Trending

CashKarma – opinie, czy ta aplikacja płaci?

Logo aplikacji CashKarma 

CashKarma to aplikacja istniejąca już od czerwca 2016 roku, która ma ponad 1 mln pobrań. Ma ona kilka możliwości zarabiania. Można ją bez problemu pobrać ze Sklepu Play. Z aplikacji z powodzeniem mogą korzystać osoby niepełnoletnie.


{tocify} $title={Spis treści}

Pobierz CashKarma

Rejestracja 

Oczywiście pobieramy aplikację (można to zrobić, klikając w link powyżej), a następnie rejestrujemy się za pomocą swojego konta Google lub podając e-mail i hasło.

Jak zarabiać w CashKarma?

Zarabiać możemy na kilka sposobów. Jednym z nich jest odbieranie dziennych bonusów. Dodatkowo za zainstalowanie aplikacji i włączenie jej, wypełnianie ankiet i program partnerski


Zarabianie w CashKarma


Program partnerski

W CashKarma będziemy zarabiać 10% tego, co zarobi nasz polecony. A oprócz tego dostaniemy jednorazowo 300 Karma Points, jeśli polecony wpisze nasz kod polecający.

Wypłata zarobków

Wypłatę można zlecić na portfel PayPal po uzbieraniu minimum 13500 punktów = 10$.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

CashKarma to dosyć rozbudowana apka, lecz dobrym rozwiązaniem byłoby korzystać z wielu apek do zarabiania, aby nasz zarobek był bardziej okazały.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Podsumowanie

Aplikacja CashKarma jest kolejną, podobną aplikacją do tych, o których już napisałem recenzję. Nie jest to oczywiście aplikacja, dzięki której staniemy się nagle bogaci. Można nieco zarobić na graniu w gry czy wypełnianiu ankiet, ale nie ma co się nastawiać na zarobek miesięczny typu 100 zł. Wkrótce napiszę post nt. najlepszych aplikacji na telefon do zarabiania pieniędzy, gdzie już realnie będziecie wiedzieć, które są najlepsze 🌝Prześlij komentarz

Nowsza Starsza