Trending

Bow24 – opinie, czy ta strona naprawdę wypłaca?

Logo Bow24

Bow24.pl jest stroną, gdzie można zarabiać pieniądze na wykonywaniu różnego rodzaju płatnych zadań, takich jak dodanie opinii na koncie jakiejś firmy w Mapy Google, czy polubienie jakiegoś postu na Facebooku. Strona istnieje od kilku lat i trzeba przyznać, że gdzieś dopiero w 2020 roku zrobiło się o niej głośno. Do serwisu mogą zapisać się również osoby poniżej 18 lat.


{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w Bow24

Oczywiście na początek musimy się zarejestrować, podajemy wymyślony login (czyli jakiś nick, jaki chcemy mieć w serwisie), adres e-mail, oraz imię i nazwisko. Po podaniu tych danych klikamy Zarejestruj się i po otrzymaniu maila weryfikacyjnego klikamy w specjalny link aktywacyjny w tym mailu i od tego momentu jesteśmy zapisani w Bow24.pl. Opcjonalnie można zarejestrować się przez Facebooka. 

Chcę się zarejestrować

Jak zarabiać w Bow24?

Będąc już zalogowanym do serwisu, możemy od razu przejść do zakładki "Lista dostępnych zadań" i wykonać jakieś zadanie. Zadania są o wynagrodzeniu od 1-40 zł, jednak zazwyczaj są po 1-2 zł. Za niektóre zadania otrzymujemy też żetony. Żetony gromadzone w serwisie można wymieniać na bony podarunkowe do sklepów lub na gotówkę (Konto bankowe/Paypal). Przy każdym zadaniu jest kwota, jaką otrzymamy za jej wykonanie oraz ilość żetonów (0-500). Aby wymienić zgromadzone żetony, trzeba skontaktować się z panelem Bow, powinni odpisać w ciągu 24h. Nie każde zadanie na liście jest możliwe do zrobienia, trzeba zwracać uwagę na datę wygaśnięcia zadania i na datę możliwości zapisu. Niestety jeśli wykonamy dany typ zadania, to kolejne zadanie z tego samego typu zadania np. "Opinia Google" będziemy mogli zrobić dopiero za ileś dni. Dlaczego tak? Prawdopodobnie z tego względu, aby np. Google nie uznało nas za spamera. Zadanie powinno zostać zaakceptowane w ciągu 24h.


Panel użytkownika Bow24

Przykładowe zadanie:


Przykładowe zadanie w Bow24


Program partnerski 

Swoje zarobki można podreperować zapraszając nowe osoby do serwisu, udostępniając swój link polecający. Za 10 zaakceptowanych zadań każdej osoby zarejestrowanej z twojego linku otrzymasz 5 zł. Nie jest to dużo, ale zawsze coś.

Wypłata zarobków

Wypłatę można zlecić na konto bankowe lub PayPal po uzbieraniu minimum 25 zł. 

Chcę się zarejestrować

Podsumowanie

Bow24 to serwis, dzięki któremu możemy zarobić niewielkie pieniądze za wykonywanie prostych zadań takich jak napisanie krótkiej 1-2 zdaniowej opinii. Jeśli może masz już doświadczenie z tym panelem, podziel się wrażeniami w komentarzu. A jak masz jakieś pytania, śmiało pisz w komentarzu :)
Prześlij komentarz

Nowsza Starsza