Trending

mGamer – czy ta aplikacja to oszustwo? Opinie

aplikacja mGamermGamer to nieco rozbudowana aplikacja na smartfony, która umożliwia kilka metod zarabiania. Istnieje od grudnia 2019 roku, niestety jest dostępna tylko w Sklepie Play. Pobrało ją już 10 mln osób, obecnie średnia ocen aplikacji wynosi 3,6 ☆. Aplikacja należy do firmy AG PRO DEV. Z aplikacji mogą korzystać także osoby niepełnoletnie, nie ma w tej aplikacji żadnych weryfikacji tożsamości. W polityce prywatności aplikacji jest nawet napisane, że konto można mieć od 13 roku życia i rzeczywiście apka jest też przystosowana dla osób młodszych, bo prócz formy wypłaty na PayPal można też skorzystać z takich nagród, jak kredyty do różnych gier.


{tocify} $title={Spis treści}


Pobierz mGamer

Rejestracja

Pierwszym krokiem jest oczywiście pobranie aplikacji, a można to zrobić, klikając w powyższy przycisk. Gdy aplikacja jest już na naszym telefonie, otwieramy ją i logujemy się za pomocą swojego nr telefonu, przez Facebook'a lub przez naszego maila. Możecie również wpisać w aplikacji mój kod polecający: vLekTgw7OQ 


Rejestracja w mGamer

mGamer – metody zarabiania (zakładka Earn)

Trzeba przyznać, że aplikacja jest naprawdę prosta w użyciu, wszystko jest dobrze widoczne. 


1. Instalowanie aplikacji

Jest to kolejna aplikacja, gdzie jest taki sposób zarabiania. Możemy zdobywać coinsy za pobranie aplikacji, i potem na czasie spędzonym w niej. Innymi słowy, gdy jesteśmy w zakładce "Earn" klikamy w "Start" w polu "Playtime Games" i instalujemy jakąś aplikację,  następnie gdy aplikacja została zainstalowana wracamy do mGamer i ponownie klikamy w pole "Playtime Games" i klikamy w "Play" przy zainstalowanej aplikacji. Wtedy zarabiamy coinsy za czas spędzony w danej aplikacji. Oczywiście czym dłużej aplikacja jest otwarta, tym więcej zyskamy. Przy każdej zainstalowanej aplikacji mamy informację, jak długo musimy mieć ową aplikację włączoną, by otrzymać daną ilość coins. Warto co 15-20 minut na moment zamknąć aplikację i ponownie włączyć, żeby wszystko się zaktualizowało (czasem może się coś zawiesić, lepiej wcześniej odświeżyć). Jeśli odpowiada nam zostawianie telefonu na jakiś czas z odpaloną aplikacją, to jest to oczywiście zarobek pasywny. 


Instalowanie aplikacji


2. Wypełnianie ankiet 

W tej aplikacji również możemy zarobić na wypełnianiu ankiet. Aby wyszukać dostępne ankiety, przechodzimy w pole "Take a survey" i wybieramy którąś z dostępnych ankiet. Czasem, gdy klikamy w to pole, to nic nam może się nie otworzyć, wtedy najwyraźniej nie ma dostępnych ankiet.  Ale jest druga opcja - możemy kliknąć w pole niżej "Surveys Offers" i tam mamy do wyboru wiele ofert, w których są ankiety. Jeśli uda nam się zaliczyć jakąś ankietę, możemy zdobyć sporo coins.


3. Robienie zadań

Trzecim sposobem zarabiania coins jest robienie zadań. Aby zobaczyć dostępne zadania, kliknijmy przycisk "App  Tasks". Są tam dostępne różne zadania, takie jak zainstalowanie jakiejś gry i ukończenie danego levelu czy zarejestrowaniu się na jakiejś stronie. Nie wszystkie oferty są opłacalne, dlatego trzeba wszystko dobrze rozważyć.


4. Granie w gry

W mGamer, jak sama nazwa wskazuje, zarobimy też na graniu w gry. Jeśli chcemy w coś zagrać, klikamy sobie w przycisk "Play Games" i mamy tam kilka rodzajów turniejów. Są mini-gry, które jednak nie są w samej aplikacji i zostaniemy przekierowani do przeglądarki. 


5. Oglądanie filmików

Jeśli komuś to odpowiada, to może zdobywać dodatkowe coiny, oglądając krótkie filmiki. Wystarczy kliknąć w przycisk "Watch Videos" i wyświetli nam się jakieś krótkie video. Tę czynność można powtarzać wiele razy, dopóki nie skończą się video.


6. Wykonywanie zadań od popularnych światowych agencji marketingowych 

Jeszcze innym sposobem otrzymania punktów jest robienie zadań od sławnych firm na świecie. Wszystko to można zobaczyć, klikając w przycisk "Task Offers".


7. Udział w loteriach

Aplikacja daje również możliwość udziału w takiej loterii, w której możemy wygrać coinsy. Aby wziąć udział w loterii trzeba przejść w pole "Lucky Draw", a następnie wybrać ilość coins, o jaką chcemy walczyć, i klikamy "Get Free Entry". Wtedy zarezerwujemy sobie tickety i będziemy mieli szansę coś wygrać. Im więcej biletów mamy, tym większa szansa na wygraną.


8. Szczęśliwy numer

Tutaj podobna zabawa, co w poprzednim punkcie. Tyle, że w tej grze musimy wybrać numer od 1-10. Jeśli wybierzemy poprawny numer, zostaniemy podzieleni nagrodą między użytkownikami, którzy wybrali właśnie prawidłowy numer. Można spróbować swojego szczęścia :). Żeby przystąpić do tej gry należy nacisnąć w pole "Lucky Jackpot". 

Program partnerski

Twórcy aplikacji dodali też program partnerski. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która z naszego linku pobierze aplikację i wpisze nasz kod polecający, otrzymamy 350 coins, a także dożywotnio będziemy dostawać 15% zarabianych coins przez poleconego. 

Wymiana coins na nagrody – legit czy scam?

Niestety aplikacja mGamer okazała się oszustwem, z uwagi na fakt, iż nie otrzymałem należytej wypłaty środków. Również w opiniach w Sklepie Play można przeczytać negatywne opinie odnośnie wypłacalności.

mGamer daje nam kilka możliwości wymiany coins:

- przelew na konto PayPal (minimum to 19000 coins na 2$ lub 43000 coins na 5$, a prócz tego poniższe:
Podsumowanie – opinie

Niestety moja opinia o tej aplikacji nie może być dobra, gdyż nie spełnia podstawowego kryterium, jakim jest wypłacalność. Aplikacja nie wypłaca pieniędzy, więc nie warto jej pobierać. Jest to jedna z bardziej rozbudowanych apek, daje kilka opcji zarobku. Na pewno nie jest to aplikacja, dzięki której szybko zarobimy pieniądze, bo próg wypłaty na PayPal jest dosyć wysoki. Niemniej wg mnie jest to niezła aplikacja.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza