanie polecam robić na telefonie, dlatego że będziemy wtedy mogli szybko i bezproblemowo potwierdzić swoją tożsamość. Więc jeśli jesteś na komputerze, to najlepiej skopiuj link do tego artykułu, wyślij go sobie przez komunikator czy pocztę i otwórz go na swoim telefonie. 

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Trading 212. Dodam, że aby otrzymać darmową akcję do 100 euro, konieczne jest właśnie pobranie aplikacji i założenie konta za pośrednictwem zaproszenia innej osoby, więc poniżej zostawię link do mojego zaproszenia. Po kliknięciu w poniższy link klikamy przycisk ,,Claim shares” i wybieramy pierwszą opcję - Trading 212 INVEST. Następnie klikamy „Get the app”, po czym zostaniemy przekierowani do Sklepu Play. Pozostaje nam oczywiście pobrać aplikację.

Pobierz aplikację Trading 212

Oczywiście nie jest powiedziane, że zostanie nam przyznane akurat 100 euro, bo możemy zainkasować np. 25 euro, ale dostaniemy właśnie akcję o wartości do 100 euro.

Jeśli już pobraliśmy aplikację, odpalamy ją i klikamy sobie ,,Sign up to claim shares", zakładamy konto, wybieramy kraj, z którego pochodzimy. Kolejno wybieramy typ konta, jaki chcemy utworzyć. Polecam właśnie wybrać tę pierwszą opcję. Następnie podajemy swojego maila oraz hasło. Jeśli już założyliśmy konto, musimy zweryfikować swoją tożsamość. Polega to na zrobieniu zdjęcia swojego dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty, prawo jazdy itp.), oraz selfie. Po pomyślnym przejściu KYC musimy zasilić konto kwotą minimum 50 złotych, żeby dostać bezpłatne akcje. Nie jest to bardzo dużo, choć były aplikacje, w których wystarczyło wpłacić np. tylko złotówkę, aby otrzymać dany bonus.

Jak wypłacić środki?

Po zasileniu konta kwotą minimum 50 złotych dostaniemy akcję, gdy tylko rynek będzie otwarty. Jeżeli dostaliśmy już akcję, to możemy ją sprzedać. Po sprzedaniu akcji będziemy mogli sobie wszystko wypłacić (nasz depozyt oraz środki z akcji) bezpośrednio na konto bankowe. Jeśli nie chcielibyśmy sprzedawać otrzymanej akcji, to wówczas możemy wypłacić jedynie tę kwotę, którą wpłaciliśmy.

UWAGA! Artykuł nie jest poradą inwestycyjną.

Korzystaliście już z promocji Trading 212? Dajcie znać w komentarzu.Prześlij komentarz

Nowsza Starsza