Trending

Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta

Banki i aplikacje cały czas szukają sposobów na pozyskanie nowych klientów, aby wyróżnić się na tle silnej konkurencji. Jednym z nich są promocje oraz dodatkowe pieniądze za założenie konta. Warto regularnie śledzić takie okazje, gdyż można w dość łatwy sposób zgarnąć określoną sumę pieniędzy. Lista aktualnych promocji jest w tym artykule na bieżąco aktualizowana. Co do promocji bankowych, to zazwyczaj chodzi o założenie darmowego konta lub karty kredytowej, za co w zamian możemy otrzymać nawet kilkaset złotych. Na czym to dokładnie polega i czy da się w taki sposób regularnie zarabiać?

{tocify} $title={Spis treści}

Aktualne promocje bankowe

Nie da się ukryć, że na promocjach bankowych możemy zarobić znacznie więcej niż na bonusach od aplikacji, dlatego też od nich zaczniemy. Oczywiście nic tutaj się nie wyklucza, więc możemy skorzystać z kilku promocji, a nawet ze wszystkich.

Pieniądze za założenie darmowego konta w banku

Poniższa lista zawiera aktualnie najlepsze promocje bankowe, które polegają na otwarciu darmowego konta bankowego i zrealizowaniu kilku prostych warunków. W większości przypadków trzeba przelać określoną kwotę oraz dokonać kilka transakcji kartą. Szczególnie polecam promocję banku Pekao (200 zł bonusu), gdyż warunki, jakie musimy spełnić, są naprawdę proste. Niemniej jednak ciekawą promocję ma np. VeloBank, od którego możemy otrzymać aż 600 złotych, jednak tutaj warunki są nieco trudniejsze. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie wymogów i przejść do wniosku o założenie konta, kliknij przycisk „Sprawdź”.

1 Komentarze

  1. No dobrze ale jakie ja mam potwierdzenie że te banki mnie nie oszukają

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza