Trending

TGM Panel Polska – opinie i opis panelu ankietowego

 

TGM Panel

TGM Panel Polska – co to?

TGM Panel Polska jest częścią globalnej firmy badań rynku – TGM Research FZE. Zarabianie tutaj opiera się na wykonywaniu ankiet, które możemy wypełniać poprzez stronę internetową albo aplikację mobilną. Jakie informacje a propos panelu powinniśmy znać?

{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w TGM Panel Polska

Zarejestruj się w TGM Panel Polska

Jak w każdym innym panelu ankietowym, tak i tutaj jeśli mamy zamiar zarabiać, to musimy dokonać rejestracji, która oczywiście jest całkowicie darmowa. Nie wymaga ona podawania dużej ilości danych, jedyne co musimy podać to adres e-mail, hasło, płeć oraz data urodzenia. Po pomyślnej rejestracji będziemy posiadać konto panelisty, o ile aktywowaliśmy nasze konto, klikając link w mailu.

Kto może się zarejestrować?

Konto panelisty może założyć każdy obywatel Polski, który ukończył 16 lat.

Jak zarabiać w TGM Panel?

Jeśli nasze konto zostało utworzone, to nie ma co zwlekać – zalogujmy się na swoje konto i uzupełnijmy nasz profil. Propozycja wypełnienia profilu pojawi się od razu po zalogowaniu. Oczywiście nie bez powodu jesteśmy proszeni o wypełnienie profilu – jeśli nasz profil nie byłby uzupełniony, to ilość ankiet, które będziemy otrzymywać, będzie praktycznie zerowa. Jest to więc bardzo ważna kwestia, której nie możemy lekceważyć. Zawsze rzecz jasna możemy zaktualizować nasze dane, wystarczy, że klikniemy przycisk „Zaktualizuj profil”. Najlepiej mieć uzupełniony profil w 100%, wtedy będziemy dostawać najwięcej zaproszeń do ankiet i też ankiety będą do nas bardziej dopasowane, co zwiększy szansę na zakwalifikowanie się do badania.

Ankiety w TGM Panel

Po stworzeniu konta i wypełnieniu profilu możemy już ze spokojem oczekiwać na pierwszą ankietę. Ankiety widoczne są na stronie głównej witryny. Wynagrodzenie za ankiety jest punktowe i jednocześnie pieniężne (1 pkt = 1 zł). Czegoś takiego nie ma w innych panelach ankietowych, zatem TGM Panel wyróżnia się pod tym względem. Wielkość premii za ankietę jest uzależniona od długości danej ankiety. Co ciekawe, panel udostępnił nawet tabelkę przedstawiającą wysokość wynagrodzenia punktowego i pieniężnego w stosunku do długości ankiety.

tabelka wynagrodzenia za ankiety

Na podstawie tej tabelki możemy wywnioskować, że maksymalna długość ankiety nie powinna przekraczać 30 minut.

Jak inaczej zarabiać w TGM Panel?

TGM Panel Polska przeprowadza nie tylko tradycyjne ankiety, w profilu możemy zaznaczyć, do jakich rodzajów badań chcemy otrzymywać zaproszenia. Do wyboru mamy:

 • grupy dyskusyjne,
 • testowanie produktów w domu,
 • badania z kamerą internetową,
 • internetowe dzienniczki,
 • sondaże telefoniczne lub przy użyciu wiadomości tekstowych,
 • testowanie żywności i wina.

Oczywiście nikt nas do niczego nie zmusza, możemy skupić się tylko na tradycyjnych badaniach.

System poleconych

Panel dysponuje dobrym systemem poleceń, będziemy otrzymywać 25% wynagrodzenia uzyskanego przez zarejestrowanych dzięki nam respondentów. Sam fakt, iż profity otrzymujemy stale, a nie tylko jednorazowo, jest niemałą zaletą panelu. Choć niestety procent dotyczy jedynie punktów, więc ich rzeczywista wartość jest gdzieś o połowę niższa. Są jednak pewne wymogi, które musimy spełnić, by czerpać zyski z poleconych – nasz profil musi być wypełniony chociaż w 80% i musimy wypełnić jedną ankietę. Z tym pierwszym nie będzie żadnego problemu, a jeśli chodzi o ten drugi, to niekiedy na ankietę musimy poczekać kilka dni. Zatem wykorzystując swój reflink do zapraszania osób do serwisu możemy znacząco powiększyć nasze zarobki i zbudować tym samym ciekawy dochód pasywny.

Aplikacja mobilna

Panel posiada również aplikację mobilną pod nazwą TGM Panel Rewards, którą, mimo że nie ma dużo pobrań, warto mieć zainstalowaną. W przypadku tego panelu warto naprawdę wielokrotnie w ciągu dnia sprawdzać dostępność ankiet, bo dosyć szybko znikają. Dzięki aplikacji na telefon jest to bardzo wygodne, nie musimy bowiem przechodzić na stronę internetową. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, szkoda tylko, że jest dostępna jedynie na system Android.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania

Oczywiście aplikacja TGM Panel Rewards nie jest jedyną apką do zarabiania, dlatego koniecznie sprawdź listę wypłacalnych aplikacji do zarabiania pieniędzy, które warto mieć na swoim telefonie.

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy

Ile można zarobić?

W większości paneli ankietowych nie zarobimy miesięcznie więcej jak kilkadziesiąt złotych, i podobnie jest tutaj. Jednak z uwagi na całkiem wysoki procent, jaki możemy otrzymywać za zapraszanie znajomych, trzeba przyznać, że możemy zarabiać dużo więcej, jeśli będziemy promować swój reflink.

Wypłata z TGM Panel Polska – czy płaci?

Osobiście jeszcze nie wypłaciłem środków z panelu, ale na innych blogach czy forach znajdziemy wiele dowodów wypłat, co potwierdza, że panel jest legitny.

Jakie są metody wypłat i jaki jest próg wypłat?

Metody wypłat w TGM Panel:

 • PayPal – po uzbieraniu minimum 40 złotych, czas oczekiwania na wypłatę wynosi 3-6 dni roboczych.
 • GCodes – jeżeli nasze saldo wynosi co najmniej 30 złotych. Są to wirtualne kody prezentów, które możemy wymienić na wiele nagród, np. karty upominkowe, książki, podróże, bilety na imprezy, doładowania telefonu itp. Kod podarunkowy powinniśmy otrzymać na adres e-mail już w ciągu 24h.

TGM Panel – zalety i wady

Zalety:

 • panel wypłacalny,
 • możliwość wypłat na PayPal,
 • rejestracja już od 16 lat,
 • brak KYC,
 • dostępna apka mobilna,
 • strona w języku polskim
 • dobry system poleceń

Wady:

 • trudno zakwalifikować się do ankiet,
 • niepotrzebne rozbicie wynagrodzenia za ankiety na pieniądze i punkty

Jak usunąć konto?

Naturalnie czasem zdarza się, że komuś serwis nie będzie odpowiadał i będzie chciał się z nim pożegnać. Jeśli zechcielibyśmy zlikwidować nasze konto, to musimy udać się do ustawień naszego konta (ikona zębatego koła w prawym górnym rogu), a potem kliknąć przycisk „Mój profil”. Będzie na dole widoczny przycisk „Zamknij konto”, dzięki któremu będziemy mogli usunąć nasze konto. Decyzję o usunięciu konta będziemy musieli jeszcze potwierdzić poprzez wpisanie naszego hasła do panelu, a także podać kod otrzymany na naszą skrzynkę pocztową. Warto jednak zastanowić się dobrze nad takim posunięciem, ponieważ od takiego kroku nie ma odwrotu, i konsekwencją byłaby utrata wszystkich potencjalnych zarobków w serwisie.

Opinie o TGM Panel Polska

TGM Panel w internecie ma różne opinie, niektórzy narzekają na brak ankiet lub na częste dyskwalifikacje z nich. Nie oznacza to jednak, że u każdego tak będzie, dlatego zawsze warto sprawdzić każdy serwis, o ile rzecz jasna jest wypłacalny. Osobiście nie mam najlepszych doświadczeń z tym panelem, bo nie kwalifikuję się do badań zbyt często, ale na pewno na uwagę zasługuje fakt, że jest możliwość stałego inkasowania pieniędzy z zaproszonych przez nas osób.

Macie jakieś opinie o tym panelu? Podzielcie się nimi w komentarzu.
Prześlij komentarz

Nowsza Starsza