Trending

Cash Alarm – opinie, czy wypłaca?

Cash Alarm Cash Alarm to aplikacja na system Android, gdzie zarobimy drobne pieniądze na graniu w gry. Na początku zaznaczę, że dzięki tej aplikacji na pewno nie staniemy się bogaci, jest to jedynie możliwość dorobienia sobie od kilku do kilkudziesięciu zł miesięcznie w zależności od aktywności. Cash Alarm należy do firmy justDice GmbH. Do dnia dzisiejszego (15.07.2021) w sklepie Play ma już ponad 5 mln pobrań, średnia ocen wynosi 4,5 ☆, co oznacza, że większość osób jest zadowolonych. Swoją premierę miała w lutym 2019 roku, ale jak to w przypadku tego typu aplikacji - czym więcej użytkowników się zarejestrowało, tym potem trudniej jest zarobić tyle, ile na początku, gdy mało kto o tej apce słyszał. Niestety muszę przyznać, że aplikacja Cash Alarm swój najlepszy czas ma już za sobą. Kiedyś było więcej dostępnych gier za większą ilość punktów, lepszy przelicznik punktów. Ale wciąż można coś w niej zarobić, lecz taką aplikację należy traktować jako zabawę. Tak naprawdę nie trzeba grać w te gry - wystarczy, że odpalimy grę i już zarabiamy (liczy się czas spędzony w grze, za co otrzymujemy monety).  Oczywiście pobranie aplikacji i sama rejestracja jest bezpłatna. Przeczytaj dalszą część postu, aby zobaczyć jak działa ta aplikacja.


{tocify} $title={Spis treści}

Pobierz Cash Alarm


Rejestracja

Zanim przystąpimy do rejestracji, musimy pobrać aplikację. Pobrać ją możemy klikając w powyższy przycisk, czekamy, aż nas przekieruje do Sklepu Play. Po uruchomieniu aplikacji możemy się zarejestrować poprzez swoje konto Google, konto Facebook lub podając swój adres email. Proces rejestracji jest bezproblemowy, choć w warunkach korzystania z aplikacji wymagane jest ukończenie 18 roku życia. I choć przy rejestracji nie ma żadnych weryfikacji tożsamości, to już w momencie zażądania wypłaty jest weryfikacja zdjęcia twarzy, która  jest moim zdaniem kontrowersyjna. I tutaj tak naprawdę ciężko jest powiedzieć, komu uda się ją przejść sukcesem, a komu nie. 

Jak zarabiać w Cash Alarm?

Zarabianie w tej aplikacji, tak jak wspomniałem wyżej, polega na zdobywaniu monet za czas spędzony w grze. Przechodzimy do zakładki "Polecane"  i instalujemy gry. Nie wszystkie gry musimy instalować, ale zauważyłem, że im więcej gier zainstalowałem, tym chyba częściej dostaję kolejne propozycje gier do pobrania. Gdy pobierzemy daną grę, najlepiej zamknąć Cash Alarm, tak jak na poniższym screenie klikając w krzyżyk (oczywiście na każdym telefonie może to wyglądać nieco inaczej). A to po to, by wszystko w aplikacji się zaktualizowało. Otwieramy więc ponownie Cash Alarm i klikamy w zakładkę "Moje aplikacje" i gdy klikniemy w daną grę, zaczynamy zarabiać monety za czas spędzony w grze. Z doświadczenie warto co jakieś pół godziny zamknąć grę i ponownie otworzyć (Cash Alarm 👉 Moje aplikacje 👉 do danej gry, aby nastąpiła aktualizacja. Czasem trzeba chwilę zaczekać, aż wszystko się zaktualizuje i otrzymamy należyte monety. W zakładce "Portfel" możemy zobaczyć historię otrzymanych monet oraz wypłat.

Program partnerski

Aplikacja ma też ciekawy program partnerski - za zapraszanie kolejnych osób do aplikacji za pomocą specjalnego reflinku można zdobywać więcej monet, a tym samym szybciej uzbierać na wypłatę. Za każdego poleconego będziemy otrzymywać dożywotnio 25% jego wszystkich monet, a ponadto nasz polecony będzie dostawał również 25% monet, które my zarobimy. 

Wypłata z Cash Alarm

Aplikacja Cash Alarm płaci, jest w tym bardzo regularna. Zawsze, kiedy zlecałem wypłaty z tej aplikacji, pieniądze miałem w ciągu 24h. A konkretniej mówiąc - wypłaty otrzymywałem zawsze w okolicach godz. 7 rano. Wypłatę nie możemy zlecić niestety bezpośrednio na konto bankowe, ale jest dostępny PayPal, więc nie jest źle. Jako nagrodę możemy wybrać również kartę podarunkową Amazon. Przelicznik monet jest taki: 
- PayPal: 2000 monet - 0,76 zł, 3959 monet - 1,52 zł, 9701 monet - 3,81 zł, 18826 monet - 7,62 zł, 37275 monet - 15,24 zł. 55354 monet - 22,87 zł, 73067 monet - 30,49 zł.
- Amazon: 57516 monet na kartę o wartości 5 euro, 111614 monet na kartę o wartości 10 euro.


Jak widać, przelicznik jest nietypowy, można wypłacić tylko konkretne kwoty, a minimum do wypłaty na PayPal to 2000 monet - 0,76 zł. Ale najważniejsze - aplikacja wypłaca cały czas.


Podsumowanie

Cash Alarm to co prawda aplikacja, gdzie można zarabiać pasywnie, bo wystarczy mieć włączoną grę na telefonie, to jednakże zarobki są naprawdę skromne. Na plus wypłacalność takiej aplikacji, na minus na pewno powolne zarabianie bez dużej ilości poleconych i nietypowa weryfikacja zdjęciem twarzy. Z pewnością są lepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie, jak np. AttaPoll . Co sądzisz o tej aplikacji? Poinformuj mnie w komentarzu :)

Aplikacja identyczna do Cash AlarmIstnieje aplikacja o nazwie Cash'em All, jest praktycznie kopią aplikacji Cash Alarm. Należy do tego samego właściciela, sposób zarabiania jest taki sam, jedyne, co różni te dwie aplikacje, to oczywiście nazwa, kolor aplikacji i niewiele inne menu (chodzi o wygląd). Przelicznik punktów również jest identyczny. Cash'em All swoją premierę miało 10 lipca 2020 roku, więc ponad rok później od pojawienia się Cash Alarm. Po co właściciel stworzył kolejną aplikację 1:1? Trudno powiedzieć. Jeśli posiadamy dwa telefony lub więcej, to na jednym możemy korzystać z Cash Alarm, a na drugim z Cash'em All. Jeśli mamy tylko jeden smartfon, to możemy naprzemiennie je otwierać. Bo też jest tak, że z czasem coraz dłużej musi dana gra być włączona, byśmy otrzymali podobną ilość monet, dlatego korzystając z obu tych aplikacji, pomnożymy swoje zarobki. Co ważne, w obu tych aplikacjach można bez problemu zlecać wypłaty na ten sam adres PayPal. Do dnia dzisiejszego (15.07.2021) w sklepie Play ma już ponad 10 mln pobrań, średnia ocen wynosi 4,5 ☆.


Pobierz Cash'em All

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikacja Cash Alarm pozwala w bardzo łatwy sposób zarobić pieniądze, ale pamiętajmy, że to tylko niewielkie, dodatkowe źródło dochodu. Możemy podreperować swój budżet domowy, aktywnie działając nie tylko w tej, ale i w innych aplikacjach.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy


3 Komentarze

 1. Czy jak mi zablokowali cashalarm do grania w gry przez pomyłkę przy rejestracji zaznaczona zła płeć i kilka dni później zmieniona na prawdziwą i się do tego przyczepili to mogę utworzyć jeszcze raz konto tzn ten sam e-mail i adres PayPal i ta sama twarz do weryfikacji przy wypłacie przejdzie to, można tak zrobić czy już nie da rady ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nieciekawa sytuacja. Trudno mi powiedzieć, ale możesz odinstalować apkę i spróbować zarejestrować się za pomocą tego samego adresu e-mail. Jeśli się nie uda, to nie pozostanie nic innego, jak użycie innego adresu e-mail.

   Usuń
 2. Orientuje się ktoś ile może potrwac weryfikacji manualna twarzy? Bo niby pisze że 2-3 dni dzień w dzień spr i dalej nic jakiś pomysł na to?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza