Trending

Rita – szybkie 3€ + 0,5€ za polecenie na konto bankowe bez depozytu i KYC!

 

Rita – szybkie 3 euro na konto bankowe bez depozytu i KYC!

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

{tocify} $title={Spis treści}

Aplikacja Rita rozdaje 3 euro za wykonanie kilku prostych czynności. Ten sposób na zarobek jest dla wszystkich, również dla nieletnich, ponieważ nie ma tutaj KYC, nie musimy też nic wpłacać.

Jak zarobić 3 euro (nieco ponad 13 złotych) – krok po kroku:

  1. Pobierz aplikację korzystając z linku 👉 http://app.adjust.com/cqmly3t?deep_link=rita%3A%2F%2F%3Freferral_code%3D2e643986ca
  2. Zarejestruj się i połącz swoje konto Google (od razu otrzymasz 2€). Sugeruję jednak dla bezpieczeństwa stworzyć nowe konto Google.
  3. Wejdź w zakładkę "Earn" i zdobądź dodatkowe 1 euro za pobranie dodatku do przeglądarki Chrome (ewentualnie Brave). Jak już pobierzemy dodatek, to musimy w niego kliknąć, a następnie zeskanować telefonem wyświetlony na komputerze kod QR.
  4. Wypłata jest możliwa po uzbieraniu 4€, czyli musimy jeszcze zaprosić co najmniej 2 osoby, żeby móc wypłacić. Aby zlecić wypłatę, naciśnij na ikonę porfela 👉 Stripe i wpisz dane konta, na które chcesz wypłacić.

Niedługo możliwa też wypłata na PayPal.

System poleceń

Oprócz łatwego bonusu za rejestrację w aplikacji i pobranie dodatku do przeglądarki możemy również zarabiać za zapraszanie znajomych. Otrzymamy 0,50 euro (nieco ponad 2 złote) za każdą zaproszoną osobę, która założy konto z naszego reflinku.

Aplikacja rzeczywiście wypłaca, widziałem dowody wypłat innych osób.

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie w komentarzach 😊


1 Komentarze

Nowsza Starsza