Trending

AttaPoll – opinieAttaPoll to aplikacja na smartfony/tablety, która wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet właśnie na telefonie lub tablecie. Jest to na ten moment prawdopodobnie najlepsza aplikacja na smartfony i tablety, dzięki której można właśnie nieco zarobić na wypełnianiu ankiet. Aplikacja istnieje już od 2015 roku, aktualnie (stan na 24 marca 2021) w Sklepie Play ma średnią ocen 4,1 i ponad 1 mln pobrań co jest dobrym wynikiem na tle tak dużej ilości testujących ją osób. AttaPoll można też pobrać z App Store, ja natomiast mam Androida, dlatego pobrałem ze Sklepu Play.


{tocify} $title={Spis treści}


Rejestracja


Według regulaminu AttaPoll, konto w aplikacji może mieć osoba mieszkająca w praktycznie każdym kraju ( w Polsce na 100%), która ma ukończone 18 lat. Natomiast nie ma (na ten moment) żadnych specyficznych weryfikacji tożsamości (zdjęcie dokumentu tożsamości itp.) ani po rejestracji, ani przy wypłacie. Podobno, jeśli w pierwszej ankiecie profilowej zaznaczy się, że ma się 45 lat lub więcej, to będziemy otrzymywać więcej ankiet. Tak już sporo osób deklarowało, więc to całkiem możliwe. Ale co bardzo istotne - jeśli zaznaczymy w ankiecie profilowej, że mamy 45 lat, to musimy trzymać się tego, i w każdej kolejnej ankiecie podawać, że mamy 45 lat, inaczej wyrzucą nas z ankiety. Proces rejestracji jest bardzo krótki - po uruchomieniu aplikacji pokaże się nam takie okno jak na poniższym zdjęciu, trzeba oczywiście zaznaczyć opcję "Zgadzam się na Warunki i Politykę prywatności dot. aplikacji AttaPoll", a następnie po kliknięciu kontynuuj zarejestrować się za pomocą swojego konta Google. Od tej pory już mamy konto w AttaPoll, teraz tylko odpowiednio pozaznaczać w ustawieniach aplikacji i gotowe.Aby się zarejestrować, kliknij w przycisk poniżej:

👇

Pobierz AttaPoll i zarejestruj się


Jak zacząć zarabiać?


Na sam początek gdy uruchomiliśmy aplikację AttaPoll - przechodzimy do zakładki Ustawienia a następnie klikamy w przycisk Częstotliwość ankiet i wybieramy opcję "Jak najwięcej". Kolejno klikamy w przycisk "Maksymalna długość" i wybieramy opcję "Dowolna długość". Takie ustawienia sprawią, że będziemy otrzymywać najwięcej ankiet. Oczywiście jeśli ktoś chce dostawać mniej ankiet to może sobie wybrać inną opcję, ale polecam mimo wszystko ustawić na maksa, bo nawet jeśli nie zechcemy wypełniać danej ankiety, to nic się nie dzieje - decyzja o wypełnieniu jakiejkolwiek ankiety należy wyłącznie od nas. A więc nie musimy wypełniać każdej ankiety, tym bardziej, że przy każdej ankiecie jest napisany szacowany czas wypełniania danej ankiety, dzięki czemu możemy sobie zdecydować, czy chcemy wypełnić taką ankietę. Natomiast jeśli ustawimy sobie opcję, że maksymalna długość ankiety może wynosić np. max 5 minut, to rzecz jasna nigdy nie dostaniemy dłuższej ankiety.

Nie polecam wchodzić w zakładkę Twój profil i wypełniać te ankiety profilowe, ponieważ praktycznie zawsze przed zwykłą ankietą dostajemy też ankietę profilową, za którą dostajemy 5 czy 10 groszy, a jak sobie wypełnimy w zakładce Twój profil, to nic nie dostaniemy. Ankieta profilowa to taka ankieta, która nie zawiera pytań odnośnie jakichś konkretnych podmiotów/marek itd. , tylko pytania są typu: "Ile masz lat?", "Jakie jest Twoje wykształcenie", "Jakie jest Twoje hobby", "Jak często chodzisz do sklepu", i tak dalej...  Ankiety profilowe są po to, by firmy wysyłały ankiety właśnie do osób, które odpowiadają ich wymaganiom, np. jeśli dana firma potrzebuje osób, które pracują jako programista, by udzieliły odpowiedzi na pytania związane właśnie z tym tematem. Dlatego niestety nie jest możliwe, że dana osoba będzie się kwalifikować do każdej ankiety.  Bardzo ważne jest, żeby w ankietach udzielać tych samych informacji, które zaznaczyło się w ankietach profilowych, w innym wypadku grozi dyskwalifikacja z ankiety. Więc nie można zaznaczyć w ankiecie, że jest się np. lekarzem, skoro w ankiecie profilowej podałeś/aś, że jesteś programistą. Po wykonaniu powyższych kroków, wystarczy już oczekiwać na pierwszą ankietę :) Dużym plusem jest to, że o każdej ankiecie dostajemy powiadomienie, któro powinno się wyświetlić na pasku powiadomień telefonu bądź tabletu. 


Program partnerski


Aplikacja oferuje też program partnerski - za zaproszenie do AttaPoll każdej osoby za pomocą specjalnego linku będziemy dożywotnio zarabiać 10% zarobków zaproszonej osoby. Tak więc warto reklamować swój link polecający lub po prostu wysłać go bezpośrednio np. swoim znajomym i w taki sposób jeśli nasz polecony wypełni ankietę np. za 3 zł, to dostaniemy 30 groszy.


Ile można zarobić w AttaPoll?


Trudno powiedzieć, natomiast prawdopodobnie od kilkunastu do kilkudziesięciu zł miesięcznie bez poleconych. Ja osobiście w jakieś 2 tygodnie, nie licząc zarobków z poleconych uzbierałem prawie 15 zł. Ale u każdego może to być inaczej. Bywa okres, że dostaję codziennie ankiety i to nawet po 3-4 dziennie, a czasem nie ma żadnej ankiety przez kilka dni. Ankiety profilowe są za 5-10 groszy, natomiast zwykłe ankiety są gdzieś od 50 groszy do 5-6 zł. Dodam tyle, że jak dostałem ankietę za 5-6 złotych, to rzadko kiedy udało mi się do takiej zakwalifikować. Ale większość ankiet jest po 1-2 zł i takie już często udaje mi się skończyć. Ważną kwestią jest czas wypełniania ankiety - przede wszystkim, jak tylko dostaniemy powiadomienie o ankiecie trzeba jak najszybciej otworzyć ankietę, bo w AttaPoll, co już zauważyłem, ankiety szybko znikają. Już nawet po kilku minutach od jej otrzymania mogą zniknąć, jeśli w nią nie klikniemy. Jeśli już otworzymy ankietę, też w miarę szybko powinno się wypełniać ankietę, wtedy zwiększymy szansę na ukończenie jej i otrzymanie premii.


Wypłata z AttaPoll


Czy AttaPoll w ogóle jest legit, czy naprawdę wypłaca?


Tak, AttaPoll płaci każdemu, co więcej aktualnie wypłaty na PayPal są automatyczne! Przelew na koncie PayPal pojawił się więc po sekundzie od zlecenia wypłaty. Jest to więc ogromny plus tej aplikacji, gdyż nie ma żadnych wątpliwości co do wypłacalności. Wypłatę można zlecić na portfel Paypal po uzyskaniu minimum 15 zł, na Revolut po uzyskaniu min. 12 zł lub zamiast tego można złożyć darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej (min. 12 zł). Ja sam już wiele razy wypłacałem z tej aplikacji i jestem bardzo zadowolony :)
Skoro można wypłacić na Paypal, to jest to duży plus tej aplikacji, bo jest to najpopularniejszy wirtualny portfel, z którego korzysta bardzo dużo osób. Za pomocą Paypal można płacić w wielu sklepach online i za różne usługi. Aby zlecić wypłatę na Paypal wystarczy podać swój adres e-mail powiązany z kontem Paypal.Mój najnowszy dowód wypłaty (30.07.2021)
Czas oczekiwania na wypłatę: Obecnie wypłaty na PayPal w AttaPoll są automatyczne!
Prześlij komentarz

Nowsza Starsza