Trending

Jak zarobić 150 złotych na PayPal lub konto bankowe?

Serwis LetyShops ogłosił kolejną promocję, w której możemy zarobić aż 150 złotych.

Z tego sposobu mogą skorzystać wszyscy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. LetyShops to strona oferująca cashback, czyli częściowy zwrot pieniędzy wydanych na zakupy internetowe. Jeśli nurtuje was, dlaczego ktoś miałby nam zwracać pieniądze za zakupy, zapraszam tutajJeśli nie masz jeszcze konta w LetyShops, możesz założyć konto, klikając w poniższy link.

Zarejestruj się w LetyShops 

Na stronie LetyShops od 10 sierpnia 2023 roku trwa promocja, w ramach której możemy zarobić aż 150 złotych. Warunkiem jest zaproszenie 3 osób, które zarejestrują się w tym serwisie z naszego linku i dokonają zakupu z cashbackiem za minimum 70 złotych w ciągu 30 dni od założenia konta. 150 zł bonusu za polecenie osób składa się ze 120 zł ekstra bonusu, plus po 10 zł za każdą z 3 osób. Musimy jednak się śpieszyć, bo promocja trwa do 17.08.2023.

Jest to niewątpliwie atrakcyjna promocja, ale oczywiście może być problemem znalezienie 3 osób, które dodatkowo zrobią zakupy na kwotę minimum 70 złotych.

LetyShops współpracuje z wieloma sklepami, takimi jak Allegro czy Pyszne.pl, więc każdy bez problemu powinien znaleźć coś dla siebie, co mógłby kupić. 

Oferta znajduje się w zakładce ,,Polecaj i zarabiaj”, tam znajdziemy swój link polecający, który możemy udostępniać swoim znajomym, na grupach na FB o zarabianiu czy forach internetowych.

LetyShops posiada również aplikację mobilną, dostępną zarówno w Sklepie Play, jak i App Store.

Jak zachęcić osoby do rejestracji i zrobienia zakupów za min. 70 złotych?

Warto zauważyć, że jeśli zaproszona osoba dokona zakupu na kwotę minimum 70 złotych, otrzyma także 10 złotych. W praktyce oznaczałoby to, że koszt zakupu wyniósłby jedynie 60 złotych. Dodatkowo, dla zainteresowanych, możemy zaoferować część naszej otrzymanej prowizji w wysokości na przykład 20 złotych, którą można przelać za pomocą Blika lub PayPal. Tego rodzaju bonus może jeszcze bardziej przekonać daną osobę do dokonania zakupu. W rezultacie, dzięki pozyskaniu trzech osób, zyskamy 150 złotych, a zatem wyjdziemy zdecydowanie na plus.

Dobrym pomysłem na zachęcenie osób do zakupu może być poinformowanie ich o możliwości otrzymania 20 złotych za pierwszy zakup na Pyszne.pl, gdyż wtedy taka osoba jeszcze mniej wyda na zakupy.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza