Trending

Jak zarobić 150 złotych na PayPal lub konto bankowe nic nie robiąc?

 

Jak zarobić 150 złotych na PayPal lub konto bankowe nic nie robiąc?

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

{tocify} $title={Spis treści}

Serwis Picodi wystartował z kolejną promocją, w której możemy zarobić aż 150 złotych. Niedawno zakończyła się promocja, w której można było zgarnąć 100 złotych za zaproszenie 2 osób, a teraz możemy zarobić jeszcze więcej.

Z tego sposobu mogą skorzystać wszyscy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Picodi to strona oferująca cashback, czyli częściowy zwrot pieniędzy wydanych na zakupy internetowe. Jeśli nurtuje was, dlaczego ktoś miałby nam zwracać pieniądze za zakupy, zapraszam tutaj, jest to opisane na przykładzie innego serwisu cashback, ale zasada jest ta sama. Jeśli nie masz jeszcze konta w Picodi, możesz założyć konto, klikając w poniższy link.

Zarejestruj się w Picodi

Na stronie Picodi trwa promocja, w ramach której możemy zarobić aż 150 złotych. Warunkiem jest zaproszenie 3 osób, które zarejestrują się w serwisie Picodi używając naszego linku i dokonają zakupu za minimum 50 złotych do 07.06.2023. Musimy jednak się spieszyć, bo promocja kończy się już 7 czerwca 2023 roku. Co ciekawe, tak jak przed tą promocją, za każdą osobę dodatkowo dostaniemy 10 złotych. Nie wiem natomiast, czy gdybyśmy zaprosili tylko jedną osobę, to czy wtedy dostalibyśmy 50 złotych, czy tylko 10 złotych.

Jest to niewątpliwie atrakcyjna promocja, ale oczywiście może być problemem znalezienie 3 osób, które dodatkowo zrobią zakupy na kwotę minimum 50 złotych.

Picodi współpracuje z wieloma sklepami, takimi jak Allegro czy Pyszne.pl, więc każdy bez problemu powinien znaleźć coś dla siebie, co mógłby kupić. 

Oferta znajduje się w zakładce ,,Polecaj i zarabiaj”, tam znajdziemy swój link polecający, który możemy udostępniać swoim znajomym, na grupach na FB o zarabianiu czy forach internetowych.

Picodi posiada również aplikację mobilną, dostępną zarówno w Sklepie Play, jak i App Store.

Jak zachęcić osoby do rejestracji i zrobienia zakupów za min. 50 złotych?

Warto zauważyć, że jeśli zaproszona osoba dokona zakupu na kwotę minimum 50 złotych, otrzyma także 10 złotych. W praktyce oznaczałoby to, że koszt zakupu wyniósłby jedynie 40 złotych. Dodatkowo, dla zainteresowanych, możemy zaoferować część naszej otrzymanej prowizji w wysokości na przykład 15 złotych, którą można przelać za pomocą Blika lub PayPal. Tego rodzaju bonus może jeszcze bardziej przekonać daną osobę do dokonania zakupu. W rezultacie, dzięki pozyskaniu trzech osób, zyskamy 150 złotych, a zatem wyjdziemy zdecydowanie na plus.

Dobrym pomysłem na zachęcenie osób do zakupu może być poinformowanie ich o możliwości otrzymania 20 złotych za pierwszy zakup na Pyszne.pl, gdyż wtedy taka osoba jeszcze mniej wyda na zakupy.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza