Trending

Surveytime – opinie. Czy ten serwis wypłaca?

 

Surveytime

Surveytime – co to?

Surveytime jest międzynarodową platformą ankiet, gdzie można wyrażać swoje opinie na temat produktów lub usług, otrzymując za to nagrody. Ten rotator ankiet, bo tak ten serwis należy nazwać, pod kilkoma względami różni się od innych paneli badawczych, dlatego polecam przeczytać ten post do końca. Surveytime powstał w 2013 roku i stale zbiera bardzo dobre opinie.

{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w Surveytime

Kliknij tu, aby dołączyć do Surveytime

Rejestracja nie powinna sprawić kłopotów, bo możemy zarejestrować się nawet jednym kliknięciem – przez konto Google lub Facebooka. Jeżeli ktoś nie chce w taki sposób tworzyć konta, to może założyć konto tradycyjną metodą, czyli podając dowolnego maila oraz hasło. Najlepiej jest podawać maila z poczty Gmail, szczególnie w przypadku stron międzynarodowych, bo tylko wtedy mamy pewność, że dotrze do nas e-mail z linkiem aktywującym nasze konto.

Kto może się zarejestrować?

Czytając warunki usługi serwisu Surveytime możemy wpaść w niemałe zdezorientowanie, ponieważ nie jest jasno napisane, od jakiego wieku można mieć konto w platformie. Moje przypuszczenia są takie, że zarejestrować się mogą osoby powyżej 13 roku życia. Serwis nie wymaga KYC, zatem jest to kolejna ciekawa stronka do inkasowania pieniędzy dla osób, które jeszcze nie ukończyły 18 lat.

Ankiety w Surveytime

Jak sama nazwa wskazuje – w serwisie tym zarabiamy na wypełnianiu ankiet, których długość szacowana jest na 5-15 minut. Tak jak wspomniałem wyżej, Surveytime jest nietypowym rotatorem ankiet, ponieważ za ankietę otrzymamy zawsze 1 $ albo 0,50 $. W innych panelach ankietowych wynagrodzenie jest bardzo zróżnicowane. Tutaj niezależnie od długości kwestionariusza otrzymamy właśnie 1 dolara bądź pół dolara. Co ciekawe, w platformie tej nie ma również systemu punktowego.

Jeśli chodzi o ankiety, to Surveytime jest klasycznym przykładem rotatora ankiet. Przed każdą ankietą musimy odpowiedzieć na pytania sprawdzające, czy pasujemy do danego badania. Sporym ułatwieniem jest to, że jeżeli pojawi się dopasowana dla nas ankieta, to otrzymamy maila z zaproszeniem do wypełnienia ankiety. Niestety trzeba się spieszyć i jak najszybciej kliknąć link w zaproszeniu do ankiety, żeby zwiększyć szansę na zaliczenie ankiety, bo często w badaniach jest mały limit uczestników. Ankiety możemy wyszukiwać sami, są one praktycznie cały czas dostępne, ale raczej często będziemy wyrzucani z nich, dlatego najlepiej jest poczekać na maila ze specjalnym zaproszeniem do dopasowanej ankiety.

Program partnerski

Surveytime posiada program partnerski, ale i on jest niekonwencjonalny, ponieważ nie jest on dostępny od razu, jak w innych serwisach zarobkowych. Musimy bowiem wysłać specjalną prośbę o otrzymanie dostępu do programu ambasadorskiego. Na czym to polega? Musimy przejść do strony głównej, a następnie zjechać na sam dół witryny i kliknąć „Affiliates”. W polach będziemy zobligowani podać swojego maila, imię i nazwisko oraz nazwę Skype. Potem będziemy musieli wybrać nasze źródło ruchu, w którym będziemy promować nasz reflink. Może to być własna strona internetowa, kanał na YouTube czy Facebook. Jeśli chcielibyśmy reklamować swój reflink w innym miejscu, należy wybrać opcję „Dodatkowe źródło ruchu” i opisać, o jakie miejsce chodzi. Aplikacja raczej szybko powinna zostać rozpatrzona i nie powinno być problemów z akceptacją. Niestety wynagrodzenie za poleconego jest jedynie jednorazowe – za każdą zaproszoną osobę, która pomyślnie wypełni pierwszą ankietę, dostaniemy 1 $.  Co istotne, środki z poleconych będą przydzielane nie do konta głównego panelisty, lecz do specjalnego konta programu ambasadorskiego. Model płatności wygląda w ten sposób, że jeśli przykładowo zarobiliśmy z poleconych 10 dolarów w czerwcu, to kwota ta zostanie nam wysłana 1 lipca. Tak więc pierwszego dnia następnego miesiąca. Taką wypłatę z profitów od poleconych możemy otrzymać na PayPal, giełdę Coinbase lub opcjonalnie kartę Amazon. Na plus serwisu przemawia to, że mamy do dyspozycji naprawdę przyjemne dla oka banery do promowania Surveytime. Możemy je pobrać i umieścić np. na naszym blogu czy choćby w poście na FB.

Materiały promocyjne w Surveytime

Ile można zarobić w Surveytime?

Z racji tego, że jest to router ankietowy, to może być ciężko dużo zarobić ze względu na częste dyskwalifikacje z ankiet. Patrząc na serwis obiektywnie, realnie w ciągu miesiąca możemy tu zarobić kilkadziesiąt złotych. Dzięki systemowi poleceń możemy oczywiście zainkasować dodatkowe pieniądze.

Aplikacja mobilna Surveytime 

Ankiety z powodzeniem możemy również robić na telefonie, bo jest dostępna aplikacja mobilna na smartfony, choć aktualnie, nie wiem z jakich przyczyn, nie jest ona widoczna w Sklepie Play. Aczkolwiek u mnie aplikacja działa, jest ona prosta w obsłudze.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Aplikacje do zarabiania pieniędzy przez internet to świetny sposób na dorobienie sobie dodatkowych pieniędzy. Aplikacja Surveytime pozwala zarabiać stricte na ankietach, ale ankiety to tylko jedna z wielu metod zarabiania na telefonie, dlatego koniecznie zobacz listę najlepszych, wypłacalnych aplikacji do zarabiania pieniędzy przez internet.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Wypłata z Surveytime – czy płaci?

Tak, Surveytime jest w 100% wypłacalny. Jeśli chodzi o wątek wypłacalności, to Surveytime jest wzorem do naśladowania. W internecie możemy znaleźć setki dowodów wypłat z tego serwisu, więc o kwestię wypłacalności możemy być spokojni.

Jakie są metody wypłat i jaki jest próg wypłat?

Największą zaletą bez cienia wątpliwości jest to, że w Surveytime nie ma minimalnego progu wypłat. Co więcej, wypłaty odbywają się w sposób automatyczny, bowiem wypłatę otrzymujemy bezpośrednio po ukończeniu każdej ankiety. Jest to zatem serwis, gdzie możemy zarobić szybkie pieniądze na PayPal, co wiele osób ucieszy. Dla formalności dodam, że wypłacić możemy także na giełdę Coinbase, ewentualnie jeszcze możemy otrzymać kartę Amazon.

Dowód wypłaty z Surveytime

Nie byłbym sobą, gdybym nie zamieścił swojego dowodu wypłaty. Poniżej mój najnowszy dowód wypłaty – 1$ na PayPal, wypłata oczywiście instant.

Surveytime – dowód wypłaty

Czy Surveytime jest bezpieczny?

Tak, jest bezpieczny, nie wydaje się, by w jakikolwiek sposób chciał wyłudzać nasze dane osobiste itp.

Surveytime – zalety i wady

Zalety:

 • serwis wypłacalny,
 • brak minimum do wypłaty,
 • wypłaty instant,
 • możliwość rejestracji już od 13 roku życia,
 • dostępny program partnerski,
 • dostępne banery promocyjne,
 • bez KYC,
 • aplikacja mobilna,
 • na maila przychodzą zaproszenia do dopasowanych ankiet

Wady:

 • brak języka polskiego,
 • do wielu ankiet nie uda Ci się zakwalifikować,
 • aby skorzystać z programu partnerskiego, należy wysłać prośbę o dostęp do niego

Jak usunąć konto?

Nie mamy możliwości usunięcia konta samodzielnie, więc należałoby napisać do supportu maila z prośbą o kasację konta. Wiązałoby się to jednak z nieodwracalnym usunięciem naszych danych, więc takie decyzje lepiej przemyśleć na chłodno.

Opinie o Surveytime

W internecie o Surveytime krążą bardzo dobre opinie i trudno się temu dziwić. Znajdziemy je, chociażby w serwisie Trustpilot. Rotator ankiet wypłacalny, brak minimum do wypłaty, wypłaty natychmiastowe na PayPal po każdej ankiecie, te czynniki wpływają na wysoką ocenę o tym serwisie. Moja opinia nie jest inna, również jestem zadowolony z tej platformy. 

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoją opinią nt. tego serwisu, to zapraszam do dodania komentarza pod tym artykułem.
3 Komentarze

 1. Niezłe oszustwo. Męczyłem się w ankiecie przez 40 min , i podziękowano na koniec za wypełnienie i wyskoczyło że nie pasuje do ankiety,czyli wychodzi na to że chcą wyłudzić jak najwięcej danych żeby potem nic nie dać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, może zbyt długo wypełniałeś ankietę? Czasami firmy w poszczególnych ankietach szukają opinii tylko niewielkiej grupy osób, dlatego ważny jest czas wypełniania ankiety, gdyż w pewnym momencie limit mógł zostać niestety wyczerpany.

   Usuń
  2. Jeżeli tak się dzieje, to zawsze możesz wejść w Ustawienia -> Ankiety -> Chcę narzekać na konkretną ankietę. Tam piszesz o powstałym problemie. Czesto dodawali mi pieniadze za taką ankietę

   Usuń
Nowsza Starsza