Trending

Demando – płatne ankiety online – opinie i opis panelu

 

Demando – płatne ankiety online, opinie

Na wstępie zapraszam was do dołączenia do mojej grupy o zarabianiu na FB, żeby być na bieżąco ze wszystkimi sposobami na zarabianie w internecie. Grupa jest dla wszystkich, i możecie tam reklamować swoje metody na zarobek przez internet.

Ok, przejdźmy już do tematu posta.

Istnieje wiele serwisów, które płacą za wyrażanie swojej opinii. Jednym z nich jest panel Demando. Demando to strona internetowa, na której możemy zarabiać za wypełnianie ankiet przez internet. To świetny sposób dla firm na uzyskanie informacji zwrotnych od konsumentów, a także ciekawy sposób dla ludzi na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Ankiety możemy spokojnie wypełniać w zaciszu własnego domu lub gdziekolwiek indziej. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer bądź telefon, oraz łącze internetowe. Niestety niektóre ankiety będziemy mogli wypełnić jedynie na komputerze. Do panelu dołączyć możemy oczywiście za darmo, a serwis jest całkowicie legalny. Właścicielem panelu ankietowego Demando jest Smartpanels. Jak tutaj zarabiać, jakie zalety i wady ma panel Demando?

{tocify} $title={Spis treści}

Rejestracja w Demando

Zarejestruj się w Demando

Posiadanie konta jest niezbędne, by móc wypełniać ankiety w panelu, więc najpierw musimy się zarejestrować. Proces rejestracji jest bezproblemowy, ponieważ wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko i adres e-mail w formularzu rejestracyjnym. Co ciekawe, hasło podajemy dopiero w momencie kliknięcia linku aktywacyjnego, który otrzymamy na podany adres mailowy. Po wykonaniu tych kroków możemy już się zalogować do panelu i uzupełnić nasz profil. Warto nie pomijać wypełnienia profilu, ponieważ wtedy nasze ankiety będą bardziej dopasowane, a co za tym idzie – częściej będziemy kwalifikować się do ankiet.

Kto może się zarejestrować?

Panel Demando może być ciekawą opcją pracy dla nieletnich, gdyż do założenia konta wystarczy mieć ukończone 15 lat, a wypełniać ankiety możemy, kiedy tylko chcemy.

Demando – jak zarabiać?

W Demando zarabiać możemy głównie na wypełnianiu ankiet. Co ciekawe, będąc aktywnym użytkownikiem, możemy liczyć na dodatkowe zaproszenia do bardziej złożonych zadań, w których możemy zainkasować nawet 100 złotych. Możemy również uczestniczyć w innego rodzaju badaniach, jak np. wywiady indywidualne, fokusowe, albo pracę jako tajemniczy klient. Żeby móc otrzymywać takie zadania, musimy wyrazić na to stosowną zgodę oraz podać swój numer telefonu, na który będziemy właśnie otrzymywać zaproszenia do takich badań.
Przy każdej ankiecie będziemy mieli informację odnośnie jej szacunkowego czasu wypełnienia, a także punktów, które zostaną nam przyznane, jeśli uda nam się zakwalifikować. Dobrą informacją jest, że powiadomienia o nowych ankietach zazwyczaj przychodzą na maila, ale mimo to warto najlepiej codziennie logować się do panelu, żeby nie przegapić żadnej ankiety.
 

Demando – system poleceń

W Demando mamy też program partnerski, możemy zatem zapraszać znajomych do panelu za pomocą specjalnego reflinku i tym samym robiąc dodatkowy dochód pasywny. Za każdą ukończoną przez poleconego ankietę zgarniemy dodatkowe punkty bez uszczerbku na zarobku osoby zaproszonej, nie są jednak znane wartości procentowe. Warto zainteresować się polecaniem, gdyż w przypadku posiadania aktywnych poleconych możemy szybciej uzbierać na wypłatę i oczywiście cieszyć się wyższymi profitami. 

Ile można zarobić w Demando?

Jak w każdym innym panelu ankietowym, tak i w tym trudno powiedzieć, ile można zarobić, ale oczywiście nie będą to miliony ani tysiące. To, ile zarobimy, jest uzależnione od aktualnego zapotrzebowania na określone grupy ludzi np. spożywające alkohol czy wielbicieli słodyczy. Zazwyczaj za pojedynczą ankietę zarobimy od 1 do 10 złotych, a za wzięcie udziału w ekskluzywnych zadaniach nawet do 100 złotych. Biorąc to pod uwagę, miesięcznie da się tutaj zarobić od kilkunastu do kilkuset złotych. Przed każdym „nietypowym” zadaniem zostaniemy ponownie zapytani o chęć uczestnictwa w nim, więc zawsze możemy zrezygnować, ale oczywiście warto brać w nich udział, bo są wysoko płatne.

Wypłata z Demando – legit czy scam?

Panel Demando nie jest oszustwem, rzetelnie płaci użytkownikom. Osobiście również otrzymałem zapłatę od Demando.

Jakie są metody wypłat i ile wynosi minimum do wypłaty?

Panel daje nam możliwość wypłaty środków na 3 sposoby, a każda z opcji ma inny próg wypłat. Dostępna jest opcja wymiany punktów na przelew bankowy (od uzbierania punktów o równowartości 50 złotych). Ponadto możemy wybrać opcję doładowania telefonu (od 10 złotych) lub przekazać pieniądze na wybraną fundację charytatywną (min. 50 złotych).

A jaki jest czas oczekiwania na wypłatę?

Wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni roboczych, zatem nie musimy długo czekać na swoją nagrodę.

Zalety i wady panelu Demando

Zalety:

  • panel wypłacalny,
  • szybka realizacja wypłat,
  • możliwość rejestracji już od 15 lat,
  • dostępny program poleceń,
  • powiadomienia o ankietach przychodzą na maila,
  • nie ma KYC,
  • bez inwestycji

Wady:

  • brak aplikacji mobilnej,
  • niektórzy narzekają na małą ilość ankiet

Jak usunąć konto?

Swoje konto możemy w każdej chwili usunąć, jeśli strona nie spełni naszych oczekiwań. Możemy to zrobić samodzielnie, musimy wejść w zakładkę „Twój profil”, widoczną po zalogowaniu, a kolejno kliknąć czerwony przycisk „Chcę usunąć konto”. Po kliknięciu pozostaje nam tylko potwierdzić swoją decyzję, ale dobrze jest przemyśleć taką decyzję, dlatego że usunięcie konta będzie trwałe. Skasowanie konta wiąże się z utratą wszystkich danych oraz zebranych dotąd punktów.

Zarobki w Demando – podatek

Jako uczestnicy panelu nie musimy płacić podatków z dochodów z Demando, ponieważ Demando wszystkie podatki od nagród płaci za nas. Nie musimy więc wykazywać ich w rocznym zeznaniu podatkowym.

Opinie o Demando

O panelu Demando internauci piszą najczęściej pozytywne recenzje, a jeśli już zdarzą się jakieś negatywne, to dotyczą one niezadowalającej ilości otrzymywanych ankiet. Jednak u każdej osoby może być inaczej, dlatego najlepiej po prostu samemu sprawdzić serwis. Powtórzę jeszcze raz – podstawą jest uzupełnienie profilu w 100%, bo tylko wtedy będziemy częściej zapraszani do ankiet. W moim przypadku może częstotliwość pojawiania się nowych ankiet nie jest nadzwyczajna, ale i tak mam wysoką opinię o tym panelu.

Zarejestruj się w Demando

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się wrażeniami o Demando, zapraszam do dodania komentarza.

Zobacz też: Przepis na risotto z kurczakiem

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza