Trending

Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta

Banki i aplikacje cały czas szukają sposobów na pozyskanie nowych klientów, aby wyróżnić się na tle silnej konkurencji. Jednym z nich są promocje oraz dodatkowe pieniądze za założenie konta. Warto regularnie śledzić takie okazje, gdyż można w dość łatwy sposób zgarnąć określoną sumę pieniędzy. Lista aktualnych promocji jest w tym artykule na bieżąco aktualizowana. Co do promocji bankowych, to zazwyczaj chodzi o założenie darmowego konta lub karty kredytowej, za co w zamian możemy otrzymać nawet kilkaset złotych. Na czym to dokładnie polega i czy da się w taki sposób regularnie zarabiać?

{tocify} $title={Spis treści}

Aktualne promocje bankowe

Nie da się ukryć, że na promocjach bankowych możemy zarobić znacznie więcej niż na bonusach od aplikacji, dlatego też od nich zaczniemy. Oczywiście nic tutaj się nie wyklucza, więc możemy skorzystać z kilku promocji, a nawet ze wszystkich.

Pieniądze za założenie darmowego konta w banku

Poniższa lista zawiera aktualnie najlepsze promocje bankowe, które polegają na otwarciu darmowego konta bankowego i zrealizowaniu kilku prostych warunków. W większości przypadków trzeba przelać określoną kwotę oraz dokonać kilka transakcji kartą. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie wymogów i przejść do wniosku o założenie konta, kliknij przycisk „Sprawdź”.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza