Trending

Verse – opinie, jak dostać bonus za pobranie aplikacji?

Aplikacja Verse

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy o zarabianiu na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

Verse – co to jest?

Verse to poręczna aplikacja mobilna, która umożliwia wysyłanie pieniędzy znajomym czy członkom rodziny za pomocą zaledwie kilku dotknięć smartfona. Do wykonywania płatności potrzebujemy jedynie numer telefonu odbiorcy. Dzięki aplikacji Verse możemy łatwo płacić za towary i usługi za pomocą karty kredytowej lub debetowej, a nawet wysyłać pieniądze bezpośrednio z konta bankowego. Aplikacja Verse jest również przydatna do wysyłania pieniędzy do organizacji charytatywnych. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Verse to wygodny sposób na zarządzanie finansami. Aplikacja Verse aktualnie przyznaje dodatkowy bonus za rejestrację i spełnienie kilku nietrudnych warunków (do zrobienia w dosłownie kilka minut). Otrzymane w ten sposób pieniądze będziemy mogli od razu sobie wypłacić na konto bankowe. W dalszej części artykułu przedstawię między innymi, jak działa ta aplikacja i co musimy zrobić, by skorzystać z promocji.

{tocify} $title={Spis treści}

Jak założyć konto w aplikacji Verse?

Żeby otrzymać bonus, musimy najpierw pobrać aplikację na telefon, która jest dostępna i na system Android, i na iOS. Zatem znajdziemy ją zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. W kolejnym kroku musimy się po prostu zarejestrować, a zrobić to możemy poprzez konto Google lub tradycyjnie podając swój adres e-mail, hasło, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Sama rejestracja zajmuje naprawdę mało czasu i jest bezproblemowa. Aby pobrać aplikację Verse, puknij poniższy przycisk, a zostaniesz przekierowany do Sklepu Play bądź App Store.

Kto może założyć konto?

Niestety Verse przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Konieczna jest KYC (weryfikacja tożsamości).

Pobierz aplikację Verse

Jak otrzymać bonus za pobranie aplikacji?

Obecnie za pobranie aplikacji, założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków otrzymamy jednorazowo 5 złotych. Całość zajmie nam nie więcej jak kilka minut. Pieniądze możemy sobie zachować w portfelu albo od razu wypłacić na konto bankowe. Kwota nie jest duża, ale z drugiej strony czas i wysiłek potrzebny do jej otrzymania również, tak więc myślę, że jest to całkiem ciekawa opcja. Ale do rzeczy – aby dostać bonus, musimy wykonać następujące czynności:

  1. Dokonać weryfikacji konta. Żeby to zrobić, trzeba wejść w ustawienia, a dostać się do nich możemy po kliknięciu naszej pierwszej litery imienia w prawym górnym rogu aplikacji i kliknięciu przycisku „Settings”. Następnie przechodzimy do zakładki „Profile verification” i postępujemy według instrukcji.
  2. Wpisać kod promocyjny. Znów wchodzimy w ustawienia, a kolejno w „Promo codes'' i wpisujemy: STVKJ4.
  3. Zasilić konto kwotą minimum 50 złotych. Do tego celu możemy użyć karty debetowej lub kredytowej, ewentualnie wirtualnej karty płatniczej.
  4. Przelać 50 złotych na dowolne inne konto w aplikacji Verse.

Kiedy już otrzymamy bonus, będziemy mogli od razu wypłacić wszystkie pieniądze na konto bankowe (i środki bonusowe, i wpłatę własną).

Jak przelać pieniądze na inne konto Verse?

Przelać pieniądze na inne konto Verse jest relatywnie łatwo. W tym celu musimy być w zakładce „Balance”, a później należy nacisnąć ikonę dwóch strzałek, która znajduje się w prawym dolnym rogu, a potem kliknąć przycisk „Pay”. Następnie będziemy musieli wybrać osobę z naszej listy kontaktów bądź wyszukać osobę podając jej numer telefonu, nazwę albo tzw. $VerseTag. Jeśli natomiast siedzimy blisko osoby, do której chcemy przesłać pieniądze, możemy wykorzystać również do tego kod QR. Decydując się na tę opcję, zamiast lupy wybieramy opcję „Scan a QR code”.

Jak wypłacić pieniądze na konto bankowe?

Jeśli chcemy wypłacić nasze pieniądze na konto bankowe, najpierw musimy je dodać do Verse. Aby to zrobić, przechodzimy do ustawień, pukamy opcję „Cards & Bank Accounts” i klikamy „Add a bank account”. Następnie wybieramy „add…„:

  • an account under your name, jeśli chcemy przelać na własne konto bankowe,
  • someone else’s account, jeśli chcemy przelać na konto bankowe kogoś innego,
  • a business account, jeżeli przelewamy na konto firmowe.

Po wybraniu odpowiedniej opcji pozostanie nam wpisać numer konta IBAN, a oprócz tego obsługiwaną walutę.

Po połączeniu konta bankowego z Verse możemy już bezproblemowo wypłacać nasze pieniądze. Aby zlecić wypłatę, musimy wejść w ustawienia i wybrać opcję „Transfer to your bank”. Tutaj podajemy tylko kwotę, opcjonalnie wpisujemy tytuł przelewu i wybieramy istniejące konto bankowe.

Jak wpłacić pieniądze na konto Verse?

Żeby myśleć o wpłacie pieniędzy na konto Verse, musimy wcześniej dodać kartę kredytową lub debetową. Aby to zrobić, musimy ponownie wejść w ustawienia, następnie w „Cards & Bank Accounts” i kliknąć „Add a card”. Dodam, że możemy taką kartę po prostu zeskanować za pomocą aparatu lub wprowadzić dane ręcznie, klikając „do it manually”. W przypadku manualnego dodawania potrzebne nam będą rzecz jasna numer karty, data jej wygaśnięcia, imię i nazwisko posiadacza oraz kod CVV/CVC. Oczywiście może to być też karta wirtualna (możemy ją założyć przez internet).

Jak już dodaliśmy kartę, wróćmy się do zakładki „Balance". Tam wystarczy, że naciśniemy ikonę plusa nad napisem „Add money” i będziemy mogli zasilić nasze konto.

Jak zarabiać w aplikacji Verse?

Warto również zwrócić uwagę, że aplikacja Verse jest wyposażona w program partnerski, co daje możliwość uzyskania dodatkowego dochodu. W Verse otrzymamy jednorazowo 5 złotych za każdą poleconą osobę, która poda nasz kod w zakładce „Enter a promo code”. Jeśli nie wiecie, gdzie znaleźć swój kod, już wyjaśniam. Musimy kliknąć naszą pierwszą literę imienia (prawy górny róg ekranu), a kolejno kliknąć przycisk „Invite your friends and get PLN5”. Właśnie tam znajdziemy swój kod, który możemy zacząć udostępniać. Warunek jest taki, że polecony musi spełnić wymienione wyżej wymagania. W ten sposób również osoba zaproszona otrzyma 5 zł. Oczywiście 5 złotych to nie jest dużo, ale zawsze to jakiś dodatkowy zysk.

KYC (weryfikacja konta) – jak wygląda?

Weryfikacja konta jest niezbędna do otrzymania bonusu. Polega ona na zeskanowaniu dowodu osobistego lub paszportu za pomocą aparatu, lub dodaniu w formie zdjęcia. Oprócz tego czeka nas jeszcze selfie. Proces weryfikacji przebiega całkiem szybko, a po wykonaniu tych dwóch kroków nasze konto zostanie pomyślnie zweryfikowane.

Dowód wypłaty z Verse

Zapewne znajdą się osoby, które jeśli nie zobaczą dowodu wypłaty, nie uwierzą na słowo, że Verse nie jest oszustwem. Dlatego poniżej zamieszczę swój dowód płatności. Pieniądze pojawiły się na moim koncie po 2 dniach roboczych.

Dowód wypłaty z Verse

Verse – czy jest bezpieczne?

Aplikacja Verse zyskuje popularność jako sposób przesyłania pieniędzy. Ale czy to bezpieczne?

Istnieją pewne obawy, że aplikacja Verse może nie być tak bezpieczna, jak twierdzi. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że ich dane osobowe zostały naruszone po użyciu aplikacji.

Panuje również pewna obawa, że aplikacja może zostać wykorzystana do wyłudzenia pieniędzy. Jak dotąd nie było żadnych doniesień o tym, ale nadal jest to możliwe.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Verse wydaje się dość bezpieczna. Verse jest instytucją pieniądza elektronicznego autoryzowaną i nadzorowaną przez Bank Litwy na podstawie ustawy o pieniądzach elektronicznych i instytucjach pieniądza elektronicznego Republiki Litewskiej (kod autoryzacji: LB001874). Aplikacja spełnia także certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez firmy wydające karty kredytowe. Poza tym firma podejmuje również inne działania, by pieniądze użytkowników były jeszcze bardziej bezpieczne. Aplikacja ma też autoryzacje płatności. Możemy ponadto dodać sobie kod PIN lub odblokowywać aplikację za pomocą odcisku palca. 

Jednak udostępnianie danych osobowych w internecie zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Pamiętaj, aby zachować środki ostrożności i kierować się zdrowym rozsądkiem podczas korzystania z jakichkolwiek aplikacji finansowych.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania pieniędzy

Verse przyznaje szybkie pieniądze za założenie konta, posiada też program partnerski. Jednak skupmy się na samodzielnym zarabianiu, a w Verse zarobek jest jedynie jednorazowy, dlatego warto zainteresować się też innymi aplikacjami do zarabiania, w których możemy zarabiać w sposób stały, ciągły.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Opinie o Verse

Verse to nietuzinkowy, ze względu na możliwość otrzymania bonusu i zarabiania na polecaniu, portfel internetowy. Żeby dostać bonus, musimy najpierw wpłacić co najmniej 50 złotych, więc kogoś może to zniechęcić, ale spokojnie, portfel nie jest oszustwem i oczywiście wypłaca. Zbiera bardzo dobre opinie wśród internautów, jednak na wspomnianej promocji za założenie konta i zapraszanie praktycznie jego zastosowanie się kończy. Może kiedyś się to zmieni, ale na chwilę obecną właściwie jedynym sensownym argumentem, żeby założyć konto w portfelu, jest ten bonus.

Macie jakieś doświadczenie związane z Verse? Jeśli tak, to dajcie o nich znać w komentarzu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza