Trending

Freecash – opinie, poradnik, dowody wypłat

 

Logo serwisu Freecash

Czym jest Freecash?

Freecash jest witryną GPT (Get-Paid-To), która powstała w 2020 roku. W Freecash zarabiać możemy na kilka sposobów. Te metody to wypełnianie ankiet od różnych dostawców płatnych ankiet, ale także granie w gry na smartfonie lub komputerze, czy też robienie innego rodzaju zadań, za które można otrzymać premię. Wyróżnia się tym, że można odbierać różne bonusy w nagrodę za pewne osiągnięcia. Na stronie głównej możemy przeczytać, że średni dzienny zarobek na tej stronie wynosi około 18 $. Przy czym takich osób, które zarabiają po kilkanaście czy kilkadziesiąt dolarów dziennie jest znacznie mniej, niż użytkowników, którzy na tej stronie wyciągają dziennie np. 1 dolara.

{tocify} $title={Spis treści}

Zakładanie konta w Freecash

Kliknij tu, aby zarejestrować się w Freecash

Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta w serwisie, przystąpić do rejestracji można poprzez kliknięcie powyższego przycisku. Proces rejestracji nie jest skomplikowany, bowiem aby zostać użytkownikiem Freecash, wystarczy podać swojego maila i hasło oraz zaakceptować ich politykę prywatności i regulamin. Opcjonalnie możemy też się zarejestrować przez nasze konto Google lub konto Steam.

Tuż po rejestracji otrzymamy na początek 100 punktów.

Kto może się zarejestrować?

Konto bez żadnego problemu może założyć każda osoba, w tym nieletni.

Freecash – jak zarabiać? Opis strony

Freecash – metody zarabiania

Zakładka „Zarabiaj”

Zarabianie w Freecash opiera się przede wszystkim na tej zakładce. Zarabiać tu możemy na:

 • graniu w gry na telefonie bądź komputerze
Obecnie dostępnych jest 5 Offerwalli (dostawców płatnych zadań), które mają wiele zadań, polegają one na pobraniu jakiejś gry na telefon lub komputer i zazwyczaj do tego, by otrzymać wynagrodzenie, wymagane jest ukończenie jakiegoś poziomu w danej grze. Trzeba wziąć pod uwagę wartość wynagrodzenia w stosunku do skali trudności danego zadania, ponieważ są takie oferty, które wymagają poświęcenia wiele czasu, a wynagrodzenie i tak będzie znikome. Istotne jest również to, że każdą ofertę można wykonać tylko raz, są to jednorazowe zadania. Jeśli już przykładowo zainstalowaliśmy jakąś grę i wykonaliśmy wymagane czynności, po czym dostaliśmy naszą premię, to nie będziemy mogli tego samego zadania już w przyszłości wykonać. Zobacz najczęstsze powody nieotrzymania nagrody za zadanie.
 • wypełnianiu płatnych ankiet

Zarabiać można też wypełniając ankiety. W momencie pisania tego posta dostępny jest tylko jeden dostawca płatnych ankiet – CPX Research, ale w przeszłości było nawet kilka dostawców ankiet. Ja polecam najbardziej dostawcę CPX Research, z tego względu, że robiąc ankiety od tego dostarczyciela ankiet, nawet jak zostaniemy wyrzuceni z ankiety, to w większości przypadków zostanie nam przyznana nagroda pocieszenia za chęć wzięcia udziału w badaniu.

Zakładka „Nagrody”

W tej zakładce możemy raz dziennie odbierać bonus w wysokości 10 pkt za zalogowanie się do witryny. Ponadto można zdobyć 50 monet za zaobserwowanie Freecash na Twitterze, a także 150 monet, jeśli pobierzemy aplikację Freecash. Dodatkowo, jeśli mielibyśmy kilkudniową passę zdobywania monet, to możemy zgarnąć dodatkowe monety od serwisu, co jeszcze bardziej powinno motywować do działania.

Ranking użytkowników

Ciekawostką jest istniejący ranking użytkowników, który dobrze odzwierciedla ich poziom aktywności w serwisie. Za czołowe miejsce w tym rankingu przewidziane są odpowiednie nagrody.

System poleceń

Freecash dysponuje też systemem polecania, polega on na tym, że będziemy zarabiać 5% tego, co zarobi nasz polecony, oczywiście bez uszczerbku na zyskach poleconego. Oprócz tego nasz polecony dostanie darmową skrzynkę. Tym samym pozwoli to pomnażać swoje zyski. Aby zaprosić osoby, wystarczy przesłać im swój unikalny reflink, który znajdziemy w zakładce „Nagrody”.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Freecash

Freecash posiada aplikację mobilną na system Android, niestety nie ma jak na razie wersji dla posiadaczy App Store. Aplikacja jak dotąd ma dosyć mało pobrań, ale ci, którzy zdecydowali się ocenić tę aplikację, ocenili ją pozytywnie. Na próżno można szukać negatywnych opinii.

Ile można zarobić?

Freecash to dosyć rozbudowana strona czy aplikacja, więc nie jest tak łatwo powiedzieć, ile można zarobić. Jeśli codziennie wypełniałoby się ankiety i od czasu do czasu zrobiło jakieś zadanie ze ścian ofert, to miesięcznie można by wyciągnąć nawet ponad 100 złotych. Zarobki na tej stronie bardzo zależą od naszego zaangażowania. Polecając serwis znajomym, możemy osiągać jeszcze wyższe dochody. 

Wypłata z Freecash – czy to oszustwo?

Nie, Freecash nie jest oszustwem. Sumiennie wypłaca zgromadzone pieniądze, w internecie jest wiele dowodów wypłat. Osobiście udało mi się wypłacić środki w postaci kryptowaluty Litecoin, a także na PayPal. I w obu przypadkach wypłatę otrzymałem natychmiastowo. Charakteryzuje się niskim progiem wypłat, szczególnie w przypadku kryptowalut.

Freecash – metody wypłat

Metod wypłat i nagród z tej strony jest bardzo wiele. Do dyspozycji mamy PayPal czy wypłata w kryptowalucie Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Dogecoin. Wypłaty na portfel PayPal objęte są niestety 5% prowizją. Jeśli chcielibyśmy uniknąć prowizji, to możemy wypłacić w kryptowalucie Litecoin, ona jest bezprowizyjna. Jeśli nasze konto jest zweryfikowane, to wypłata przyjdzie natychmiastowo. Oprócz wyżej wymienionych form wypłat, dostępne są inne nagrody:

Freecash – metody wypłat

Dowód wypłaty

Poniżej mój najnowszy dowód wypłaty na PayPal (wypłata natychmiastowa)

Dowód wypłaty z Freecash

Freecash – zalety i wady

Zalety:

 • serwis wypłacalny,
 • kilka możliwości monetyzowania zysków,
 • dostępny język polski,
 • wiele metod wypłat i nagród,
 • strona/aplikacja dla każdego,
 • nie wymaga żadnych inwestycji,
 • różne bonusy do odbierania,
 • dostępny system poleceń,
 • dostępny czat na żywo, gdzie można zadawać pytania odnośnie strony,
 • możliwość usunięcia konta

Wady:

 • czasami bywa mało dostawców zadań,
 • możliwe częste dyskwalifikacje z ankiet

Jak usunąć konto?

Jeśli ktoś z jakichś przyczyn chciałby koniecznie zlikwidować swoje konto w serwisie, to można to uczynić, przechodząc do swojego profilu i klikając czerwony przycisk z napisem „Usuń konto”. Jednakże taka decyzje będzie się wiązała z nieodwracalnym usunięciem naszych danych, więc warto się nad tym zastanowić.

Kliknij tu, aby zarejestrować się w Freecash

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Choć aplikacja Freecash daje kilka możliwości zarabiania, to dobrze jest mieć inne apki, żeby zarabiać jak najwięcej.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Freecash – opinie, podsumowanie posta

Freecash to witryna, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Jest wyposażona w kilka metod zarabiania, oferuje program partnerski, pozwala zgarniać różne bonusy. Jeśli chodzi o wątek wypłacalności, to strona czy też aplikacja jest legitna. Moja opinia o tej stronie jest pozytywna, bo nie ogranicza się do jednej metody zarabiania, posiada system poleceń i są różnorakie bonusy. A z tego tytułu, że jest niskie minimum do wypłaty, to jest to strona, gdzie można szybko zarobić i wypłacić pieniądze. Niekoniecznie kokosy, ale częste wypłaty to z pewnością to, co lubimy. W serwisie Trustpilot Freecash ma bardzo dobre opinie, co potwierdza moje zdanie. Serwis staje się coraz popularniejszy i chyba zasługuje na to, żeby mówić o niej jako jednej z najlepszych stron do zarabiania. 

Jak macie jakieś pytania lub chcielibyście skomentować ten post, to zapraszam do sekcji poniżej.


5 Komentarze

 1. Pierwsze 5$ wypłaciłam bez problemów na PayPal. Przy próbie drugiej wypłaty pojawił się komunikat o jej anulowaniu. Zaryzykowałam i spróbowałam trzeci raz wypłacić pieniądze z Freecash. Niestety wszystko powtórzyło się. Tak, że moje saldo na Freecash zostało pomniejszone o 15$ (wszystkie 3 wypłaty mają status zrealizowanych), a dostałam jedynie 5$ (w rzeczywistości 4,75$). Nie wiem o co tu chodzi, ale zrezygnowałam z tej apki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm... Rozumiem Twoją sytuację. Próbowałaś może kontaktować się z supportem Freecash? Może udałoby się odzyskać środki, a jak nie, to może chociaż poznasz powód anulowania wypłaty

   Usuń
  2. Tak, oczywiście. Kontaktowałam się z Freecash, a tam kazali mi pisać do Tremendous za pośrednictwem którego była realizowana wypłata. Po przesłaniu info oraz screenów stwierdzono, że to "wina" PayPal. PayPal twierdzi, że u nich wszystko ok. Dlatego zastanawiam się czy wypłacałeś więcej niż jeden raz na PayPal ? Bo mi pierwsza wypata poszła bez problemu, dopiero potem zaczęły się schody.

   Usuń
  3. Do tej pory na PayPal wypłaciłem 2 razy, wszystko było ok...

   Usuń
  4. Od miesiąca się bawię apka i powiem tak, Klasa światowa, lecz ja wypłacam tylko w krypto i tylko w LTC w minute jest na portfelu, już około 25 wypłat zrobionych także git, pozdro wariaty

   Usuń
Nowsza Starsza