Trending

AttaPoll – poradnik, hack, dowody wypłat, opinie

AttaPoll

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy o zarabianiu na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

AttaPoll – co to?

AttaPoll to aplikacja na smartfony/tablety, która wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet właśnie na telefonie lub tablecie. Panel AttaPoll różni się od wielu innych paneli ankietowych tym, że nie ma możliwości wypełniania ankiet na stronie internetowej, a jedynie w aplikacji na telefonie. Jest to na ten moment prawdopodobnie najlepsza aplikacja na smartfony i tablety, dzięki której można właśnie nieco zarobić na wypełnianiu ankiet. Aplikacja istnieje już od 2015 roku, aktualnie (stan na 3 maja 2022) w Sklepie Play ma średnią ocen 4,1 i ponad 5 mln pobrań, co jest dobrym wynikiem na tle tak dużej ilości testujących ją osób. AttaPoll można też pobrać z App Store, ja natomiast mam Androida, dlatego pobrałem ze Sklepu Play.


{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w AttaPoll

Pobierz AttaPoll i zarejestruj się

Pierwszą rzeczą, jaka nas czeka, jest rejestracja w aplikacji, do której przystąpić można klikając powyższy przycisk. Proces rejestracji jest bardzo krótki i łatwy. Po uruchomieniu aplikacji pokaże się nam takie okno jak na poniższym zdjęciu, trzeba oczywiście zaznaczyć opcję "Zgadzam się na Warunki i Politykę prywatności dot. aplikacji AttaPoll", a następnie po kliknięciu kontynuuj zarejestrować się za pomocą swojego konta Google. Od tej pory już mamy konto w AttaPoll, teraz tylko odpowiednio pozaznaczać w ustawieniach aplikacji i gotowe.


Rejestracja w AttaPoll

Kto może się zarejestrować?

Według regulaminu AttaPoll, konto w aplikacji może mieć osoba mieszkająca w praktycznie każdym kraju (w Polsce na 100%), która ma ukończone 18 lat. Natomiast nie ma (na ten moment) żadnych specyficznych weryfikacji tożsamości (zdjęcie dokumentu tożsamości itp.) ani po rejestracji, ani przy wypłacie.

Hack do aplikacji AttaPoll

Podobno osoby, które w pierwszej ankiecie profilowej zaznaczyły, że mają co najmniej 45 lat, otrzymują więcej ankiet. Tak już sporo osób deklarowało, więc to całkiem możliwe. Ale co bardzo istotne — jeśli zaznaczymy w ankiecie profilowej, że mamy 45 lat, to musimy trzymać się tego i w każdej kolejnej ankiecie podawać, że mamy 45 lat, inaczej wyrzucą nas z ankiety. Można więc domniemywać, że AttaPoll najczęściej szuka osób właśnie w tym przedziale wiekowym, lecz podkreślam, że to tylko przypuszczenia.

Jak zacząć zarabiać w AttaPoll?

Na sam początek, gdy uruchomiliśmy aplikację AttaPoll, przechodzimy do zakładki Ustawienia, a następnie klikamy w przycisk „Częstotliwość ankiet” i wybieramy opcję „Jak najwięcej”. Kolejno klikamy w przycisk "Maksymalna długość" i wybieramy opcję "Dowolna długość". Takie ustawienia sprawią, że będziemy otrzymywać najwięcej ankiet. Oczywiście jeśli ktoś chce dostawać mniej ankiet, to może sobie wybrać inną opcję, ale polecam mimo wszystko ustawić na maksa, bo nawet jeśli nie zechcemy wypełniać danej ankiety, to nic się nie dzieje — decyzja o wypełnieniu jakiejkolwiek ankiety należy wyłącznie od nas. A więc nie musimy wypełniać każdej ankiety, tym bardziej że przy każdej ankiecie jest napisany szacowany czas wypełniania danej ankiety, dzięki czemu możemy sobie zdecydować, czy chcemy wypełnić taką ankietę. Natomiast jeśli ustawimy sobie opcję, że maksymalna długość ankiety może wynosić np. max. 5 minut, to rzecz jasna nigdy nie dostaniemy dłuższej ankiety.

Nie polecam wchodzić w zakładkę „Twój profil” i wypełniać te ankiety profilowe, ponieważ praktycznie zawsze przed zwykłą ankietą dostajemy też ankietę profilową, za którą dostajemy 5 czy 10 groszy, a jak sobie wypełnimy w zakładce Twój profil, to nic nie dostaniemy. Ankieta profilowa to taka ankieta, która nie zawiera pytań odnośnie jakichś konkretnych podmiotów/marek itd., tylko pytania są typu: "Ile masz lat?", "Jakie jest Twoje wykształcenie", "Jakie jest Twoje hobby", "Jak często chodzisz do sklepu", i tak dalej...  Ankiety profilowe są po to, by firmy wysyłały ankiety właśnie do osób, które odpowiadają ich wymaganiom, np. jeśli dana firma potrzebuje osób, które pracują jako programista, by udzieliły odpowiedzi na pytania związane właśnie z tym tematem. Dlatego niestety nie jest możliwe, że dana osoba będzie się kwalifikować do każdej ankiety.  Bardzo ważne jest, żeby w ankietach udzielać tych samych informacji, które zaznaczyło się w ankietach profilowych, w innym wypadku grozi dyskwalifikacja z ankiety. Więc nie można zaznaczyć w ankiecie, że jest się np. lekarzem, skoro w ankiecie profilowej podałeś/aś, że jesteś programistą. Po wykonaniu powyższych kroków wystarczy już oczekiwać na pierwszą ankietę. Dużym plusem jest to, że o każdej ankiecie dostajemy powiadomienie, które powinno się wyświetlić na pasku powiadomień telefonu bądź tabletu. 


Ankiety w AttaPoll

Aplikacja niewątpliwie imponuje prostotą, jest naprawdę łatwa i przyjazna w obsłudze. Jeśli dostaliśmy powiadomienie na telefonie o dostępnej nowej ankiecie i chcielibyśmy ją wypełnić, to po otwarciu aplikacji AttaPoll od razu mamy widoczne wszystkie ankiety. Wystarczy, że klikniemy daną ankietę i będziemy mogli przystąpić do zapoznania się z pierwszymi informacjami o ankiecie. Przy każdej ankiecie jest informacja o szacunkowym czasie potrzebnym do wypełnienia ankiety. W ankiecie wziąć udział możemy szybciej, jeśli po prostu klikniemy powiadomienie otrzymane na telefonie.

Program partnerski

Aplikacja oferuje też program partnerski — za zaproszenie do AttaPoll każdej osoby za pomocą specjalnego reflinku będziemy dożywotnio zarabiać 10% zarobków zaproszonej osoby. Tak więc warto reklamować swój link polecający lub po prostu wysłać go bezpośrednio np. swoim znajomym i w taki sposób, jeśli nasz polecony wypełni ankietę np. za 3 zł, to dostaniemy 30 groszy.

Ile można zarobić w AttaPoll?

Trudno powiedzieć, natomiast prawdopodobnie od kilkunastu do kilkudziesięciu zł miesięcznie bez poleconych. Osobiście, w jakieś 2 tygodnie, nie licząc zarobków z poleconych, uzbierałem prawie 15 zł. Ale u każdego może to być inaczej. Bywa okres, że dostaję codziennie ankiety i to nawet po 3-4 dziennie, a czasem nie ma żadnej ankiety przez kilka dni. Ankiety profilowe są za 5-10 groszy, natomiast zwykłe ankiety są gdzieś od 50 groszy do 5-6 zł. Dodam tyle, że jak dostałem ankietę za 5-6 złotych, to rzadko kiedy udało mi się do takiej zakwalifikować. Ale większość ankiet jest po 1-2 zł i takie już często udaje mi się skończyć. Ważną kwestią jest czas wypełniania ankiety — przede wszystkim, jak tylko dostaniemy powiadomienie o ankiecie, trzeba jak najszybciej otworzyć ankietę, bo w AttaPoll, co już zauważyłem, ankiety szybko znikają. Już nawet po kilku minutach od jej otrzymania mogą zniknąć, jeśli w nią nie klikniemy. Jeśli już otworzymy ankietę, też w miarę szybko powinno się wypełniać ankietę, wtedy zwiększymy szansę na ukończenie jej i otrzymanie premii.

Wypłata z AttaPoll – czy naprawdę płaci?

Tak, AttaPoll płaci każdemu, co więcej, aktualnie wypłaty na PayPal są automatyczne! Przelew na koncie PayPal pojawił się więc po sekundzie od zlecenia wypłaty. Jest to więc ogromny plus tej aplikacji, gdyż nie ma żadnych wątpliwości co do wypłacalności. 

Jakie są metody wypłat oraz ile wynosi minimum do wypłaty?

Wypłatę można zlecić na portfel PayPal po uzyskaniu minimum 15 zł, na Revolut po uzyskaniu min. 12 zł lub zamiast tego można złożyć darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej (min. 12 zł). Ja sam już wiele razy wypłacałem z tej aplikacji i jestem bardzo zadowolony.
Skoro można wypłacić na PayPal, to jest to duży plus tej aplikacji, bo jest to najpopularniejszy wirtualny portfel, z którego korzysta bardzo dużo osób. Za pomocą PayPal można płacić w wielu sklepach online i za różne usługi. 

Jak zlecić wypłatę?

Aby zlecić wypłatę, wystarczy w aplikacji przejść do zakładki „Saldo” i wybrać daną opcję. W przypadku chęci wypłaty na PayPal wystarczy podać swój adres e-mail powiązany z kontem PayPal.


Wypłata z AttaPoll

Dowód wypłaty

Mój najnowszy dowód wypłaty (30.07.2021)
Czas oczekiwania na wypłatę: Obecnie wypłaty na PayPal w AttaPoll są automatyczne!Dowód wypłaty z AttaPoll

AttaPoll – zalety i wady

Zalety:

 • żadnych problemów z wypłacalnością,
 • wypłaty na PayPal,
 • stosunkowo niski próg wypłat.
 • wypłaty automatyczne na PayPal,
 • aplikacja w języku polskim,
 • aplikacja nie wymaga żadnych inwestycji,
 • niezły system polecania,
 • jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie,
 • brak KYC,
 • można usunąć konto

Wady:

 • możliwość rejestracji tylko dla osób pełnoletnich,
 • raczej trudno zakwalifikować się do ankiet,
 • ankiety szybko znikają

Jak usunąć konto?

Kasacja kont w serwisach zarobkowych jest raczej rzadkością, ale jeśli ktoś z jakiegoś powodu chciałby usunąć swoje konto w aplikacji, to może to zrobić po przejściu do zakładki „Ustawienia” i kolejno naciśnięciu przycisk „Usuń konto”. Następnie trzeba będzie wpisać kod potwierdzający decyzję o likwidacji konta. Powinno się jednak dobrze przemyśleć taki zamiar, bowiem oznaczałoby to nieodwracalne usunięcie danych, potencjalnie salda.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

AttaPoll jest jedną z najpopularniejszych apek do zarabiania na urządzeniach mobilnych, ale by czerpać większy przychód, warto posiadać też inne konkurencyjne aplikacje.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

AttaPoll – opinie

Niestety, aktualnie nie mam dobrej opinii o tej aplikacji, dlatego że coś się stało z moim kontem – od wielu miesięcy nie otrzymuję żadnych ankiet, a przecież kiedyś dostawałem zaproszenia niemal codziennie, czasem nawet po 3 ankiety dziennie. Jestem tym zszokowany, nie wiem, co jest tego przyczyną. I co ciekawe nie jestem jedyną osobą, która skarży się na brak ankiet od wielu miesięcy. Jednakże nowi użytkownicy AttaPoll jakoś dostają zaproszenia do ankiet, dlatego obecnie aplikacja ta trafia na moją listę „Pod lupą”. Nie odradzam rejestracji, bo ktoś może akurat mieć szczęście i dostawać ankiety, choć nie wiem, co jest na rzeczy, że od wielu miesięcy u mnie cisza.

Bardzo jestem ciekawy waszej opinii na temat tej aplikacji, zachęcam do dodania komentarza poniżej. 
Prześlij komentarz

Nowsza Starsza