Givvy

Givvy

 


Givvy jest aplikacją, w której można zarobić niewielkie pieniądze za wykonywanie prostych czynności, takich jak... granie w kółko i krzyżyk. Swoją premierę miała w marcu 2020 roku, jest ona dostępna w Sklepie Play i App Store. Aplikacja ma średnią ocen 4,4 i ponad 1 mln pobrań. Oczywiście pobranie aplikacji jest zupełnie darmowe.

RejestracjaAplikacja jest dla wszystkich, w tym dla osób niepełnoletnich. Po pobraniu aplikacji i jej otworzeniu pokaże się nam takie okno, gdzie musimy wybrać, w jakim języku mają być napisy w Givvy oraz w jakiej walucie chcemy otrzymywać wypłaty.


Po naciśnięciu przycisku Continue musimy zaakceptować politykę prywatności aplikacji i zarejestrować się za pomocą swojego konta Google lub FB.


Jak zarabiać w Givvy?

Na poniższym zrzucie ekranu widać już menu po otwarciu aplikacji. Będąc w pierwszej zakładce możemy odbierać bonusy - na górze codzienne bonusy, a na dole te bonusy można odbierać wiele razy w ciągu dnia. Otrzymujemy Givvy Coins, które potem możemy konwertować już na pieniądze. Przelicznik jest taki - 119 Givvy Coins to 0.01 $, czyli 3-4 grosze.


Metody zarabiania - (pierwsza zakładka)

1. Wypełnianie ankiet

W tym celu z przewijanego menu znajdujemy pole "Survey" i klikamy Start. Szczerze powiedziawszy niekoniecznie polecam wypełniać tu ankiety, rzadko kiedy udało mi się skończyć tu ankietę.

2. Wykonywanie prostych zadań

Drugą metodą na zarobek w tej aplikacji jest wykonywanie ofert, których jest niewiele, takich jak pobranie jakiejś aplikacji. Wystarczy przejść do pola "Our Offers" i znajdziemy dostępne oferty.

3. Granie w grę "Memory"

Kolejnym sposobem na zarabianie w Givvy jest granie w taką grę, w której możemy ćwiczyć naszą pamięć. Gra polega na popatrzeniu, w którym miejscu są dane karty (mamy na to dosłownie z 3 sekundy), a następnie mamy 30 sekund na umieszczenie tych kart w prawidłowym miejscu. Można popełnić maksymalnie 2 błędy, ale trzeba się poprawić. Jeśli mamy 2 telefony, to możemy szybko drugim smartfonem zrobić zdjęcie ekranu drugiego telefonu, i wtedy oczywiście możemy sobie patrzeć i spokojnie umieścić we właściwe miejsca. Jak nie macie - ćwiczcie pamięć ;) 4. Wykonywanie różnego rodzaju zadań 

Czwartą już metodą zdobywania Givvy Coins jest wykonywanie zadań ( zakładka Tasks), ale tutaj jednak jest o wiele więcej dostępnych zadań. Można znaleźć coś dla siebie, gdyż można zdobyć sporo tych Givvy Coins.

5. Granie w grę "Kółko i krzyżyk"

Cóż, tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Możemy zarobić dodatkowe Givvy Coins za granie w kółko i krzyżyk. Losowana jest osoba, z którą gramy, z tego, co zdołałem zauważyć, Givvy coins dostajemy gdy wygramy, lub gdy zremisujemy. Z takich strategii co do tej gry mogę powiedzieć, że jeśli rywal zaczyna, i postawi kółko w którymś z rogów, najlepiej postawić krzyżyk na środku. Wtedy co prawda nie wygramy (no chyba, że rywal popełni głupi błąd nieuwagi), to chociaż zremisujemy. Jest takie powiedzenie - jak nie możesz wygrać, to chociaż zremisuj. Natomiast jeśli to my zaczynamy, to warto postawić kółko właśnie w którymś z rogów, a potem w zależności co zrobi rywal musimy pomyśleć. To chyba najlepszy sposób na "nieprzegrywanie". Jeśli znasz lepszy, sprawdzony sposób, daj znać w komentarzu do tego postu!6. Rozwiązywanie działań matematycznych...

Tak, zarobimy nawet za rozwiązywanie działań matematycznych! Pojawiają się zarówno banalne działania, jak i bardzo trudne, gdzie w zasadzie możemy albo strzelać co jest oczywiście ryzykowne, albo szybko skorzystać z kalkulatora. 7. Połączenie swojego konta z Facebookiem

Tu nie ma co się rozpisywać - przechodzimy do pola Facebook i łączymy swoje konto z naszym FB, za co dostaniemy dodatkowe 100 Givvy Coins.

Program partnerski

I ostatnią już możliwością zdobycia więcej Givvy Coins jest program partnerski. Przechodząc do pola "Invite a friend" za zaproszenie każdej osoby do aplikacji za pomocą swojego reflinku oboje (czyli Ty i polecony) otrzymamy 200 coins, jeśli polecony potwierdzi swój numer telefonu, a 400 coins, jeśli zdobędzie minimum 500 coins.


Wypłata pieniędzy

Aby wypłacić pieniądze na portfel PayPal należy uzbierać minimum 0.29 $, a jeśli chcemy na konto Revolut to musimy mieć minimum 1.04 $. Oczywiście polecam wypłacać na konto PayPal. Dużą zaletą tej aplikacji jest też to, że wypłaty są automatyczne, co oznacza, że jeśli naciśniemy przycisk Withdraw, natychmiastowo przelew pojawi się na koncie PayPal czy Revolut.

Podsumowanie 

Moim zdaniem aplikacja Givvy jest niezłą aplikacją na nieco zabicie czasu, ale nie zarobimy tutaj dużo pieniędzy. Zarabianie w tej apce jest natomiast wygodne, na duży plus automatyczne wypłaty na PayPal i stosunkowo niskie minimum do wypłaty. Czy korzystasz już z tej aplikacji? Jeśli tak, czy jesteś zadowolony? Mam nadzieję, że owa recenzja się podobała :) Możesz skomentować ten post poniżej :)
1 Komentarze

  1. PS: Mając włączoną aplikację Givvy przez dłuższy czas (kilka-kilkanaście minut) dostaniemy dodatkowe coinsy :)

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza