Trending

BuzzBee – opinie. Jak zarabiać jako tajemniczy klient?

 

Logo serwisu BuzzBee

Na początek chciałbym was zaprosić do dołączenia na mój serwer Discord, gdzie wysyłam powiadomienia o nowych, opublikowanych postach na moim blogu, dzięki czemu nie przegapicie żadnego posta. Zachęcam również do dołączenia do grupy na Facebooku. Zarówno na Discordzie, jak i na Facebooku, możecie także reklamować swoje sposoby na zarabianie w internecie. Jednakże na Discordzie reklamować swoje sposoby można tylko i wyłącznie w odpowiednich kanałach w kategorii "Wasze metody zarobku".

{tocify} $title={Spis treści}

Czym jest BuzzBee?

BuzzBee to aplikacja na rynku polskim, istniejąca już od 2015 roku. Pozwala ona na zarabianie pieniędzy w zamian za wykonywanie zadań w terenie. Przykładem jest odwiedzenie pobliskiego sklepu spożywczego i zrobienie kilku zdjęć oraz odpowiedzenie na kilka pytań (np. jaka była cena danego produktu).

Właścicielem aplikacji Buzzbee jest firma Skilltelligence. 

Oficjalna strona BuzzBee: https://buzzbee.pl/

Rejestracja w BuzzBee

Pobierz BuzzBee

Jeśli chodzi o proces rejestracji, to nie ma tu żadnej filozofii. Do zostania użytkownikiem BuzzBee wystarczy podać swojego maila oraz hasło. Opcjonalnie można zarejestrować się przez FB.

Kto może się zarejestrować w BuzzBee?

Nigdzie nie ma informacji o ograniczeniach wiekowych, więc wydaje się, że aplikacja jest dla wszystkich, w tym dla niepełnoletnich.

BuzzBee – jak zarabiać?

Zadania w aplikacji BuzzBee

Aplikacja BuzzBee jest bardzo intuicyjna. Już po otwarciu aplikacji jesteśmy w zakładce "Dostępne zadania". I właśnie w tej zakładce jest cała ściana zadań dostępnych do wykonania w naszej okolicy. Aby móc zobaczyć dostępne zadania należy mieć włączony GPS. Niestety nowe zadania pojawiają się znacznie rzadziej niż w podobnej aplikacji Premise.

Najczęstsze błędy Tajemniczych Klientów

 1. Bądź dyskretną osobą – jeśli planujesz wejść do sklepu i zrobić wymagane zdjęcia, dobrze by było zrobić choćby symboliczne zakupy, tak aby nie wydać się podejrzanym.
 2. Jeżeli zadanie wymaga przeprowadzenia krótkiej rozmowy ze sprzedawcą, to rozmawiaj naturalnie. 
 3. Jeśli obawiasz się o swoją pamięć, jak najszybciej zapisz istotne informacje!

Więcej można przeczytać tutaj.

System poleceń

Niestety BuzzBee nie oferuje programu partnerskiego, dlatego nie wzbogacimy się w tej aplikacji na zapraszaniu znajomych.

Ile można zarobić?

Z uwagi na to, że w aplikacji jest relatywnie mało misji, to nie da się szybko i dużo zarobić. Trudno zatem określić, ile można zarobić. Ale według mnie realne wydaje się kilka-kilkadziesiąt zł miesięcznie. Przy czym kilkadziesiąt zł miesięcznie jest raczej poza zasięgiem dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Prawdopodobnie też wielkość miasta ma wpływ na ilość zadań. Jeśli ktoś mieszka na obszarze wiejskim, to ilość misji niestety może być bliska zeru. 

Wypłata z BuzzBee – legit czy scam?

We własnej osobie jeszcze nie udało mi się uzbierać na minimum do wypłaty, które wynosi aż 100 zł. Niemniej jednak w sieci możemy odszukać wiele pozytywnych opinii co do kwestii wypłacalności wraz z dowodami wypłat, zatem aplikacja BuzzBee wydaje się legitna. Wypłacić można na portfel PayPal

Ranking w aplikacji

W aplikacji dostępny jest ranking, który wyłania najaktywniejszych użytkowników. Za wysokie miejsce w tym rankingu możemy czerpać takie korzyści jak:

 1. Wyższe zarobki;
 2. Szybsze otrzymywanie powiadomień;
 3. Widzenie zadań w promieniu iluś km;
 4. Możliwość rezerwacji zadań

BuzzBee – zalety i wady

Zalety:

 • aplikacja banalna w obsłudze;
 • aplikacja w języku polskim;
 • wydaje się legitna;
 • każdy może mieć konto;
 • ranking aktywności użytkowników
 • brak weryfikacji tożsamości
 • żadne inwestycje

Wady:

 • dosyć mała liczba zadań;
 • wysokie minimum do wypłaty;
 • brak systemu poleceń;
 • brak możliwości rezerwacji zadań w przypadku niewysokiej pozycji w rankingu

Jak usunąć konto?

Jeśli ktoś chciałby zrezygnować z tej aplikacji i koniecznie usunąć swoje konto, to musi skontaktować się mailowo z właścicielem aplikacji, ponieważ w aplikacji niestety nie ma przycisku "Usuń konto".

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikację BuzzBee można porównać do kilku innych aplikacji do zarabiania, więc warto przyjrzeć się wszystkim. 

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Opinie o BuzzBee

Aplikację można porównać do aplikacji Premise i niestety aplikacja BuzzBee wyraźnie od niej odstaje. Zarówno jeśli chodzi o minimum do wypłaty, jak i ilość zadań. Wszakże zawsze dzięki takiej aplikacji można zarobić jakieś dodatkowe grosiki, choć z pewnością nie jest ona w topie aplikacji do zarabiania. Jeśli macie doświadczenia z tą aplikacją, to możecie się nimi podzielić w komentarzu poniżej.


1 Komentarze

Nowsza Starsza