Trending

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie w 2024

Aplikacje do zarabiania

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

Prawie każdy ma w dzisiejszych czasach smartfona i nosi go ze sobą wszędzie. Aplikacje są w dzisiejszych czasach bez liku. Wszyscy używamy ich do komunikowania się, grania w gry i utrzymywania porządku. Wiele osób z nudów lwią część dnia spędza przeglądając social media, ale nie każdy wie, że istnieją aplikacje do zarabiania przez internet, dzięki którym można w wolnym czasie zarabiać realne pieniądze. W niektórych możemy zainkasować darmowe pieniądze już za samą rejestrację. W tym artykule omówię najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie. Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na jakich aplikacjach można zarobić.

{tocify} $title={Spis treści}

Czy poprzez aplikacje naprawdę można zarobić prawdziwe pieniądze?

Tak, tytuł tego posta to nie clickbait. Gdyby chcieć policzyć dostępne aplikacje do zarabiania, to znalazłoby się ich kilkaset. Jednak po pierwsze – część z nich jest oszustwem (np. nie wypłaca pieniędzy użytkownikom), po drugie – w niektórych tempo zarabiania byłoby na drastycznie niskim poziomie, a po trzecie – jaki byłby sens instalować kilkaset aplikacji na telefonie (jeśli w ogóle pamięć by na to pozwoliła) i w każdej zbierać miesiącami czy latami na wypłatę, skoro można skupić się na kilkunastu-kilkudziesięciu apkach i wypłacać regularnie, np. kilka razy w miesiącu? Dlatego w tym artykule przedstawię listę najlepszych, sprawdzonych aplikacji do zarabiania online.

Ile można zarobić dzięki aplikacjom?

Niektórzy z was pewnie zastanawiają się, czy aplikacje do zarabiania są w stanie zastąpić pracę na etacie. I tutaj bez owijania w bawełnę rozwieję wątpliwości – niestety, nie są. Jeżeli byłoby to możliwe, to praktycznie każdy siedziałby godzinami z nosem w smartfonie, zamiast normalnie pracować. Ale nie zwieszajcie głów – aplikacje to naprawdę niezły sposób na dorobienie sobie do pensji. Mogą z nich korzystać nawet osoby nieletnie, o ile dana apka na to zezwala. Do zarabiania potrzebny jest jedynie telefon z dostępem do internetu. Aby zarabiać za pośrednictwem aplikacji, niezbędne jest zaangażowanie i cierpliwość. Im wyższe zaangażowanie, tym rzecz jasna wyższe zarobki. Aplikacje dzielą się na takie, gdzie do zarabiania nie jest wymagana żadna inwestycja i na takie, gdzie wymagany jest wkład finansowy. Niekiedy zdarzają się też takie aplikacje, że można coś wpłacić, ale nie jest to konieczne, aby czerpać zyski. Potencjalnie największe dochody można uzyskać z aplikacji, w których się coś zainwestuje, lecz należy mieć na uwadze, że często takie inwestycje obarczone są ryzykiem, szczególnie jeśli mowa o kryptowalutach. Do najpopularniejszych metod zarabiania forsy na smartfonie należą: wypełnianie ankiet, granie w gry, oglądanie reklam, wykonywanie prostych lub bardziej skomplikowanych płatnych zadań, czy nawet słuchanie muzyki.

Zarabianie dzięki aplikacjom – plusy i minusy

Plusy:

 • całkiem dobry i przyjemny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki podczas korzystania z telefonu,
 • możliwość łatwego zarobku,
 • realny dochód pasywny w przypadku posiadania aktywnych poleconych, niektóre apki zarabiają automatycznie za nas w tle,
 • niektóre aplikacje są w języku angielskim, co pozwala utrwalić sobie ten język i poznać nowe słowa,
 • można zarabiać w dowolnym miejscu, kiedy tylko ma się ochotę, a w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji,
 • świetna opcja dla niepełnoletnich, którzy jeszcze nie mogą lub nie chcą podjąć normalnej pracy

Minusy:

 • licząc na przyzwoity zysk, zazwyczaj należy być aktywnym w kilku aplikacjach,
 • dzięki aplikacjom nie staniemy się bogaci,
 • kluczowa jest cierpliwość, a nie u każdego jest to silna strona

Oszustwa w aplikacjach do zarabiania

W internecie nie brakuje oszustów, dlatego zawsze trzeba zachować czujność. Po czym można rozpoznać, że dana aplikacja jest oszustwem? Przede wszystkim wtedy, jeśli wymagana jest opłata za rejestrację. Takie aplikacje należy koniecznie omijać szerokim łukiem. Lampka ostrzegawcza powinna się nam zapalić również, gdy aplikacja „twierdzi”, że można w niej zarobić rzekomo bardzo dużo kasy, kilkadziesiąt czy kilkaset dolarów dziennie. W żadnej apce, która jest wypłacalna, nie zarobimy tak dużo w tak krótkim czasie. Zawsze warto sprawdzić dostępne opinie w sieci nt. danej aplikacji, wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „... opinie” lub „... opinions”. Dodatkowo, aczkolwiek nie jest to regułą, ale jeśli aplikacja narzuca konieczność zaproszenia iluś osób, żeby móc wypłacić pieniądze, to wówczas jest duże prawdopodobieństwo, że taka aplikacja jest oszustwem i albo nie wypłaci, albo będzie na przykład wypłacać tylko przez pewien czas, aż w końcu nie wypłaci pierwszej losowej osobie, i będzie wielki zawód. Dlatego zawsze zwracajcie uwagę na takie "haczyki", żeby nie dać się nabrać.

Fakty odnośnie aplikacji do zarabiania

 • Warto zawsze dokładnie czytać polecenia i instrukcje w płatnych zadaniach czy ankietach, żeby nie stracić szansy na otrzymanie premii.
 • W przypadku płatnych ankiet złota porada to częste, regularne sprawdzanie dostępności ankiet, żeby ominęło nas jak najmniej ankiet (często bywa tak, że bardzo szybko zostaje osiągnięty limit uczestników badania, przez co tracimy możliwość zdobycia wynagrodzenia za ankietę).
 • Nie wszystkie aplikacje oferują wypłaty na konto bankowe lub PayPal – zamiast tego są dostępne np. kody rabatowe do sklepów czy nagrody rzeczowe.
 • Choć niektóre apki umożliwiają wypłaty instant, to większość posiada minimum do wypłaty, czyli przykładowo musimy uzbierać 50 złotych, by zlecić wypłatę.
 • Dobrze jest przy rejestracji podawać maila z poczty Gmail, bo w przypadku innych poczt jak Interia, nie zawsze dochodzą maile z linkiem aktywacyjnym. Warto też podawać we wszystkich apkach tego samego maila.
 • W przypadku chęci zarabiania na graniu w gry powinniśmy unikać korzystania z VPN'a bądź proxy, ponieważ często w takich sytuacjach tracimy szansę na otrzymanie premii.
 • W niektórych, nielicznych aplikacjach, z których możemy wypłacić na PayPal, musimy podczas zakładania konta podać tego samego maila, którego mamy podpiętego do naszego konta PayPal, bo ten e-mail będzie już jako ten do wypłaty i niestety nie będzie możliwości jego zmiany. Przykładem jest tu aplikacja Mode Earn App.
 • Mimo że mnóstwo ofert „Play to earn” powtarza się w wielu aplikacjach, to stopień wynagrodzenia może się różnić w poszczególnych apkach, dlatego najlepiej prześledzić oferty we wszystkich aplikacjach i zabrać się za daną ofertę w apce, w której premia jest największa.

W jaki sposób aplikacje zarabiają?

No dobrze, ale pewnie ciekawi was, skąd właściciele aplikacji mają pieniądze, by wypłacać je tysiącom użytkownikom. Na czym zatem zarabiają aplikacje?

 1. Wyświetlenia reklam (bannery bądź reklamy video) – stopień zysku jest uzależniony np. od liczby wyświetleń reklamy.
 2. Subskrypcje – wykupienie przez użytkowników czasowego dostępu do usług, albo np. w celu pozbycia się niechcianych reklam.
 3. Mikropłatności w aplikacjach – np. chodzi tu o kupno dodatkowego życia w grze, czy choćby skina, broni.
 4. Opłata za pobranie aplikacji – nie brakuje oczywiście aplikacji, które musimy kupić, aby mieć do nich dostęp.

Najlepsze, wypłacalne aplikacje do zarabiania dla nieletnich w 2023 roku

Jak wspomniałem wyżej, istnieją aplikacje tylko dla pełnoletnich, ale są też dla osób poniżej 18 roku życia. Określenie „dla nieletnich” stosuję, aby zaznaczyć, że aplikacje na tej liście są dla wszystkich, więc skorzystać z nich mogą również nieletni, bez KYC (weryfikacji tożsamości, której nie przejdzie osoba niepełnoletnia). Poniżej lista wypłacalnych aplikacji do zarabiania pieniędzy bez 18 lat. Bardzo dużo osób lubi aplikacje do zarabiania na PayPal, i zdecydowana większość apek umożliwia wypłaty na PayPal, ale na poniższej liście nie brakuje też aplikacji do zarabiania na konto bankowe, zatem dla każdego coś się znajdzie.

Rozbudowane aplikacje

Najlepszymi aplikacjami niewątpliwie są te bardziej rozbudowane, które są wyposażone w wiele metod zarabiania. Niestety mało jest obecnie takich apek, w których byłoby „wszystko w jednej”, aczkolwiek muszę wymienić sześć aplikacji, w których jest naprawdę szeroki wachlarz zarabiania. Tymi aplikacjami są WowApp, Freecash, Givvy, CashKarma, Litecoin Giveaway
WowApp

WowApp to aplikacja godna uwagi nie tylko ze względu na wiele możliwości czerpania zysku, ale i dlatego, że jako jedyna jest jednocześnie komunikatorem, gdzie możemy skromnie zarobić na czatowaniu z innymi. Możemy w niej, analogicznie jak w Messengerze, pisać wiadomości prywatne i tworzyć grupy. Minusem jest to, że grupa może liczyć maksymalnie 500 osób, i nagrania głosowe mogą trwać nie dłużej jak 5 minut. To jednak raczej powierzchowne mankamenty. Aplikacja jest najbardziej rozbudowaną aplikacją z całego zestawienia, sprawdzona i oczywiście w pełni darmowa.

Wymagany wiek: minimum 16 lat

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, konto bankowe, karta kredytowa

Zarejestruj się

Opinie o WowApp
aplikacja ySense

ySense to niezwykle popularna aplikacja na całym świecie, istniejąca już od wielu lat. Zarabiać możemy w niej na wiele sposobów, do tego posiada bardzo dobry program partnerski. Nigdy nie miała problemów z wypłacalnością.

Wymagany wiek: minimum 16 lat (13 lat dla mieszkańców USA)

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Payoneer, Skrill, karty wirtualne Zalando lub Amazon, klucz do Steam

Zarejestruj się
Freecash

Freecash jest witryną GPT (Get-Paid-To), która powstała w 2020 roku. W aplikacji Freecash zarabiać możemy na kilka sposobów. Te metody to wypełnianie ankiet od różnych dostawców płatnych ankiet, ale także granie w gry na smartfonie lub komputerze, czy też robienie innego rodzaju zadań, za które można otrzymać premię. Wyróżnia się tym, że można odbierać różne bonusy w nagrodę za pewne osiągnięcia.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, karty podarunkowe, skórki do gier

Zarejestruj się

Opinie o Freecash
Givvy

Givvy jest aplikacją, w której można zarobić niewielkie pieniądze za wykonywanie prostych czynności, takich jak... granie w kółko i krzyżyk. Dodatkowo do dyspozycji mamy ankiety czy płatne zadania.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Coinbase

Zarejestruj się

Opinie o Givvy
CashKarma

CashKarma to aplikacja istniejąca już od czerwca 2016 roku, która ma ponad 1 mln pobrań. Ma ona kilka możliwości zarabiania.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o CashKarma
Szybkie pieniądze za rejestrację w aplikacji

Aplikacje te oferują darmowe pieniądze już za samą rejestrację, nie ma KYC (weryfikacji tożsamości).
Rita

Rita rozdaje 3 euro za założenie konta i pobranie dodatku do przeglądarki. Po wykonaniu tych czynności możemy od razu sobie zlecić wypłatę na konto bankowe.

Wymagany wiek: brak ograniczeń

Depozyt: nie

Wypłata: konto bankowe

Zarejestruj się
Aplikacje do zarabiania kryptowalut

Wiele osób jest zainteresowanych zarabianiem na kryptowalutach, ponieważ słyszały o możliwości zarobienia dużych pieniędzy. Kryptowaluty to cyfrowe lub wirtualne tokeny, które wykorzystują kryptografię do celów bezpieczeństwa. Są zdecentralizowane, co oznacza, że nie podlegają kontroli rządu ani instytucji finansowych. Bitcoin, pierwsza i najbardziej znana kryptowaluta, powstała w 2009 roku. Kryptowaluty są często przedmiotem obrotu na zdecentralizowanych giełdach i mogą być również wykorzystywane do zakupu towarów i usług.

Co by było, gdybyśmy mogli zarabiać kryptowaluty za pomocą aplikacji, które mamy na swoim telefonie? To może brzmieć zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe, ale jest to naprawdę możliwe! Istnieje wiele aplikacji, które płacą w walutach cyfrowych za wykonanie prostych zadań, takich jak oglądanie filmików (krótkich reklam) czy wypełnianie ankiet.

Aplikacje do zarabiania kryptowalut dzielą się na takie, w których trzeba zweryfikować swoją tożsamość, żeby móc zarabiać, na takie, gdzie trzeba dokonać depozytu, ale i na takie, w których nie musimy weryfikować swojej tożsamości ani nic wpłacać. W tej sekcji skupię się tylko na tych apkach, w których nie występuje KYC (weryfikacja tożsamości). Resztę aplikacji, które właśnie wymagają KYC, znajdziecie w sekcji „Aplikacje do zarabiania od 18 lat".
Litecoin Giveaway

Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowej kryptowaluty, zdecydowanie powinieneś sprawdzić aplikację Litecoin Giveaway. To świetny sposób na zdobycie darmowego Litecoina, a także świetna zabawa, bo o tym, ile Litecoins dostaniesz w danym momencie, decyduje losowanie. Dzięki tej aplikacji możesz zarabiać Litecoiny, wykonując proste zadania i oferty, takie jak oglądanie krótkich filmików, granie w gry czy wypełnianie ankiet. To świetny sposób na rozpoczęcie pracy w świecie kryptowalut, a także świetny sposób, aby dowiedzieć się o nich więcej. Pobierz aplikację i zacznij zarabiać już dziś!

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: na portfel kryptowalut, np. popularny Trustwallet

Zarejestruj się
Aplikacje do zarabiania na chodzeniu

Z powodu wzrastającej liczby osób biernych ruchowo powstają apki, które mają na celu zmotywować społeczeństwo do zwiększenia swojej aktywności fizycznej. A zarabianie na chodzeniu czy bieganiu to przecież dobry dochód pasywny, choć nie będę ściemniać – w tego typu aplikacjach nie możemy nastawiać się na wysokie zarobki, ale czemu nie skorzystać z tak przyjemnego sposobu na dorobienie sobie kilkudziesięciu złotych miesięcznie?
Stepler

Stepler to aplikacja, gdzie za chodzenie zbieramy punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości możemy je wymienić na nagrody rzeczowe, np. konsola czy smartwatch, albo kupony do sklepów.

Wymagany wiek: minimum 13 lat

Depozyt: nie

Wypłata: nagrody rzeczowe lub kupony rabatowe 

Zarejestruj się

Opinie o Stepler
Aplikacje do zarabiania na grach

W gry gra przecież mnóstwo osób, a pytanie ile osób wie, że można mieć z tego niemałe korzyści. Istnieją różne aplikacje, które współpracują ze znanymi firmami i umożliwiają zarabianie na graniu w gry. Polega to na tym, że klikamy w specjalny, unikalny link śledzący, prowadzący do danej gry. Często jest tak, że musimy najpierw podać swojego maila, na którego ma przyjść e-mail właśnie z tym linkiem. Po kliknięciu w ten link powinniśmy zostać przekierowani do Sklepu Play lub App Store, w zależności od systemu, jaki kto posiada. Następnie instalujemy ową grę i będziemy musieli zazwyczaj ukończyć jakiś poziom w grze, aby otrzymać wynagrodzenie. Wszystko jest zawsze opisane w instrukcji danej oferty. Nierzadko mamy też wyznaczony czas na wykonanie takiego zadania, może to być 14 dni, a może to być 30 dni. Bywają gry o wysokim stopniu trudności, ale są też te o stosunkowo niewielkim stopniu trudności. 
Gamee

Gamee to aplikacja dostępna w Sklepie Play i App Store, w której zarabianie polega na braniu udziału w darmowych loteriach, w których można wygrać prawdziwe pieniądze. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe, a udział w loteriach również nie wymaga żadnych wpłat pieniężnych.

Wymagany wiek: każdy może się zarejestrować

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o Gamee
Cash Alarm

Cash Alarm to aplikacja na system Android, gdzie zarobimy drobne pieniądze na graniu w gry. Tak naprawdę cała filozofia polega na tym, że wystarczy pobrać grę i mieć ją odpaloną, gdyż zarabiamy na czasie spędzonym w grze. Na początku zaznaczę, że dzięki tej aplikacji na pewno nie staniemy się bogaci, jest to jedynie możliwość dorobienia sobie od kilku do kilkudziesięciu zł miesięcznie w zależności od aktywności.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, jest automatyczna weryfikacja twarzą, choć, co ciekawe, przejdzie ją też większość osób poniżej 18 roku życia, bo takie opinie też przeczytałem

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o Cash Alarm
Aplikacje do zarabiania na ankietach

Wypełnianie ankiet to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najprostszych sposobów na zarabianie przez internet. Do tego nie potrzebujemy żadnych umiejętności, bo po prostu dzielimy się opinią na temat danego produktu, swojego stylu życia itp. Potrzebne jest trochę wolnego czasu i cierpliwość. Jeżeli wypełnianie ankiet stanie się dla nas codziennością, to możemy naprawdę ładnie zarobić, nawet do kilkuset złotych miesięcznie. Wiele osób jednak szybko zrażają się do ankiet, bo nie kwalifikują się do części z nich. Nie ma się co martwić, jest to normalne, nie da się zakwalifikować do każdej ankiety, bo każdy człowiek jest inny i w jednej ankiecie będzie potrzebna opinia mechanika samochodowego, a w innej np. programisty. Co do aplikacji, w których zarabiamy na dzieleniu się opinią, w większości paneli możemy wypełniać ankiety także na komputerze. 
AttaPoll

AttaPoll to aplikacja na smartfony/tablety, która wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet właśnie na telefonie lub tablecie. Panel AttaPoll różni się od wielu innych paneli ankietowych tym, że nie ma możliwości wypełniania ankiet na stronie internetowej, a jedynie w aplikacji na telefonie.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, lecz brak KYC

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Revolut

Zarejestruj się

Opinie o AttaPoll
Ipsos iSay

Ipsos iSay to panel badawczy, który znany jest na całym świecie. Jest to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych paneli ankietowych w skali światowej. Jest częścią międzynarodowej firmy Ipsos, która została założona już w 1975 roku. Ipsos jest trzecią co do wielkości na świecie firmą badawczą.

Wymagany wiek: od 16 lat wzwyż

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, kupony do sklepów

Zarejestruj się

Opinie o Ipsos iSay
Opinie.pl

Opinie.pl to kolejna apka, która jest ogólnopolskim panelem ankietowym, gdzie użytkownicy mają możliwość wypełniania ankiet za nagrody pieniężne i inne. Właścicielem serwisu jest IQS Online i jest aktywny już od 2007 roku.

Wymagany wiek: minimum 16 lat

Depozyt: nie

Wypłata: konto bankowe, doładowanie telefonu

Zarejestruj się

Opinie o Opinie.pl
YouGov

YouGov to międzynarodowy panel ankietowy, ale co ważne - ankiety są w języku polskim. Za wypełnianie ankiet dostajemy punkty, które potem możemy wymienić na kartę podarunkową do Allegro. Niestety jest to jedyna metoda wypłaty, choć serwis Allegro jest na tyle popularny, że raczej każdy skorzysta z takiej karty.

Wymagany wiek: minimum 16 lat

Depozyt: nie

Wypłata: karta podarunkowa do Allegro

Zarejestruj się

Opinie o YouGov
Marketagent

Marketagent jest jednym z najdłużej istniejących paneli ankietowych, gdyż powstał w 2001 roku. Do panelu dziennie dołącza średnio 2000 nowych użytkowników z 80 krajów, zatem jest to panel interkontynentalny, ale strona jest także w języku polskim.

Wymagany wiek: minimum 14 lat

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Skrill, Wise

Zarejestruj się

Opinie o Marketagent
OpinionAPP

OpinionAPP to aplikacja dostępna w Sklepie Play i jest to apka panelu ankietowego Moneyo.pl. Strona Moneyo współpracuje z firmą CINT - międzynarodowym liderem wśród firm badawczych, która jest pewna pod względem wypłacalności. CINT pozwala dużym firmom przeprowadzać badania rynku poprzez zlecanie ankiet użytkownikom.

Wymagany wiek: co najmniej 16 lat

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o Moneyo.pl
Surveytime

Surveytime to klasyczny rotator ankietowy, różniący się mocno od innych paneli ankietowych. Największym plusem tego serwisu jest to, że nie ma minimum do wypłaty, a ponadto wypłaty są automatycznie realizowane po ukończeniu każdej ankiety!

Wymagany wiek: minimum 13 lat

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, giełda Coinbase, karta Amazon

Zarejestruj się

Opinie o Surveytime
TGM Panel

TGM Panel Rewards to aplikacja panelu ankietowego, która nie jest popularna, ale bardzo pomocna, ponieważ możemy wypełniać ankiety także z poziomu smartfona.

Wymagany wiek: minimum 16 lat

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, GCodes

Zarejestruj się

Opinie o TGM Panel
Aplikacja MOBROG

MOBROG to międzynarodowy panel ankietowy, który legitymuje się niezbyt dobrymi opiniami, ale dobre też się oczywiście zdarzają.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, brak KYC

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Skrill

Zarejestruj się

Opinie o MOBROG
Apki do zarabiania na wykonywaniu zadań na zewnątrz

Aplikacje z tej kategorii wymagają nieco więcej zaangażowania z naszej strony, bo musimy sprawdzić się w roli tzw. tajemniczego klienta. Ale o co konkretnie chodzi? Zadania w tych apkach polegają najczęściej na odwiedzeniu, dajmy na to, pobliskiego sklepu spożywczego i zrobieniu zdjęcia cen wybranych produktów. Takie misje często są dobrze płatne, dlatego warto się nimi zainteresować, choć nie każdy lubi tego typu wyzwania. Należy mieć na uwadze, że jeśli wybraliśmy się w jakieś miejsce i nie czujemy się tam bezpiecznie, lepiej nie róbmy tam zdjęć i opuśćmy ten teren. Osoby mieszkające na wsi lub w małych miasteczkach niekiedy narzekają na małą ilość dostępnych misji, dlatego w najlepszej sytuacji są mieszkańcy dużych miast. Choć w aplikacji Premise podobno jest sporo zadań nawet u mieszkańców małych miast, zatem zawsze można coś zarobić.
BeMyEye

BeMyEye to aplikacja, która na podstawie naszej lokalizacji wyszukuje zadania dostępne w najbliższej okolicy, za które dostaniemy określoną premię. Najczęściej jest to odwiedzenie konkretnej placówki, zrobienie zdjęć wybranych półek, przepisanie cen itp.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, ale brak KYC

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o BeMyEye
BuzzBee

BuzzBee to aplikacja na rynku polskim, istniejąca już od 2015 roku. Pozwala ona na zarabianie pieniędzy w zamian za wykonywanie zadań w terenie.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o BuzzBee
Premise

Premise to firma zajmująca się szybkimi badaniami rynku na całym świecie. Ich globalna sieć dostarcza w czasie rzeczywistym rzeczywiste informacje, które zapewniają liderom możliwości podejmowania decyzji. Premise tworzy specjalne zadania, które polegają na robieniu zdjęć poza domem i odpowiedzeniu na kilka prostych pytań związanych z danym zadaniem. Ponadto w aplikacji możemy robić ankiety, charakteryzują się one tym, że są krótkie, zwykle za 10 groszy, i do każdej ankiety się zakwalifikujesz.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, ale bez KYC

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, Coinbase, doładowanie telefonu

Zarejestruj się

Opinie o Premise
StreetBees

Streetbees jest aplikacją całkiem zbliżoną do aplikacji Premise, bo w niej również zarabianie polega na wypełnianiu zadań, w których trzeba zrobić zdjęcie i odpowiedzieć na kilka pytań. Istnieje jednak już od 2015 roku, czyli znacznie dłużej od Premise.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, ale bez KYC

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal

Zarejestruj się

Opinie o Streetbees
Aplikacje do zarabiania pieniędzy na zakupach internetowych

W dzisiejszych czasach zamawianie przez internet ma wielu zwolenników, ale przeciwników robienia zakupów przez internet zachęcić powinny serwisy typu cashback, dzięki którym możemy odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy online. Istnieją nawet apki, w których wygodnie możemy aktywować cashback.Aplikacja LetyShops

LetyShops to świetna aplikacja oferująca zwrot gotówki z zakupów w sieci, zbierająca bardzo dobre opinie.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, konto bankowe

Zarejestruj się

Opinie o LetyShops
Picodi

Picodi jest kolejną aplikacją pozwalającą oszczędzać na zakupach online, postawiłbym ją na równi z Letyshops.

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: PayPal, konto bankowe

Zarejestruj się
aplikacja goodie

goodie to kolejny serwis typu cashback, choć mający trochę gorsze opinie od LetyShops. 

Wymagany wiek: każda osoba

Depozyt: nie

Wypłata: konto bankowe

Zarejestruj się

Opinie o goodie
Najlepsze, wypłacalne aplikacje do zarabiania od 18 lat w 2023 roku

Aplikacje te wymagają weryfikacji naszej tożsamości (KYC). Czy to przez przesłanie zdjęcia dowodu osobistego, czy choćby podanie numeru PESEL. Choć ta druga sytuacja jest rzadko spotykana. Aplikacje na poniższej liście nie są zatem przeznaczone dla nieletnich.

Aplikacje do zarabiania na ankietachBadanie opinii

Badanie Opinii to aplikacja, w której zarabiamy na wypełnianiu ankiet w sposób tradycyjny, ale też poprzez połączenia telefoniczne, jako tzw. tajemniczy klient. Warto zwrócić uwagę, że sondaże telefoniczne mają zwykle znacznie wyższe wynagrodzenie. Przy wypłacie musimy podać swój numer PESEL, po którym łatwo sprawdzić, czy dany użytkownik podał w profilu prawdziwą datę urodzenia.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, przy wypłacie trzeba podać swój PESEL

Depozyt: nie

Wypłata: konto bankowe

Zarejestruj się

Opinie o Badanie Opinii
Szybkie pieniądze za rejestrację w aplikacji

Istnieją aplikacje, które dają pieniądze za rejestrację. W zależności od aplikacji są różne warunki otrzymania takiego bonusu. Zazwyczaj jednak po założeniu konta musimy przejść przez KYC (weryfikację tożsamości) oraz wpłacić pewną kwotę. Jest to niewątpliwie ciekawa i kusząca sytuacja, bo kto by nie chciał zainkasować szybkich i darmowych pieniędzy za rejestrację w aplikacji? Jeśli nie mówimy o aplikacji bankowej, to pieniądze po otrzymaniu bonusu będziemy mogli sobie od razu wypłacić na konto bankowe.Aplikacja Trading 212

Trading 212 – nazwa aplikacji, ale i londyńskiej firmy z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel akcjami, ETF-ów walutami, towarami i nie tylko. Obecnie trwa promocja, dzięki której możemy zgarnąć nawet 400 złotych w 10 minut za założenie konta z poniższego linku. Szczegóły o promocji i wszystkich wymaganiach znajdziesz tutaj.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, trzeba przejść KYC

Depozyt: tak

Wypłata: konto bankowe

Pobierz aplikację Trading 212
Aplikacja Verse

Verse to nietuzinkowy, ze względu na możliwość otrzymania bonusu i zarabiania na polecaniu, portfel internetowy. Żeby dostać bonus, musimy najpierw wpłacić co najmniej 50 złotych, więc kogoś może to zniechęcić, ale spokojnie, portfel nie jest oszustwem i oczywiście wypłaca.

Wymagany wiek: minimum 18 lat, trzeba przejść KYC

Depozyt: tak

Wypłata: konto bankowe

Zarejestruj się w Verse

Opinie o Verse
Aplikacje do zarabiania na PayPal

Idealnie byłoby, gdyby każda apka w opcjach wypłaty miała PayPala, ale niestety tak nie jest, choć zdecydowana większość jednak umożliwia wypłaty na ten najpopularniejszy portfel internetowy. Aplikacje do zarabiania na PayPal:

 • WowApp,
 • Mode Earn App,
 • Freecash,
 • Givvy,
 • CashKarma,
 • Gamee,
 • Cash Alarm,
 • AttaPoll,
 • Ipsos iSay,
 • Marketagent,
 • OpinionApp,
 • Surveytime,
 • TGM Panel,
 • BeMyEye,
 • BuzzBee,
 • Premise,
 • StreetBees,
 • LetyShops

Polskie aplikacje do zarabiania

Jeśli chodzi o polskie aplikacje do zarabiania, to jak sama nazwa wskazuje – są to ogólnopolskie aplikacje, i konto założyć może tylko osoba mieszkająca na terenie Polski. Przede wszystkim polskimi apkami do zarabiania są tradycyjne panele ankietowe, ale nie tylko. Tak naprawdę nie ma zbyt wiele stricte polskich aplikacji do zarabiania pieniędzy. Do polskich aplikacji do zarabiania należą: 

 • Opinie.pl,
 • TGM Panel Polska,
 • BuzzBee,
 • goodie,
 • Badanie Opinii,

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Zarabianie dzięki aplikacjom mobilnym to tylko jeden z wielu sposobów na zainkasowanie gotówki z sieci. Na korzyść aplikacji niewątpliwie działa fakt, iż jest to relatywnie łatwy sposób na zarabianie. Niemniej jednak jeśli myślimy na poważnie o zarabianiu przez internet, to powinniśmy zainteresować się zarabianiem na afiliacji czy np. promocjach bankowych. Dowiedz się, jak zarabiać 100 zł dziennie przez internet.

Czy na aplikacjach da się zarobić – opinie

Tak, rzeczywiście na aplikacjach da się zarobić, natomiast należy to traktować jako dodatkowe źródło dochodu. Oczywiście im więcej naszych chęci i zaangażowania, tym nasze profity będą bardziej okazałe. Aplikacje do zarabiania pieniędzy online ciągle zyskują popularność i korzysta z nich coraz więcej ludzi. Trzeba jednak uważać na niektóre aplikacje, które zamiast rzetelnie płacić, będą chciały wyłudzać dane od użytkowników. Zawsze powinniśmy kierować się konstruktywnymi opiniami innych osób.

Może macie jakieś inne godne polecenia apki do zarabiania pieniędzy na telefonie? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu, jednak proszę o niezamieszczanie reflinków.

Zobacz też: Jak wybrać pistolet do masażu dla sportowca?

4 Komentarze

 1. Premise padło, nie wypłaca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie przez pewien czas był problem z wypłatami, ale czytałem właśnie ostatnie opinie o aplikacji w Sklepie Play, i okazuje się, że wypłaty wróciły, próg wypłaty z powodu prac konserwacyjnych wzrósł do 200 zł, ale administracja odpowiada, że minimum do wypłaty wkrótce wróci do normy

   Usuń
 2. Czy i gdzie w razie potrzeby można uzyskać pomoc jak korzystać z wybranej aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, przepraszam że dopiero odpowiadam. Oczywiście, chętnie pomogę, możesz skontaktować się ze mną w komunikatorze WowApp (nick michaal08), albo np. poprzez fanpage na Facebooku - https://www.facebook.com/profile.php?id=100071048148271

   Usuń
Nowsza Starsza