Trending

AppKing - aplikacja już nie istnieje!

 AppKing to kolejna aplikacja na smartfony, w której zarabianie polega na instalowaniu aplikacji. Lecz po raz kolejny dodam, że w takich aplikacjach nie zarobimy dużych pieniędzy, nie zastąpi to jakiejkolwiek pracy. Należy to traktować jak zarobek na tzw. kieszonkowe. Na dzień dzisiejszy (16.07.2021) aplikacja jest nowa, ma ponad 10 tys. pobrań i jest w fazie testów, ale już można ją bez problemu zainstalować i zarabiać. Ta aplikacja nie jest kolejną justDice GmbH, bowiem właścicielem jest Gamekit SA. Rzecz jasna pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.

Rejestracja

Tradycyjnie najpierw należy pobrać aplikację na swój telefon,  można to zrobić klikając w powyższy przycisk. Osoby niepełnoletnie bez problemu utworzą konto, nawet nie trzeba podawać swojej daty urodzenia. Gdy to uczynimy rejestrujemy się przez nasze konto Google. Jeśli już się zarejestrowaliśmy, przejdźmy do zakładki Apps, następnie klikamy w "Invite friends" i wpiszmy mój kod polecający: ADKP45 
Proces rejestracji nie wymaga żadnych dodatkowych weryfikacji, każdy może się zarejestrować.


Zarabianie w AppKing

Zarabianie w AppKing nie różni się bardzo od aplikacji Cash Alarm czy Cash'em All. I w tym przypadku klikamy sobie w zakładkę "Apps" i mamy różne zadania, jedne polegają na zainstalowaniu jakiejś aplikacji i wymagają zdobycia jakiegoś levelu, ale za to są bardziej płatne, ale są też takie zadania, że wystarczy pobrać daną aplikację i tak jak w przypadku Cash Alarm zarabiamy za czas spędzony w aplikacji. W tej aplikacji nie ma żadnych monet, od razu zarabiamy w złotówkach. Myślę, że aplikacja się rozwinie i w przyszłości będzie więcej tych zadań, ale warto już teraz korzystać z tej aplikacji, ponieważ na ten moment jest bardzo niski próg wypłaty - 5 groszy na portfel PayPal. Trudno powiedzieć, jak długo będzie takie niskie minimum do wypłaty, ale niestety z dużą dozą prawdopodobieństwa muszę oszacować, że jeśli tylko więcej osób będzie miało konto w tej aplikacji, to i próg wypłat będzie wyższy. 

Jak już pobraliśmy daną aplikację, a zadanie polega wyłącznie na odpaleniu aplikacji (zarabianie na czasie spędzonym w niej), to wracamy do aplikacji AppKing i wchodzimy w zakładkę "My apps" i jeśli klikniemy w zainstalowaną już apkę na naszym smartfonie to zaczniemy zarabiać na czasie spędzonym w aplikacji. 


Program partnerski


Aplikacja jest wyposażona również w program partnerski, czyli możemy zwiększyć swoje zarobki zapraszając nowe osoby. W AppKing jednak nie ma unikalnego linku polecającego, a jest specjalny kod polecający, który każda osoba, która się zarejestruje może go wpisać w zakładce "Invite Friends". Jeśli polecony wypłaci pieniądze, za każdym razem otrzymamy 20% jego wypłaty. 


Wypłata z AppKing

Aplikacja jest wypłacalna, poniżej zamieściłem własny dowód wypłaty. Wypłaty są automatyczne, więc jest to na duży plus. Jak wspomniałem wyżej, obecnie jest bardzo niskie minimum do wypłaty (5 groszy). Aby wypłacić pieniądze z tej aplikacji wystarczy, że przejdziemy do zakładki "Withdraw" i klikniemy w "Go to verification". Wyskoczy nam takie okno jak na poniższym screenie, będziemy musieli się zweryfikować poprzez zwyczajne zalogowanie się na swoje konto PayPal. Jeśli tylko uda mi się wypłacić z tej aplikacji, dodam aktualizację w tym poście :)
Mój najnowszy dowód wypłaty: 17.07.2021 
Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty automatyczne!

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza