Trending

BuzzBreak – opinie, czy wypłaca?


Aplikacja BuzzBreak

 BuzzBreak to ciekawa aplikacja, gdzie możemy zarabiać na czytaniu różnych artykułów czy oglądaniu krótkich filmików. Z pewnością nieraz czytamy jakieś artykuły czy to na onecie, czy np. na wp.pl itp. Ale za czytanie nikt nam tam nie płaci. Natomiast ta aplikacja właśnie umożliwia nam zarabianie za czytanie artykułów, choć oczywiście nie musimy ich czytać, wystarczy, że klikniemy na dany i chwilę odczekamy, aż otrzymamy premię. Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Play, jak i w App Store.  Premierę miała w kwietniu 2019 roku, do dzisiaj (17.07.2021) ze Sklepu Play pobrało ją ponad 10 mln użytkowników, a średnią ocen ma 4,3 ☆.  Nie jest ona jak na razie jakoś bardzo popularna, ale warto ją przetestować. 


{tocify} $title={Spis treści}

Pobierz BuzzBreak

Rejestracja 

Aby zacząć zarabiać należy oczywiście pobrać aplikację, można to zrobić, klikając w przycisk powyżej. Zarejestrować się bez problemu mogą osoby poniżej 18 roku życia. Rejestracja w BuzzBreak również jest bardzo prosta i szybka. Gdy już pobraliśmy, wchodzimy w aplikację i rejestrujemy się za pomocą naszego konta Google. Po chwili nasze konto zostanie utworzone i możemy zacząć zarabiać. Możesz też wpisać mój kod polecający, dzięki temu dostanę dodatkowe punkty: B59634221

BuzzBreak – metody zarabiania

1. Przeglądanie artykułów


Podstawową czynnością w tej aplikacji, na której możemy zarabiać, jest przeglądanie artykułów. Wystarczy przejść do zakładki "Earn" i kliknąć w "Go" w polu Read articles. Tak naprawdę można pójść na skróty i już w zakładce Home mamy dostępne artykuły. Mamy tam różne kategorie tych postów, możemy wybrać sobie, co chcemy. Jeśli klikniemy w któryś z nich, na start za samo wejście dostaniemy 5 punktów, a po prawej stronie pojawi nam się takie kółko, które pokazuje nam, ile jeszcze musimy pozostać w tym artykule, by otrzymać kolejne 10 punktów. Musimy scrollować (przesuwać palcem w górę lub w dół, bo inaczej system uzna, że nie czytamy i licznik się zatrzyma. Gdy licznik się będzie już zapełniał, scrollujemy do samego dołu aż zobaczymy taki pasek i czekamy, aż dostaniemy info, że otrzymaliśmy premię. Jeśli chcemy przeczytać cały artykuł, możemy nacisnąć "Read original".

2. Odbieranie bonusów


Będąc w zakładce "Earn" klikając w "Daily reward" raz dziennie dostaniemy bonusowe punkty. Prócz tego w prawym górnym rogu co jakiś czas możemy odbierać kolejny bonus. Dodatkowo na samej górze mamy też takie koło fortuny, gdzie możemy sobie spinować, czasem można coś wygrać. Ponadto będąc w zakładce "Earn" możemy co 30 sekund klikać w prezent w żółtym kółku i odbierać 5 punktów.

3. Oglądanie filmików 


Kolejnym sposobem zarabiania w tej aplikacji jest oglądanie krótkich filmików, by oglądać filmiki, przejdźmy do zakładki "Earn" i kliknijmy w "Go" w polu Watch videos. Po obejrzeniu całego filmiku zostaniemy nagrodzeni odpowiednią ilością punktów. 


4. Wykonywanie zadań


Inną metodą zdobycia większej ilości punktów jest wykonywanie zadań, takich jak pobranie jakiejś gry i ukończenia jakiegoś levelu. Możemy to zrobić, przechodząc do zakładki "Earn" i klikając w "Go" w któryś z trzech pól o nazwie "Free points". Możemy oczywiście korzystać z wszystkich trzech zakładek, ofert jest bardzo dużo. 

Program partnerski

W BuzzBreak przyspieszyć osiągnięcie minimum do wypłaty mogą nam poleceni. Za każdą zaproszoną do aplikacji osobę będziemy zarabiać 20% jego zarobków. Możemy zapraszać nieskończoną ilość osób. Oczywiście na zapraszaniu osób my nic nie tracimy, jedynie zyskujemy.

Wypłata z BuzzBreak – czy płaci?

Niestety aplikacja BuzzBreak jest oszustwem, ponieważ nie wypłaca pieniędzy. Trafia zatem na moją listę scamów. W tej aplikacji samemu uzbieranie na minimum do wypłaty trochę nam zajmie, gdyż próg wypłaty wynosi 5$, do czego potrzeba aż 500 000 punktów. Wypłatę można zlecić na porftel PayPal. Jeśli uda mi się wypłacić z tej apki od razu zamieszczę dowód wypłaty. 

BuzzBreak – opinie

BuzzBreak jest ciekawą aplikacją, gdyż możemy zarobić niewielkie pieniądze między innymi za czytanie artykułów. Można więc zamiast przechodzić bezpośrednio na strony typu onet.pl czy interia, otworzyć aplikację BuzzBreak i tam czytać posty, a przy okazji zdobywać punkty, które kiedyś po zsumowaniu będzie można wypłacić na gotówkę. Są też różne zadania, dzięki którym możemy zdobyć dużo punktów, ale wymagają raczej sporego zaangażowania. Jeśli korzystałeś/aś już z tej aplikacji i udało Ci się wypłacić, koniecznie daj znać w komentarzu!

                    


Prześlij komentarz

Nowsza Starsza