Trending

Jak zarobić ponad 80 złotych na PayPal za wykonanie prostego zadania?

 

Jak zarobić 80 złotych na PayPal za wykonanie prostego zadania?

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

{tocify} $title={Spis treści}

W serwisie ySense pojawiło się płatne zadanie, za które możemy zarobić aż 20 dolarów, czyli około 83 złote. Jeżeli nie macie jeszcze konta na tej stronie, to możecie się zarejestrować z poniższego linku:

Zarejestruj się w ySense

Konto można założyć, jeśli mamy ukończone 16 lat (13 lat, jeżeli mieszkamy w USA).

Gdzie znajduje się to zadanie?

A więc po zalogowaniu się w ySense na górze mamy menu. Z niego rozwijamy sobie zakładkę ,,Offers” i klikamy ,,ySense Offers”. Następnie zjeżdżamy sobie na sam dół i znajdziemy tam takie zadanie, jak ,,Play Empires & Puzzles!”. Co ciekawe, kiedyś to zadanie było za 40 dolarów, ale też trzeba było osiągnąć wyższy level w grze.

Jak klikniemy sobie w to zadanie, to zobaczymy wszystkie informacje oraz warunki, jakie musimy spełnić, żeby zgarnąć te 20$. W tej grze musimy osiągnąć 10 level, a po ukończeniu tego zadania premia powinna pojawić się na naszym koncie w ciągu 7 dni.

Dostępna jest również aplikacja mobilna ySense zarówno w Sklepie Play, jak i w App Store.

Co jeśli już graliśmy kiedyś w tę grę?

Istotne jest, że pieniędzy za to zadanie niestety nie otrzymamy, jeśli już kiedyś graliśmy w tę grę na danym telefonie. Warunkiem otrzymania premii jest pobranie aplikacji ze specjalnego linku po raz pierwszy na danym urządzeniu. Można powiedzieć, że płacą nam za testowanie gry.

Wypłata z ySense

Jeśli chodzi o wypłaty, to do dyspozycji mamy oczywiście PayPala, ale środki możemy też sobie wypłacić na portfel Skrill lub Payoneer. Opcjonalnie możemy też sobie wymienić pieniądze na klucz do Steam, na kartę wirtualną Zalando lub Amazon. Na portfel PayPal możemy wypłacić pieniądze po zgromadzeniu minimum 10 dolarów, tak więc po wykonaniu tego zadania będziemy mogli od razu wypłacić nasze środki.

Jeśli macie jakieś pytania, to oczywiście piszcie w komentarzach 🙂

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza