Trending

Givvy – opinie. Legit czy scam?

Logo Givvy 

Givvy jest aplikacją, w której można zarobić niewielkie pieniądze za wykonywanie prostych czynności, takich jak... granie w kółko i krzyżyk. Swoją premierę miała w marcu 2020 roku, jest ona dostępna w Sklepie Play i App Store. Aplikacja ma średnią ocen 4,4 i ponad 1 mln pobrań. Opinie są więc dobre. Oczywiście pobranie aplikacji jest zupełnie darmowe.{tocify} $title={Spis treści}


Rejestracja

Pobierz Givvy i zarejestruj się

Aplikacja jest dla wszystkich, w tym dla osób niepełnoletnich. Po pobraniu aplikacji i jej otworzeniu pokaże się nam takie okno, gdzie musimy wybrać, w jakim języku mają być napisy w Givvy oraz w jakiej walucie chcemy otrzymywać wypłaty.Po naciśnięciu przycisku Continue musimy zaakceptować politykę prywatności aplikacji i zarejestrować się za pomocą swojego konta Google lub FB.

Jak zarabiać w Givvy?

Na poniższym zrzucie ekranu widać już menu po otwarciu aplikacji. Będąc w pierwszej zakładce możemy odbierać bonusy - na górze codzienne bonusy, a na dole te bonusy można odbierać wiele razy w ciągu dnia. Otrzymujemy Givvy Coins, które potem możemy konwertować już na pieniądze. Przelicznik jest taki - 119 Givvy Coins to 0.01 $, czyli 3-4 grosze.


Zarabianie w Givvy

Metody zarabiania (pierwsza zakładka)

 • Wypełnianie ankiet

W tym celu z przewijanego menu znajdujemy pole "Survey" i klikamy Start. Szczerze powiedziawszy niekoniecznie polecam wypełniać tu ankiety, rzadko kiedy udało mi się skończyć tu ankietę.
 • Wykonywanie prostych zadań
Drugą metodą na zarobek w tej aplikacji jest wykonywanie ofert, których jest niewiele, takich jak pobranie jakiejś aplikacji. Wystarczy przejść do pola "Our Offers" i znajdziemy dostępne oferty.
 • Granie w grę "Memory"
Kolejnym sposobem na zarabianie w Givvy jest granie w taką grę, w której możemy ćwiczyć naszą pamięć. Gra polega na popatrzeniu, w którym miejscu są dane karty (mamy na to dosłownie z 3 sekundy), a następnie mamy 30 sekund na umieszczenie tych kart w prawidłowym miejscu. Można popełnić maksymalnie 2 błędy, ale trzeba się poprawić. Jeśli mamy 2 telefony, to możemy szybko drugim smartfonem zrobić zdjęcie ekranu drugiego telefonu, i wtedy oczywiście możemy sobie patrzeć i spokojnie umieścić we właściwe miejsca. Jak nie macie - ćwiczcie pamięć ;)  • Wykonywanie różnego rodzaju zadań 
Czwartą już metodą zdobywania Givvy Coins jest wykonywanie zadań ( zakładka Tasks), ale tutaj jednak jest o wiele więcej dostępnych zadań. Można znaleźć coś dla siebie, gdyż można zdobyć sporo tych Givvy Coins. Sprawdź najczęstsze przyczyny nieotrzymania nagrody za wykonanie zadania.
 • Granie w grę "Kółko i krzyżyk"
Cóż, tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Możemy zarobić dodatkowe Givvy Coins za granie w kółko i krzyżyk. Losowana jest osoba, z którą gramy, z tego, co zdołałem zauważyć, Givvy coins dostajemy gdy wygramy, lub gdy zremisujemy. Z takich strategii co do tej gry mogę powiedzieć, że jeśli rywal zaczyna, i postawi kółko w którymś z rogów, najlepiej postawić krzyżyk na środku. Wtedy co prawda nie wygramy (no chyba, że rywal popełni głupi błąd nieuwagi), to chociaż zremisujemy. Jest takie powiedzenie - jak nie możesz wygrać, to chociaż zremisuj. Natomiast jeśli to my zaczynamy, to warto postawić kółko właśnie w którymś z rogów, a potem w zależności co zrobi rywal musimy pomyśleć. To chyba najlepszy sposób na "nieprzegrywanie". Jeśli znasz lepszy, sprawdzony sposób, daj znać w komentarzu do tego posta!


 • Rozwiązywanie działań matematycznych...

Tak, zarobimy nawet za rozwiązywanie działań matematycznych! Pojawiają się zarówno banalne działania, jak i bardzo trudne, gdzie w zasadzie możemy albo strzelać co jest oczywiście ryzykowne, albo szybko skorzystać z kalkulatora.  • Połączenie swojego konta z Facebookiem

Tu nie ma co się rozpisywać - przechodzimy do pola Facebook i łączymy swoje konto z naszym FB, za co dostaniemy dodatkowe 100 Givvy Coins.

Program partnerski

I ostatnią już możliwością zdobycia więcej Givvy Coins jest program partnerski. Przechodząc do pola "Invite a friend" za zaproszenie każdej osoby do aplikacji za pomocą swojego reflinku oboje (czyli Ty i polecony) otrzymamy 200 coins, jeśli polecony potwierdzi swój numer telefonu, a 400 coins, jeśli zdobędzie minimum 500 coins.

Wypłata pieniędzy – legit czy scam?

Aplikacja Givvy jest legitna. Udało mi się z niej wypłacić na portfel PayPal. Wypłatę otrzymałem w ciągu 1 dnia od jej zlecenia, więc stosunkowo szybko. Aby wypłacić pieniądze na portfel PayPal, należy uzbierać minimum 0.99 $, a jeśli chcemy wypłacić na giełdę coinbase, bo jest taka możliwość, to musimy mieć minimum 0.09 $, aby zażądać płatności. Jeszcze można zlecić wypłatę na przelew na giełdę Binance (minimum to 0.99 $). Oczywiście polecam wypłacać na konto PayPal. Jeśli zlecamy wypłatę na PayPal, to otrzymamy ją w ciągu mniej więcej 3 dni. Tak samo jest w przypadku wypłaty na giełdę Binance. Natomiast na giełdę coinbase wypłaty są automatyczne. Jeszcze niedawno wypłaty na PayPal były automatyczne, więc niestety zmiana na minus w tej aplikacji.


Wypłata z Givvy


Mój najnowszy dowód wypłaty - 1.00 $ na PayPal (czas oczekiwania na wypłatę - 1 dzień roboczy)

Dowód wypłaty z GivvyPobierz Givvy i zarejestruj się

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

W aplikacji Givvy zarobimy grosze, nie ma co ukrywać, że istnieją o wiele lepsze aplikacje.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Givvy – opinie 

Moim zdaniem aplikacja Givvy jest niezłą aplikacją na nieco zabicie czasu, ale nie zarobimy tutaj dużo pieniędzy. Zarabianie w tej apce jest natomiast wygodne, można wypłacić zarobki na portfel PayPal i jest stosunkowo niskie minimum do wypłaty. Czy korzystasz już z tej aplikacji? Jeśli tak, czy jesteś zadowolony? Mam nadzieję, że owa recenzja się podobała. Możesz wyrazić swoją opinię, komentując ten post poniżej. 


5 Komentarze

 1. PS: Mając włączoną aplikację Givvy przez dłuższy czas (kilka-kilkanaście minut) dostaniemy dodatkowe coinsy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na ofertach można dużo zarobić bo jest dużo za level ale trzeba grać

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały artykuł, czytałem z zachwyceni i ciekawością

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałem że givyy jest legitne ale teraz już wiem, dziękuje za ten wspaniały artykuł.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza