Trending

Badanie Opinii – opinie i opis panelu ankietowego

 

Logo serwisu Badanie Opinii

Badanie opinii to polski panel badawczy pozwalający zarabianie na wypełnianiu ankiet. Ponadto jest możliwość stworzenia własnej ankiety - w tym celu trzeba skontaktować się z administracją.

Puknij tutaj, aby dołączyć do Badanie Opinii

{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w panelu

Zanim będziemy mogli wypełniać ankiety, musimy oczywiście założyć konto w serwisie. Można to zrobić, klikając w powyższy przycisk, następnie wypełniamy formularz rejestracyjny. Po zalogowaniu się do panelu koniecznie wypełnijmy swój profil, aby częściej otrzymywać ankiety i się do nich kwalifikować. Badanie opinii posiada także aplikację na telefon, którą można pobrać ze Sklepu Play. Dzięki temu ankiety możemy wypełniać także na smartfonie.

Jak zarabiać w Badanie Opinii?

Zarabianie w panelu Badanie Opinii to nic trudnego. Po zalogowaniu do naszego konta przechodzimy do zakładki "Badania". Jeśli będziemy zaproszeni do jakiegoś badania, to właśnie w tym miejscu będzie widoczna dana ankieta. Czasem na maila przychodzą powiadomienia o nowej ankiecie, ale niestety dosyć rzadko. Dlatego najlepiej przynajmniej raz - dwa razy dziennie zalogować się do panelu i sprawdzić, czy nie ma nowych ankiet. Tym bardziej że można to zrobić też na telefonie. Szczerze mówiąc, ankiety są często, ale jest też sporo odrzuceń. Oznacza to, że nie kwalifikujemy się do danej ankiety. Plusem jest fakt, że nawet wtedy, gdy się nie zakwalifikujemy, to otrzymamy 1 pkt jako nagrodę pocieszenia za chęć wypełnienia ankiety.

Ankiety w Badanie Opinii

Praca jako tajemniczy klient

W serwisie prócz wypełniania tradycyjnych ankiet możemy wcielić się w rolę tzw. tajemniczego klienta. Tajemniczy klient to osoba, której głównym zadaniem jest sprawdzenie, czy pracownicy danej placówki obsługują klienta prawidłowo i zgodnie z przyjętymi standardami. Wystarczy, że zostawimy swój numer telefonu w zakładce „Profil”, jeśli interesuje nas takie dodatkowe zajęcie.

System poleceń

Panel Badanie Opinii daje dodatkową możliwość zdobywania punktów za zapraszanie osób do serwisu. Na tej stronie będziemy dostawać 10% zarobionych punktów przez poleconego za każdą ankietę. Oczywiście osoba polecona nic na tym nie traci. W taki sposób można znacznie przyspieszyć osiągnięcie minimum do wypłaty. Aby zacząć zapraszać osoby wystarczy skopiować swój reflink i udostępnić go danej osobie lub podać adres e-mail osoby, którą chcemy zaprosić.

Aplikacja na telefon

Panel Badanie Opinii ma także aplikację mobilną na telefony dostępną zarówno na Androida, jak i iOS. Warto zaznaczyć, że w systemie iOS aplikacja jest pod nazwą "Biostat Survey". W Sklepie Play natomiast nazwa aplikacji jest taka jak nazwa panelu. Jest to duże udogodnienie, ponieważ mając zainstalowaną aplikację na telefonie, możemy często sprawdzać zakładkę "Badania" bez konieczności logowania się, a osoby rzadko korzystające z komputera będą zadowolone. Ponadto otrzymujemy powiadomienia o nowych ankietach. W aplikacji mamy wgląd m.in. do stanu naszych punktów.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikacja Badanie Opinii realizuje wypłaty tylko na konto bankowe. Niestety aplikacja ta nie jest przeznaczona dla nieletnich, ponieważ przy wypłacie jesteśmy zobligowani do podania swojego numeru PESEL, a po nim oczywiście łatwo sprawdzić, czy ktoś jest pełnoletni, czy nie. Ale istnieje mnóstwo innych aplikacji dla osób poniżej 18 roku życia, także warto je zbadać.

Najlepsze aplikacje do zarabiania

Wewnętrzny ranking w panelu

Warto również dodać, że Badanie Opinii udostępnia taki wewnętrzny ranking, w którym znajdziemy osoby, które wypełniły największą ilość ankiet w danym kwartale. Oczywiście poza samą ilością badań znajdziemy tu również informacje odnośnie zdobytych przez nich punktów, więc możemy się mniej więcej zorientować, na jakie zarobki kwartalne możemy liczyć, wypełniając regularnie ankiety.

Wypłata z Badanie Opinii

Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000 pkt (50 zł), a przelew na naszym koncie powinien pojawić się w ciągu 15 dni od czasu zażądania wypłaty środków. Decydując się na wypłatę uzbieranych pieniędzy, wystarczy, że podamy numer konta oraz podstawowe dane potrzebne do zrealizowania przelewu.

Jak usunąć konto w Badanie Opinii

Może się oczywiście zdarzyć, że panel nam nie będzie odpowiadał. W każdej chwili możemy usunąć konto. W tym celu musimy wejść w zakładkę „Profil”, kliknąć w "chcę usunąć konto” i potwierdzić swoją decyzję. Druga możliwość to zgłoszenie rezygnacji z uczestnictwa bezpośrednio do administracji panelu. Warto mimo wszystko wcześniej to dobrze przemyśleć, ponieważ w ten sposób utracimy wszelkie dane oraz ewentualne zarobki.

Plusy i minusy panelu Badanie Opinii – czyli co mi się podoba, a co nie?

Zalety

 • Żadnych inwestycji
 • Wypłacalność
 • System poleconych
 • Wypłaty na konto bankowe
 • Punkt pocieszenia w przypadku niezakwalifikowania się do ankiety
 • Żadnych weryfikacji tożsamości (zdjęcie dokumentu tożsamości, twarzy)
 • Stabilna firma działająca od wielu lat
 • Dużo ankiet
 • Dostępna aplikacja na telefon

Wady

 • Częste dyskwalifikacje z ankiety
 • Wymagane podanie numeru PESEL przy chęci wypłaty środków
 • Rzadkie otrzymywanie powiadomień na maila o nowej ankiecie 
 • uzbieranie na wypłatę bez poleconych może zająć kilka lub kilkanaście miesięcyPrześlij komentarz

Nowsza Starsza