Trending

BeMyEye – opinie, czy płaci?

Aplikacja BeMyEye

BeMyEye to aplikacja, która na podstawie naszej lokalizacji wyszukuje zadania dostępne w najbliższej okolicy, za które dostaniemy określoną premię. Najczęściej jest to odwiedzenie konkretnej placówki, zrobienie zdjęć wybranych półek, przepisanie cen itp. W większych miastach, gdzie jest więcej placówek handlowych, możemy liczyć na zdecydowanie więcej zadań. Data premiery aplikacji przypadła na marzec 2017 roku. W regulaminie aplikacji jest, że aby wykonywać misje dla BeMyEye, trzeba mieć co najmniej 18 lat. Przy rejestracji nie ma żadnych weryfikacji, natomiast nie wiem, czy czasem nie ma przy wypłacie. Nie wiem, bo jeszcze nie udało mi się uzbierać na wypłatę.


{tocify} $title={Spis treści}


Pobierz BeMyEye

Rejestracja w BeMyEye

Aby się zarejestrować, kliknijcie w powyższy przycisk, a następnie można zarejestrować się przez FB, konto Google lub podając adres e-mail oraz hasło. Przy rejestracji podaj kod: expglp5 , aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.

Zarabianie w BeMyEye

Aby zobaczyć dostępne misje w swojej okolicy, przejdźmy do zakładki "Misje". Zadania są najczęściej premiowane kwotą od kilku do kilkunastu złotych. 
W tej aplikacji kokosów raczej nie zarobimy, ale myślę, że jest to jedna z lepszych aplikacji do zarabiania na telefonie. Praca z tą apką, to taki jakby freelancing. Jeśli widzisz dostępne zadanie, warto je sobie zarezerwować, wtedy nie zniknie ono sprzed nosa.

Do pracy  wystarczy średniej półki smartfon z aparatem i GPS’em. Czy Android czy iOS nie ma to znaczenia. Po wykonaniu danej misji można przystąpić do kolejnych. Jeśli jednak nie jest dostępna żadna nowa misja, cóż, czas wrócić do domu i czekać cierpliwie.

Zatwierdzone misje, automatycznie zostaną przypisane w aplikacji jako saldo „portfela”. Można wypłacić je po osiągnięciu progu wypłaty, czyli 20 PLN.

Program partnerski

W aplikacji jest specjalny system zaproszeń. Jeśli zaprosimy znajomego, oboje otrzymamy po 5 złotych, jeśli polecony udanie zakończy swoją pierwszą misję w sklepie. Polecony musi wpisać nasz specjalny kod polecający przy rejestracji.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikacja BeMyEye polega na wykonywaniu zadań jako tajemniczy klient. Przeciwnicy tej roli mogą jednak korzystać z innych apek dostępnych na telefon, a zestawienie najlepszych aplikacji przedstawię poniżej.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Wypłata z BeMyEye

Wypłatę można zlecić na PayPal po uzbieraniu minimum 20 zł, czyli całkiem niewiele.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza