Trending

Surveyo24 – opinie, dowody wypłat

 

Surveyo24

Surveyo24 to serwis, który tworzy i przeprowadza ankiety dotyczące produktów i usług dla agencji marketingowych zajmujących się badaniami opinii publicznej. Działania tego serwisu mają zasięg globalny, który współpracuje z wieloma firmami na całym świecie. Panel zapewnia bezpieczeństwo naszych danych osobowych, które są przetwarzane z zachowaniem najwyższych standardów. Wypełniając ankiety w tym panelu, zostaniemy nagrodzeni gotówką lub kartą podarunkową do różnych sklepów, oczywiście decyzja co do formy nagrody należy wyłącznie do nas. Według regulaminu konto mogą mieć osoby już od 15 roku życia, więc jest to dobra opcja zarobku także dla nieletnich. Wypełnianie ankiet w sieci jest pracą w internecie niewymagającą żadnych inwestycji, ponadto zajmować się wypełnianiem ankiet online możemy kiedy tylko chcemy, w każdej chwili możemy zrezygnować. Jednakże, czy na pewno warto rejestrować się do tego serwisu? Przeczytaj dalszą część recenzji 😊


{tocify} $title={Spis treści}


Zarejestruj się w Surveyo24

Rejestracja w Surveyo24

Pierwszym krokiem, by zacząć zarabiać w Surveyo24 jest oczywiście utworzenie konta w serwisie. Aby to uczynić, wystarczy kliknąć w powyższy link na zielonym tle, wyświetli nam się informacja o ogólnej ilości dostępnych ankiet. Tam klikamy przycisk „Sprawdź”, a następnie podajemy adres e-mail, rok urodzenia, płeć oraz kod pocztowy. Kolejnym krokiem jest już potwierdzenie rejestracji, klikając w link aktywacyjny w otrzymanym mailu na naszej skrzynce pocztowej. Od tego momentu jesteśmy już zarejestrowani w serwisie i możemy wypełniać dostępne ankiety.

Uwaga! Najlepiej rejestrować się z tego samego maila, który mamy przypisany  do konta PayPal. Jeżeli mamy dodane kilka adresów e-mail do Paypal, nieważne który z nich podamy do Surveyo24, nie musi to być główny adres e-mail. Tuż po rejestracji w serwisie Surveyo24, łączymy nasze konto ze stroną Synorewards.com, gdzie w każdej chwili możemy sprawdzić, ile punktów już mamy i później będziemy mogli odbierać nasze nagrody. Warto też podać ten sam adres e-mail aby nie było później problemów np. ze zliczaniem punktów.

Ankiety

Ankiety w panelu Surveyo24 są różnorakie co do ich długości, wynagrodzenia, a także szans na ukończenie ankiety. Jeśli chodzi o szanse na ukończenie ankiety, to jest to rzadko spotykana sytuacja, by w panelu ankietowym przy ankiecie była informacja w procentach o szansie na skończenie ankiety, a tym samym na otrzymanie punktów. W zasadzie jest to chyba jedyny panel ankietowy, w którym coś takiego jest. Wydaje się, że procent ten jest obliczany na podstawie profilu, który tworzony jest na podstawie konkretnych odpowiedzi. Zdarzają się też takie ankiety, przy których jest informacja o 100% szansie na ukończenie ich, wtedy więc na pewno ją skończymy. Często takie ankiety są jedynie statystyczne, że każdy się do niej kwalifikuje, tzn. pytania są np. na temat marek słodyczy, które bardziej preferujemy, czy np. pytanie typu: Ile meczów obejrzałeś na Mistrzostwach Europy.


Ankiety w Surveyo24


Aby przejść do wypełniania ankiety wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk przy tej, która nas interesuje. Warto często zaglądać do serwisu, bo nie zawsze dostajemy maila o nowej ankiecie, a ankiety dosyć szybko znikają, ponieważ prawdopodobnie już maksymalna ilość osób ją wypełniła.

Program partnerski

Surveyo24 posiada także program partnerski, który umożliwia nam zarabianie również na zapraszaniu kolejnych osób do panelu, poprzez udostępnianie swojego reflinka. Dodatkowe punkty otrzymujemy za każdą wypełnioną przez zaproszoną osobę ankietę (10%). Warto zwrócić również uwagę, że panel organizuje comiesięczny konkurs, w którym 3 osoby z największą liczbą poleceń otrzymują punkty ekstra.

Wypłata z Surveyo24

Sposób wypłaty z Surveyo24 jest nieco inny, niż w innych serwisach, bo musimy mieć konto na Synorewards.com. Nie powinno to jednak być dużym problemem, gdyż nawet jeśli nie założymy takiego konta wcześniej, to w panelu jest opcja automatycznego założenia i połączenia z kontem Synorewards. Tam z kolei mamy już możliwość wymiany zdobytych punktów na gotówkę (na PayPala), jako bitcoin (gift card) lub w postaci karty podarunkowej do wybranego sklepu. Wypłatę powinniśmy otrzymać w ciągu 48 godzin.


Metody wypłat z Surveyo24Natomiast jeśli chodzi o kartę upominkową do Zalando, to wymiana jest dość nietypowa. W przypadku wszystkich powyższych serwisów mamy sztywnie ustaloną kwotę, a tutaj możemy wpisać ją sobie dowolnie. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to minimum (750 pkt) oraz przelicznik (750 pkt = 25 złotych).


Poniżej przedstawiam mój dowód wypłaty na PayPal (stan na 28.06.2021)


Dowód wypłaty z Surveyo24

Surveyo24 – opinie

Surveyo24 jest panelem ankietowym, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Na tą chwilę to chyba z tego serwisu otrzymuję zarówno najwięcej ankiet, jak i udaje mi się skończyć otrzymane ankiety. Oczywiście u każdego może być inaczej. Warto zwrócić uwagę na bardzo krótki czas realizacji wypłat (48h) oraz bardzo niskie minimum niezbędne by ją zlecić (5$). Dzięki temu osiągnięcie tego progu nie powinno stanowić dużo czasu. Do dyspozycji mamy ciekawe karty podarunkowe, ale dla większości osób z pewnością najważniejszą zaletą jest możliwość wymiany punktów na popularny portfel PayPal. Wypełnianie ankiet w panelu Surveyo24 może być dobrą opcją dorobienia sobie w wolnym czasie.


Zarejestruj się w Surveyo24


Czy macie jakieś doświadczenia związane z Surveyo24? Jeśli tak, podziel się opinią w komentarzu ;)
1 Komentarze

  1. Wszystko fajnie, tylko niech mi ktoś podpowie jak zamienić u nich punkty tzn w surveyo24 na pieniądze.Gdzie kliknąć,gdzie jest opcja wypłać?Dodam,że synorewards.com też nie działa,nie ma możliwości rejestracji na tej stronie,przycisk "odbierz nagrodę" nie działa
    Nazbierałam dużo punktów a strona nie daje mi mozliwości zamiany ich na nagrody.Może ktoś wie co zrobić?Acha na moje4 maile też nie odpowiadają

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza