Trending

Gamee – opinie, czy ta aplikacja wypłaca?

Aplikacja Gamee 

Gamee to aplikacja dostępna w Sklepie Play i App Store, w której zarabianie polega na braniu udziału w darmowych loteriach, w których można wygrać prawdziwe pieniądze. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe, a udział w loteriach również nie wymaga żadnych wpłat pieniężnych. Aplikacja premierę miała już w lipcu 2015 roku. Aplikacja Gamee ma już ponad 10 mln pobrań ze Sklepu Play, a średnia ocen tej aplikacji to 4,3 ☆. Rejestracja jest bez jakichkolwiek weryfikacji tożsamości, więc osoby nieletnie bez problemu mogą korzystać z tej apki.{tocify} $title={Spis treści}

Pobierz Gamee

Rejestracja

Najpierw rzecz jasna musimy pobrać aplikację na swój smartfon. Zrobić to możemy, klikając w zielony przycisk wyżej. Rejestracja tak jak w większości aplikacji jest szybka i prosta. Po pobraniu apki i jej otwarciu możemy zarejestrować się przez konto Facebook, konto Google lub podając adres email i wymyślone hasło. 

Jak zarabiać w Gamee?

Zarabianie w tej aplikacji polega na tym, że zbieramy tickety, które potem zostaną wykorzystane do udziału w konkursach. Im więcej ticketów mamy, tym większe mamy szanse na wygranie nagrody. Jak możemy zbierać tickety? Jest kilka możliwości:

1. Spinowanie (możemy wylosować zarówno gotówkę (np. 10 centów), jak i tickety,

2. Poprzez zapraszanie znajomych do aplikacji - jeśli ktoś zarejestruje się do apki z naszego reflinku, otrztmamy 0.10$ oraz 500 ticketów,

3. Granie w mini gry - gdy jesteśmy w zakładce "Play", to pod napisem "Finish All Missions" mamy wiele mini gierek, w które możemy grać, by zdobyć tickety. Jeśli natomiast klikniemy w przycisk na samej górze, gdzie widzimi, ile mamy obecnie ticketów (patrz czerwona strzałka na górze screena), to zobaczymy tam wszystkie możliwości zdobywania ticketów.

4. Jeśli przejdziemy do zakładki "Prizes", to za oglądanie filmików video, które trwają kilkanaście sekund będziemy otrzymywać kolejne tickety.

Zarabianie w Gamee

Program partnerski

Akurat ta aplikacja w porównaniu z innymi apkami programem partnerskim na kolana nie powala, bo za każdą poleconą osobę otrzymamy tylko 10 centów i 500 ticketów. Zapraszanie polega standardowo na udostępnianiu swojego reflinka.

Wypłata z Gamee

Aby wypłacić pieniądze z Gamee, trzeba kliknąć na swoją ikonę profilową (prawy górny róg) i nacisnąć na przycisk "Withdraw". Minimum do wypłaty to 10$, które można wypłacić na procesor PayPal

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikacja Gamee jest wyjątkowa, bo prócz niewielkich zysków ze spinowania zarobimy tylko wtedy, gdy wygramy w którejś loterii lub zajmiemy wysokie miejsce w jakimś turnieju. Ale jeśli już ta sztuka nam by się udała, to jesteśmy w stanie zarobić bardzo dużo. Zatem ta apka powinna być jedynie dodatkiem, a skupiać się powinniśmy na innych aplikacjach, w których możemy regularnie zarabiać, a także uzyskiwać dochód pasywny.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Podsumowanie

W tej aplikacji możemy zarobić albo bardzo mało, albo sporo. Zależy to od naszego zaangażowania. Generalnie w tej aplikacji trzeba po prostu zbierać te tickety, inaczej bardzo długo będziemy zbierali wypłatę, odbierając tylko po kilka-kilkanaście centów ze spinowania co jakiś czas. Nie jest to na pewno aplikacja, gdzie mamy pewny i regularny zarobek. Aplikacja może wydawać się oszustwem, ale w internecie są dostępne dowody wypłat. Jak tylko uda mi się wypłacić pieniądze z tej aplikacji umieszczę swój dowód zapłaty.Prześlij komentarz

Nowsza Starsza