Trending

CashIsBack – zarabiaj na oglądaniu reklam, opinie

 

CashIsBack

Nazwa "CashIsBack" może sugerować, że jest to jakiś serwis, który oferuje popularny cashback (częściowy zwrot gotówki za zrobione zakupy w internecie). Jednak w tym przypadku cashback otrzymujemy z kampanii reklamowych wykupionych przez innych użytkowników, a nie za zrobione zakupy. CashIsBack jest stroną, dzięki której można zarabiać pieniądze za wykonywanie banalnej czynności, jaką jest klikanie w reklamy znajdujące się w mailach wysyłanych na podany przy rejestracji adres mailowy.

Rejestracja w serwisie CashIsBack

Aby się zarejestrować wystarczy podać swoje imię, adres mailowy i hasło, a następnie poczekać na maila aktywacyjnego i potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny. Jeśli mail nie dotarł, warto sprawdzić folder Spam, gdyż właśnie do niego często trafiają tego rodzaju maile. Na podany adres mailowy będą wysyłane maile reklamowe lub jakieś wiadomości od admina serwisu. Po potwierdzeniu rejestracji logujemy się na swoje konto oczywiście za pomocą podanego wcześniej maila i hasła.


{tocify} $title={Spis treści}


Aby się zarejestrować, kliknij w przycisk poniżej:

👇

Zarejestruj się


CashIsBack – jak zarabiać

Zarabianie w CashIsBack jest dziecinnie proste przy bardzo niewielkim nakładzie sił. Wystarczy klikać w linki reklamowe w wysyłanych mailach od CashIsBack. Najpierw sprawdź w ustawieniach swojego konta, czy masz zaznaczoną tą pierwszą opcję.


CashIsBack - jak zarabiać

Jeśli już masz zaznaczoną opcję "Wysyłaj do mnie mailingi, na których będę zarabiać" i zapisałeś zmiany - pozostaje tylko czekać na pierwsze maile reklamowe :) Poniżej przykładowy e-mail reklamowy od CashIsBack.Jak dostaliśmy takiego maila, klikamy w link reklamowy i jak tylko klikniemy powinniśmy mieć zaliczoną premię za kliknięcie. Aby sprawdzić, czy ją otrzymaliśmy, wystarczy przejść pod adres https://cashisback.pl/user/ads i są tam wszystkie statystyki naszych kliknięć.Jeśli w kolumnie Kliknięta przy danej kampanii reklamowej jest napis "Tak", to znaczy, że kliknąłeś/aś.  Jeśli natomiast w kolumnie "Rozliczona" widnieje napis "Nie", to znaczy, że reklamodawca jeszcze nie rozliczył się, musimy tylko poczekać, ale nic już nie musimy robić. Czasami może się zdarzyć tak, że kliknęliśmy w link reklamowy już po zakończeniu kampanii (skończył się limit kliknięć). Wtedy niestety nasze kliknięcie nie będzie nagrodzone kwotą pieniężną. Działa to na zasadzie, kto szybszy, ten lepszy. Wniosek jest więc prosty - najlepiej jak najszybciej klikać w linki reklamowe jak tylko widzimy, że mamy kolejnego maila z CashIsBack. Uwaga! Jeśli w mailu reklamowym będzie taka informacja: "Bardzo ważne. Klient zwraca uwagę na długość trwania sesji czyli czas spędzony na jego stronie i liczbę oglądniętych podstron. Prośba, aby pozostać na stronie minimum 60 sekund i zobaczyć kilka stron." , to należy tak zrobić, a więc po kliknięciu w link przebywać na stronie minimum 60 sekund i wyklikać kilka podstron. Jeśli podstron nie ma, należy kliknąć na samym dole strony w Regulamin, polityka prywatności itp. Jak takiej informacji nie ma, po kliknięciu od razu można zamknąć stronę, aczkolwiek dla reklamodawcy milej by było, jakby się pozostało chwile dłużej na jego stronie, bo nie zawsze tak krótkie wejście jest zaliczane w jego statystykach.

Jak często przychodzą maile reklamowe?

Wprawdzie stawki za oglądanie reklam są całkiem wysokie, to jednak tych maili wcale nie przychodzi dużo. Średnio przychodzi 1 na dzień, ale zdarza się tak, że jednego dnia przychodzą aż 4 maile, a potem przez kilka dni żaden. Nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli maile znajdowałyby się w folderze Spam, to warto dodać ten adres mailowy do zaufanych kontaktów (zależnie od poczty).


Ciekawostka: Nie trzeba być zalogowanym do CashIsBack w momencie kliknięcia w link reklamowy w mailu, aby wejście zostało zaliczone. Z tego względu z powodzeniem można klikać w reklamy mailowe nawet na telefonie.


Ile można zarobić?

Stawki za reklamy są zależne od levelu, który mamy. Niestety dotychczas, rzadko kiedy reklamodawcy kupują droższe kampanie, dlatego mniej zarabiamy. Dlatego też zauważyłem, że mając 5 level często dostaję tylko po 5 lub 9 groszy za kliknięcie, a tyle samo dostawałem, gdy miałem 2 level. Swój aktualny level możemy sprawdzić logując się na swoje konto.
Osobiście przez pierwsze 9 miesięcy udało mi się zarobić ~ 20 zł nie wliczając zarobków z poleconych. Polecając serwis za pomocą unikalnego reflinku możemy jednak zarabiać zdecydowanie więcej.


Program partnerski

Swoje zarobki można zwiększyć poprzez polecanie serwisu za pomocą specjalnego linku polecającego, który znajdziemy w zakładce "Polecaj i zarabiaj". Jeśli ktoś zarejestruje się udostępnionego reflinka (referral link - link polecający) - zdobędziemy poleconego, który na start będzie miał 2 level. Natomiast my, jeśli polecony osiągnie 5 level, otrzymamy 10 zł. Za każdego poleconego, który osiągnie 5 level otrzymamy dodatkowe 10 zł. Tak więc mając np. 20 poleconych którzy osiągnęli 5 level mamy za nich 200 zł 😊 Aby przeskakiwać kolejne levele wystarczy po prostu klikać w maile reklamowe. Im więcej będziemy klikać, tym szybciej osiągniemy maksymalny - 10 level :). Im wyższy level, tym większe zarobki.

Dodatkowe informacje

W serwisie można dostrzec również wewnętrzny ranking, czyli listę użytkowników ułożoną według punktów aktywności. Pokazuje naszą aktywność w serwisie (poziom klikania w reklamy) wobec wszystkich innych użytkowników. Nie odzwierciedla on jednak do końca naszego miejsca, gdyż jeśli zarejestrowaliśmy się dopiero w 2021 roku, to niestety, nawet mimo klikania we wszystkie reklamy, będziemy daleko w rankingu, bowiem ranking nie jest resetowany (ci, co zarejestrowali się w 2019 roku, niedługo od początku istnienia strony,  dostali w sumie już dużo więcej maili, więc w tym sensie nie mamy szans ich przegonić, jeśli oni będą klikali tak jak my. Nie powinniśmy jednak się tym zamartwiać.  Zdarzają się jednak takie kampanie mailingowe, które mają wyznaczone małe limity kliknięć. W takiej sytuacji na wysyłkę mogą liczyć jedynie najbardziej aktywni użytkownicy, czyli znajdujący się najwyżej w rankingu. Jest to również pewien sposób nagradzania tych najbardziej zaangażowanych.

Wypłata z CashIsBack

Czy serwis CashIsBack płaci?

Tak, płaci (ostatnia wypłata 08.04.2021).


Mój najnowszy dowód wypłaty na konto bankowe - 29.06.2021


Dowód wypłaty z CashIsBack


Wypłatę środków zgromadzonych w CashIsBack możemy zlecić na konto bankowe. Minimum do wypłaty to 20 zł - tyle bez poleconych można osiągnąć w 8-9 miesięcy, ale mając poleconych, osiągnięcie minimum wymaganego do wypłaty można znacznie przyspieszyć. Czas realizacji według regulaminu to maksymalnie 5 dni roboczych, lecz najczęściej następuje to w ciągu 24 godzin od zlecenia. Serwis jest oczywiście wypłacalny. 
PS: Przycisk wypłaty będzie dostępny dopiero po osiągnięciu minimum do wypłaty (20 złotych) .Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące tego serwisu, albo jakieś inne pytanie zadaj je w komentarzu :)1 Komentarze

  1. myślę że będzie to dobry program do jakiegoś zarobku a nie np SCAM,i dobrze

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza